megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK MECCSINFO SHOP
< Vissza a menetrendekhez

Puskás Akadémia FC - Budapest Honvéd MENETREND

 

 

Martonvásár - Baracska - Vál - Tabajd - Alcsútdoboz - Felcsút

 

Oda

Megállóhelyek

Vissza

14:55

Martonvásár - Vasútállomás főbejárat

19:05

14:59

Martonvásár - Postakocsi Vendéglő

19:01

15:03

Baracska - Vasúti megállóhely

18:57

15:07

Kajászó - Rákóczi u. 137.

18:53

15:12

Vál - Rákóczi u. 8.

18:48

15:13

Vál - Kisköz

18:46

15:18

Tabajd - Petőfi u. 51.

18:42

15:19

Tabajd - Posta

18:41

15:21

Alcsútdoboz - Szabadság út 284.

18:39

15:23

Alcsútdoboz - Polgármesteri Hivatal

18:37

15:24

Alcsútdoboz - Szabadság út 6.

18:36

15:28

Felcsút - Polgármesteri Hivatal

18:32

15:30

Felcsút - Puskás Akadémia

18:30

 

 

Tata - Tatabánya - Szár - Újbarok - Felcsút

 

Oda

Megállóhelyek

Vissza

14:30

Tata - Autóbusz pályaudvar 1.sz.helyijárat megálló

19:30

14:35

Tata - Deák Ferenc úti megálló Tó mellett

19:25

14:37

Tata - Öveges József úti megálló, MOL kút előtt

19:23

14:50

Tatabánya - Győri úti InterSpar áruház parkoló LIDL felőli oldal

19:10

14:55

Tatabánya - Köztársaság út Galla patak/csónakázó tó buszmegálló

19:05

14:56

Tatabánya - Összekötő út Tesco áruház utáni buszmegálló

19:04

14:59

Tatabánya - Ságvári Endre út LIDL buszmegálló

19:01

15:06

Tatabánya - Ságvári Endre út Focipálya parkoló

18:54

15:11

Tatabánya - Mésztelep bejáró (Térmester-Gyár utca sarok)

18:49

15:19

Szár - Vértes takarékszövetkezet

18:41

15:24

Újbarok – Templom utáni megálló

18:36

15:30

Felcsút - Puskás Akadémia

18:30

 

 

Zsámbék - Mány - Bicske - Felcsút

 

Oda

Megállóhelyek

Vissza

14:55

Zsámbék - Foci pálya

19:05

14:58

Zsámbék - Buszpályaudvar

19:02

15:06

Mány - Posta

18:54

15:12

Bicske - Tesco parkoló

18:48

15:13

Bicske - Gyermekotthon

18:47

15:14

Bicske - Kossuth tér

18:46

15:15

Bicske - Tatai út 

18:45

15:23

Óbarok - Italbolt

18:37

15:30

Felcsút - Puskás Akadémia

18:30

 

 

Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

ETO FC Győr - Puskás Akadémia U17  2–1
Puskás Akadémia U15 (leány) - MTK Budapest  0–7
FC Nagykanizsa - Puskás Akadémia FC II  1–2
Videoton Baráti Kör - Puskás Akadémia III (megye II. osztály)  4–2
Vasas Kubala Akadémia - Puskás Akadémia U16  1–3
Puskás Akadémia U17 (leány) - MTK Budapest  2–1
Puskás Akadémia U19 (leány) - Illés Akadémia-Viktória  7–0
DVTK - Puskás Akadémia U14  3–5
Puskás Akadémia U19 - Budapest Honvéd-MFA  1–3
Puskás Akadémia U17 - Banik Ostrava (felk. mérk.)  2–1