Heti mérleg
Kleinheisler László és Sallai Roland kezdőként lépett pályára klubcsapatában, Kleinheisler gólt is szerzett a horvát bajnokságban - heti mérleg a Puskás Akadémián.
Öregdiák
⏲ 2019-12-11
Légiósaink
SC Freiburg (német I. osztály):
Sallai Roland (bajnoki: 88. percig)
Zaglebie Lubin (lengyel I. osztály):
Tajti Mátyás (bajnoki: pados)
NK Osijek (horvát I. osztály)
Kleinheisler László (bajnoki: 86. percig, gól)
FK Csíkszereda (román II. osztály):
Magyari Szilárd (bajnoki: 73. perctől)
NB I
Puskás Akadémia FC:
Gyurcsó Ádám (Magyar Kupa: 46. percig; bajnoki: 90 perc),Komáromi György (Magyar Kupa: 66. perctől; bajnoki: pados), Magyar Zsolt (Magyar Kupa: 55. perctől; bajnoki: pados)Nagy Zsolt (Magyar Kupa: 90 perc; bajnoki: pados), Radics Márton (Magyar Kupa: 90 perc; bajnoki: 90 perc), Skribek Alen (Magyar Kupa: pados; bajnoki: pados), Spandler Csaba (Magyar Kupa: 90 perc; bajnoki: 90 perc), Szolnoki Roland (Magyar Kupa: 90 perc), Tóth Balázs (Magyar Kupa: 90 perc; bajnoki: pados)
DVTK:
Szabó Bence (bajnoki: pados), Tamás Márk (bajnoki: 90 perc)
Újpest FC:
Zsótér Donát (bajnoki: 91. percig)
ZTE FC:
Hudák Martin (Magyar Kupa: 90 perc)
NB II
Aqvital FC Csákvár:
Baracskai Roland (bajnoki: 90 perc), Galambos Ádám (bajnoki: 46. percig), Kiprich Dávid (bajnoki: pados), Kocsis Bence (bajnoki: 46. perctől), Mim Gergely (bajnoki: 70. percig), Mészáros Dávid (bajnoki: 90 perc), Nándori Botond (bajnoki: 90 perc), Sipos Zoltán (bajnoki: 60. perctől), Skribek Alen (bajnoki: 90 perc), Tányéros Ádám (bajnoki: 90 perc)
BFC Siófok:
Elek Bence (Magyar Kupa: 59. perctől), Lorentz Márton (Magyar Kupa: 90 perc)
Békéscsaba 1912 Előre:
Király Patrik (bajnoki: 90 perc)
Budafoki MTE:
Horváth Roland (Magyar Kupa: 69. perctől; bajnoki: 61. percig), Szabó Máté (Magyar Kupa:90 perc; bajnoki: 91. percig), Vaszicsku Gergő (Magyar Kupa: 90 perc)
Budaörs:
Fényes Szabolcs (bajnoki: pados), Molnár Csaba (bajnoki: 90 perc), Molnár Tibor (bajnoki: 90 perc), Végh Gábor (bajnoki: pados)
Dorogi FC:
Paudits Patrik (bajnoki: 90 perc)
Duna Aszfalt TVSE:
Timári Norman (bajnoki: 87. perctől), Varga Ádám (bajnoki: 90 perc)
Kazincbarcika:
Oldal Tibor (bajnoki: 90 perc)
Nyíregyháza Spartacus FC:
Papp Máté (bajnoki: 90 perc)
Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Gajdos Zsolt (bajnoki: 90 perc)
Szolnoki MÁV FC:
Kotula Máté (bajnoki: 90 perc), Papp Szilárd (bajnoki: kiállítva a 92. percben)
Vasas FC:
Daróczi Zoltán (bajnoki: 83. perctől), Tóth Bence (Magyar Kupa: 90 perc; bajnoki: 90 perc)
NB III
Credobus Mosonmagyaróvár:
Sziklási Gergely (Magyar Kupa: 90 perc)
PMFC:
De Oliveira Ayrton (Magyar Kupa: pados)
Egykori akadémistáink a felsőoktatásban
Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Bokros Szilárd (TE), Burka Bendegúz Máté (University f North Florida, USA), Büki Baltazár* (TE), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs (TE), De Oliveira Ayrton* (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fekete Dániel* (EKE-TTK), Fekete Leonárd Olivér (BGE-PSZK), Fülöp Gergő (TE), Géresi Krisztián (TE), Gőbölös Norbert (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Kocsis Marcell* (BGE-KKK), Koller Áron (BGE-KVIK), Komódi Kevin* (University of Missouri Kansas City, USA), Kovács Dániel* (TE), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA), Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Pekowski Michal* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Solti Péter (BGE-KKK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tar Bálint* (TE), Tányéros Ádám* (ELTE-PPK), Timári Normann (ELTE-ÁJK), Tóth Barnabás * (TE), Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs (KJE), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTEKTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence* (EKF-TTK)