Bezár
kibomlo kibomlo

Heti mérleg

Gyurcsó-dupla az NB I-ben, Baracskai kétszer, Gajdos egyszer zörgette meg a hálót a másodosztályban - heti mérleg a Puskás Akadémián. 

Légiósaink

SC Freiburg (német I. osztály):
Sallai Roland (bajnoki: 57. perctől)

Zaglebie Lubin (lengyel I. osztály):
Tajti Mátyás (bajnoki: pados)

FK Csíkszereda (román II. osztály):
Csonka Bonifác (bajnoki: 90 perc), Magyari Szilárd (bajnoki: 46. percig)

Válogatott

U16 
Farkas Bendegúz (Olaszország ellen: 41. perctől), Gruber Zsombor (Olaszország ellen: 63. percig), Kocsis Dominik (Olaszország ellen: 80 perc), Perfetto Gabriel (Olaszország ellen: 63. perctől)

NB I

Puskás Akadémia FC:
Gyurcsó Ádám (bajnoki: 90 perc, két gól), Radics Márton (bajnoki: 76. perctől), Spandler Csaba (bajnoki: 90 perc), Szolnoki Roland (bajnoki: 90 perc), Tamás Nándor (bajnoki: pados),  Tóth Balázs (bajnoki: pados)

DVTK:
Szabó Bence (bajnoki: pados), Tamás Márk (bajnoki: 90 perc)

Kaposvári Rákóczi FC:
Vachtler Csaba (bajnoki: 90 perc)

Újpest FC:
Zsótér Donát (bajnoki: 63. percig)

ZTE FC:
Hudák Martin (bajnoki: pados)


NB II

Aqvital FC Csákvár:
Baracskai Roland (bajnoki: 90 perc, két gól), Deutsch László (bajnoki: 58. percig), Kiprich Dávid (bajnoki: pados), Kocsis Bence (bajnoki: 58. perctől), Major Gergő (bajnoki: pados), Mim Gergely (bajnoki: 71. percig), Mészáros Dávid (bajnoki: 90 perc), Nándori Botond (bajnoki: pados), Sipos Zoltán (bajnoki: 71. perctől), Skribek Alen (bajnoki: 90 perc), Tányéros Ádám (bajnoki: 90 perc)

BFC Siófok:
Lorentz Márton (bajnoki: 90 perc), Réti Patrik (bajnoki: 46. perctől)

Békéscsaba 1912 Előre:
Király Patrik (bajnoki: 90 perc)

Budafoki MTE:
Horváth Roland (bajnoki: 73. perctől), Szabó Máté (bajnoki: 90 perc), Vaszicsku Gergő (bajnoki: 90 perc)

Budaörs:
Molnár Csaba (bajnoki: 90 perc), Végh Gábor (bajnoki: pados) 

Dorogi FC:
Paudits Patrik (bajnoki: 70. percig)

Duna Aszfalt TVSE:
Varga Ádám (bajnoki: 90 perc)

Kazincbarcika:
Oldal Tibor (bajnoki: 33. percig)

Nyíregyháza Spartacus FC:
Papp Máté (bajnoki: pados) 

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Gajdos Zsolt (bajnoki: 64. percig, gól)

Szolnoki MÁV FC:
Kotula Máté (bajnoki: 90 perc), Papp Szilárd (bajnoki: 90 perc)

Vasas FC:
Daróczi Zoltán (bajnoki: 73. perctől), Tóth Bence (bajnoki: 62. perctől)

NB III

PAFC II
Ganbold Ganbajar (bajnoki: 37. percig), Godányi Dominik (bajnoki: pados), Koch Attila (bajnoki: pados), Kocsis Barnabás (bajnoki: pados), Komáromi György (bajnoki: 90 perc), Körmendi Kevin (bajnoki: 77. percig), Laky László (bajnoki: 90 perc), László Noel (bajnoki: 77. perctől), Magyar Zsolt (bajnoki: 90 perc), Nagy Zalán (bajnoki: 69. perctől),  Ominger Gergő (bajnoki: 90 perc), Papp Milán (bajnoki: 90 perc), Papp Zsombor (bajnoki: pados), Posztobányi Patrik (bajnoki: 90 perc), Sipos Gábor (bajnoki: 90 perc), Suciu Toni (bajnoki: 37. perctől)

