Újpest 1-7 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 18-0 Kozármisleny

Pápa 0-7 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 1-1 Illés Akadémia

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 10-1 Szekszárd

Budapest Honvéd 3-0 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Győr 1-2 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Helsinki (finn) 1-0 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

KRC Genk 3-0 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

FC Zürich 2-1 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Bröndby (dán) 0-3 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 3-0 PMSC

Vasas 1-2 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 6-0 Videoton

MTK 0-0 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 5-0 PVSK

Paks 0-7 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 6-1 Sopron

Kaposvár 0-3 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 4-1 ZTE

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 4-1 Kecskemét

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 3-1 Eger SE

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 7-1 Ferencváros

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 6-0 Mészöly Focisuli

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 1-1 Újpest

Kozármisleny 0-9 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 11-0 Pápa

Szekszárd 0-4 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 2-5 Győri ETO

Illés Akadémia 0-0 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

PMFC 5-6 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 0-4 Budapest Honvéd

St.Pölten (osztrák) 6-1 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Videoton 1-2 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 2-0 Tatabánya

Videoton 1-4 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 10-0 Tapolca

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 4-1 MTK

PVSK 0-8 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 2-2 Paks

Sopron 0-5 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 1-1 Kaposvár

ZTE 0-4 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 0-7 Austria Wien (osztrák)

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 0-5 NK Osijek (horvát)

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 2-1 Slovan Bratislava (szlovák)

Budapest Honvéd 0-1 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

MSC Kosice 0-5 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Tatran Presov (szlovák) 0-3 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19

Vasas 1-1 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19