Ferencvárosi TC 2-1 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16

Vasas 0-2 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 1-1 SK Slovan Bratislava

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 0-0 FK Vojvodina

Budapest Honvéd 1-2 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 3-0 Debrecen

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 Újpest

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 3-1 Győri ETO

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 2-4 Illés Akadémia

MTK Budapest 4-4 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 1-2 Vasas

Illés Akadémia 2-5 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 2-3 Budapest Honvéd

Debrecen 2-4 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16

Debrecen 2-4 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16

Győri ETO 1-4 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16

Vasas 0-0 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 0-3 Székelyföld Labdarúgó Akadémia

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 6-1 Tabán

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 5-1 St. Pölten

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 4-0 Nyitra

Budapest Honvéd 2-1 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16

Vác 1-2 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16

Ferencvárosi TC 0-3 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 3-1 Pécs

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 6-0 Grosics Akadémia

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 4-2 Diósgyőr

Zalaegerszeg 0-4 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 4-4 Győri ETO

Illés Akadémia 2-1 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 6-0 Kaposvár

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 9-0 Kecskemét

Selekcija HNS-a Središte Split 3-1 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16

Hajduk Split 3-1 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16

Vasas 0-1 Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 0-1 Videoton

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 4-6 Vasas

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 0-3 Rapid Wien