megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK MECCSINFO SHOP
PSK 2021

MECCSCENTER

  • MÁJUS 25.
    14:00
    Puskás Akadémia U16
    Vasas Kubala Akadémia
    Puskás Akadémia
  • MÁJUS 25.
    17:00
    Puskás Akadémia U19
    Budapest Honvéd-MFA
    Puskás Akadémia
  • MÁJUS 28.
    10:00
    Puskás Akadémia U17 (leány)
    MTK Budapest
    Puskás Akadémia
  • MÁJUS 28.
    11:30
    Vasas Kubala Akadémia
    Puskás Akadémia U16
    Vasas Sporttelep
  • MÁJUS 28.
    12:00
    Puskás Akadémia U19 (leány)
    Illés Akadémia-Viktória
    Puskás Akadémia
  • MÁJUS 29.
    10:00
    Puskás Akadémia U15 (leány)
    MTK Budapest
    Puskás Akadémia
  • MÁJUS 29.
    17:00
    FC Nagykanizsa
    Puskás Akadémia FC II
    Nagykanizsai Olajbányász Stadion
  • MÁJUS 29.
    17:00
    Videoton Baráti Kör
    Puskás Akadémia III (megye II. osztály)
    Főnix Park (Székesfehérvár)
  • JÚNIUS 11.
    11:00
    ETO FC Győr
    Puskás Akadémia U17
    ETO Stadion

VIDEÓK

lejatszoGyőztes búcsú a hazai pályától

lejatszoPuskás Akadémia FC NŐI NBI - HALADÁS VIKTÓRIA 1-1

lejatszoLeány kiválasztó

További videók

MECCSCENTER

  • MÁJUS 25.
    14:00
    Puskás Akadémia U16
    Vasas Kubala Akadémia
    Puskás Akadémia
    MÁJUS 25.
    17:00
    Puskás Akadémia U19
    Budapest Honvéd-MFA
    Puskás Akadémia
    MÁJUS 28.
    10:00
    Puskás Akadémia U17
    (leány)
    MTK Budapest
    Puskás Akadémia
    MÁJUS 28.
    11:30
    Vasas Kubala Akadémia
    Puskás Akadémia U16
    Vasas Sporttelep
  • MÁJUS 28.
    12:00
    Puskás Akadémia U19
    (leány)
    Illés Akadémia-Viktória
    Puskás Akadémia
    MÁJUS 29.
    10:00
    Puskás Akadémia U15
    (leány)
    MTK Budapest
    Puskás Akadémia
    MÁJUS 29.
    17:00
    FC Nagykanizsa
    Puskás Akadémia FC II
    Nagykanizsai Olajbányász Stadion
    MÁJUS 29.
    17:00
    Videoton Baráti Kör
    Puskás Akadémia III
    (megye II. osztály)
    Főnix Park (Székesfehérvár)
  • JÚNIUS 11.
    11:00
    ETO FC Győr
    Puskás Akadémia U17
    ETO Stadion
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

ETO FC Győr - Puskás Akadémia U19 (leány)  0–6
Puskás Akadémia FC II - BVSC-Zugló  2–1
Paksi FC - Puskás Akadémia U15  0–2
ETO FC Győr - Puskás Akadémia U19  2–2
Ferencvárosi TC - Puskás Akadémia U16  1–2
Puskás Akadémia U19 (leány) - Ferencvárosi TC  0-0
Puskás Akadémia U17 (leány) - Ferencvárosi TC  3-2
Puskás Akadémia U15 (leány) - Ferencvárosi TC  3-4
Kaposvári Rákóczi FC - Puskás Akadémia FC II  0-0
Puskás Akadémia FC - Budapest Honvéd  1-2