megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK MECCSINFO SHOP

MECCSCENTER

  • OKTÓBER 7.
    16:00
    Illés Akadémia-Viktória
    Puskás Akadémia U17 (leány)
    Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
  • OKTÓBER 8.
    10:00
    MTK Budapest
    Puskás Akadémia U17
    Lantos Mihály Sportközpont (Bp.)
  • OKTÓBER 8.
    11:00
    Puskás Akadémia U19
    DVSC
    Puskás Akadémia
  • OKTÓBER 8.
    11:00
    Puskás Akadémia U16
    DVSC
    Puskás Akadémia
  • OKTÓBER 8.
    11:00
    Puskás Akadémia U15
    Illés Akadémia-Haladás
    Puskás Akadémia
  • OKTÓBER 8.
    12:00
    Budapest Honvéd-MFA
    Puskás Akadémia U14
    Honvéd MFA Utánpótlás Központ
  • OKTÓBER 9.
    15:00
    Puskás Akadémia III (megye II. osztály)
    Pákozd
    Puskás Akadémia
  • OKTÓBER 9.
    15:00
    Bicskei TC
    Puskás Akadémia FC II
    Bicskei TC Sporttelep
  • OKTÓBER 9.
    15:30
    Paksi FC
    Puskás Akadémia FC
    Paksi FC Stadion
  • OKTÓBER 15.
    17:00
    Puskás Akadémia FC
    Budapest Honvéd
    Pancho Aréna
  • OKTÓBER 19.
    20:00
    MOL Fehérvár FC
    Puskás Akadémia FC
    MOL Aréna Sóstó
  • OKTÓBER 21.
    14:00
    Várda Labdarúgó Akadémia
    Puskás Akadémia U15
    Kisvárda Várkerti Sporttelep

VIDEÓK

lejatszoA Debrecent fogadja az U16

lejatszoHallássérült gyerekek rúgták nálunk a bőrt

lejatszoA Fehérvár lehet elégedettebb

További videók

Paksi FC - PAFC

október 9. | 15:30 Paks

MECCSINFÓ nyilnyil

Paksi FC - PAFC

MECCSINFÓ nyilnyil

október 9. | 15:30 | Paks

Paksi FC - PAFC

október 9. | 15:30 | Paks

MECCSINFÓ nyilnyil

MECCSCENTER

  • OKTÓBER 7.
    16:00
    Illés Akadémia-Viktória
    Puskás Akadémia U17
    (leány)
    Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
    OKTÓBER 8.
    10:00
    MTK Budapest
    Puskás Akadémia U17
    Lantos Mihály Sportközpont (Bp.)
    OKTÓBER 8.
    11:00
    Puskás Akadémia U19
    DVSC
    Puskás Akadémia
    OKTÓBER 8.
    11:00
    Puskás Akadémia U16
    DVSC
    Puskás Akadémia
  • OKTÓBER 8.
    11:00
    Puskás Akadémia U15
    Illés Akadémia-Haladás
    Puskás Akadémia
    OKTÓBER 8.
    12:00
    Budapest Honvéd-MFA
    Puskás Akadémia U14
    Honvéd MFA Utánpótlás Központ
    OKTÓBER 9.
    15:00
    Puskás Akadémia III
    (megye II. osztály)
    Pákozd
    Puskás Akadémia
    OKTÓBER 9.
    15:00
    Bicskei TC
    Puskás Akadémia FC II
    Bicskei TC Sporttelep
  • OKTÓBER 9.
    15:30
    Paksi FC
    Puskás Akadémia FC
    Paksi FC Stadion
    OKTÓBER 15.
    17:00
    Puskás Akadémia FC
    Budapest Honvéd
    Pancho Aréna
    OKTÓBER 19.
    20:00
    MOL Fehérvár FC
    Puskás Akadémia FC
    MOL Aréna Sóstó
    OKTÓBER 21.
    14:00
    Várda Labdarúgó Akadémia
    Puskás Akadémia U15
    Kisvárda Várkerti Sporttelep

Paksi FC - PAFC

október 9. | 15:30 Paks

MECCSINFÓ nyilnyil

Paksi FC - PAFC

MECCSINFÓ nyilnyil

október 9. | 15:30 | Paks

Paksi FC - PAFC

október 9. | 15:30 | Paks

Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia FC II - Móri SE  4–1
ST. Mihály FC - Puskás Akadémia U15 (leány)  2–8
ST. Mihály FC - Puskás Akadémia U17 (leány)  0–6
Puskás Akadémia III (megye II. osztály) - Szár  5–2
Gyirmót FC Győr II - Puskás Akadémia FC II  0–5
Puskás Akadémia FC II - Érdi VSE  3–1
ETO FC Győr - Puskás Akadémia U19 (leány)  2–4
Vál–Puskás Akadémia FC III  2–1
MOL Fehérvár FC - Puskás Akadémia FC (Női NB I)  0–7
Puskás Akadémia U17 (leány) - ETO FC Győr  5–0