Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 5-2 Győri ETO FC

Pápa 1-11 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Szekszárd 1-5 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 6-0 ZTE FC

REAC 2-4 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 5-1 Kaposvári Rákóczi

Üstökös-Győr 0-10 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 4-0 Videoton FC

Sopron 0-0 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Pécsi MSC 4-2 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 7-1 Pécsi VSK

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 6-0 Tatabánya

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 3-1 Kecskemét

Haladás 2-2 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 1-1 Nk Vojvodina (szerb)

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 2-1 Paksi FC

Kozármisleny 2-1 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 4-1 Tabán FC (1997)

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 10-0 Dunaújváros (1997)

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 6-0 Pest megye válogatottja (1997)

MTK-Budapest 4-2 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 4-3 Felcsút-Gárdony (1996)

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 8-1 Monor SE (1998)

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 14-0 Pápai LC

Győri ETO FC 2-1 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 3-1 Szekszárd

Zalaegerszeg 2-3 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 4-1 REAC

Kaposvár 0-6 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 14-0 Üstökös Győr

Videoton FC 1-3 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 6-3 Pécsi MFC

Láng Vasas 0-15 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 5-0 Sopron

Tatabánya 2-5 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Paksi SE 1-3 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 2-4 Szombathelyi Haladás

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 0-4 Kozármisleny

Tabán SC 1-12 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Atletico Oradea 1-4 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

FC Oradea 0-1 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Békéscsaba 2-2 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

1912 Előre SE 1-4 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Olasz Focisuli 0-4 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Ferencváros (1997) 5-0 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19