Bicskei TC:
Zelizi Patrik (bajnoki: 90 perc)

BSE:
Péter Bence (bajnoki: 46. percig)

Ceglédi VSE:
Mikler Dániel (bajnoki: pados)

Credobus Mosonmagyaróvár: 
Farkas Norbert (bajnoki: ), Sziklási Gergely (bajnoki: kiállítva a 68. percben)

DVSC II:
Belényesi Csaba (bajnoki: 90 perc), Bévárdi Zsombor (bajnoki: 90 perc), Damásdi Alex (bajnoki: pados)

DVTK II:
Óvári Zsolt (bajnoki: 72. percig), Szabó Bence (bajnoki: 90 perc) 

ESMTK:
Lipcsei Ádám (bajnoki: 90 perc), Oroszi Dániel (bajnoki: 82. percig)

FC Dabas:
Czuczi Márton (bajnoki: pados), Kiss Dávid (bajnoki: 88. perctől)

Iváncsa KSE:
Pintér Bence (bajnoki: 87. perctől), Vallejos Dominique (bajnoki: 90 perc)

Jászberényi Fc:
Ludasi Martin (bajnoki: 90 perc) 

Kelen SC:
Balogh Péter (bajnoki: pados), Dankó Márton (bajnoki: pados)

Komárom VSE:
Vincze Viktor (bajnoki: 93. percig)

KTE Hufbau:
Erdei András (bajnoki: pados), Fehér Csanád (bajnoki: pados)

MOL Fehérvár FC II:
Gundel-Takács Bence (bajnoki: 90 perc), Tarnóczi Roland (bajnoki: 46. percig), Tóth Attila (bajnoki: pados) 

PMFC:
De Oliveira Ayrton (bajnoki: pados)

Rákosmente KSK:
Balaskó Csaba (bajnoki: 90 perc), Lovász Bence (bajnoki: 90 perc) 

Sárvár FC:
Kertai Dániel (bajnoki: 90 perc)

Sényő-Carnifex FC:
Barcsay Márk (bajnoki: 90 perc) 

Termálfürdő Tiszaújváros:
Molnár Máté (bajnoki: 78. percig)

VLS Veszprém:
Dobsa Gergő (bajnoki: 37. percig)

Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Bokros Szilárd (TE), Burka Bendegúz Máté (University f North Florida, USA), Büki Baltazár* (TE), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs (TE), De Oliveira Ayrton* (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fekete Dániel* (EKE-TTK), Fekete Leonárd Olivér (BGE-PSZK), Fülöp Gergő (TE), Géresi Krisztián (TE), Gőbölös Norbert (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Kocsis Marcell* (BGE-KKK), Koller Áron (BGE-KVIK), Komódi Kevin* (University of Missouri Kansas City, USA), Kovács Dániel* (TE), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA), Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Pekowski Michal* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Solti Péter (BGE-KKK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tar Bálint* (TE), Tányéros Ádám* (ELTE-PPK), Timári Normann (ELTE-ÁJK),  Tóth Barnabás * (TE), Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs (KJE), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTEKTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence* (EKF-TTK)


 

 
Mongol küldöttséget fogadtunk

Akadémiánkat szerette volna látni az ázsiai ország sportügyi államtitkára és az Elnöki Hivatal...

Tovább olvasom
 
Henty az álomcsapatban

A Ferencváros otthonában Ezekiel Henty duplájával sikerült pontot mentenünk, nigériai támadónk...

Tovább olvasom
 
Meccsinfó: PAFC–ZTE FC

Már kaphatók a jegyek a Puskás Akadémia FC–ZTE FC bajnoki mérkőzésre, csapatunk december 14-én, szombaton 17 órakor...

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Budapest Honvéd-MFA - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19  2-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 (leány) - Kelen SC  7-1
Budapest Honvéd-MFA - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17  0-1
Budapest Honvéd-MFA - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16  4-3
FTC - Puskás Akadémia FC  2-2
Dabas-Gyón FC - Puskás Akadémia FC  0-3
Vasas Kubala Akadémia - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19  0-0
III. KER. TVE - Puskás Akadémia FC II  1-1
Puskás Akadémia FC - Mezőkövesd Zsóry FC  1-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 - FTC  1-3