Bezár
kibomlo kibomlo

Heti mérleg

Kleinheisler László és Sallai Roland kezdőként lépett pályára klubcsapatában, Kleinheisler gólt is szerzett a horvát bajnokságban - heti mérleg a Puskás Akadémián. 

Légiósaink

SC Freiburg (német I. osztály):
Sallai Roland (bajnoki: 88. percig)

Zaglebie Lubin (lengyel I. osztály):
Tajti Mátyás (bajnoki: pados)

NK Osijek (horvát I. osztály)
Kleinheisler László (bajnoki: 86. percig, gól)

FK Csíkszereda (román II. osztály):
Magyari Szilárd (bajnoki: 73. perctől)

NB I

Puskás Akadémia FC:
Gyurcsó Ádám (Magyar Kupa: 46. percig; bajnoki: 90 perc),Komáromi György (Magyar Kupa: 66. perctől; bajnoki: pados), Magyar Zsolt (Magyar Kupa: 55. perctől; bajnoki: pados)Nagy Zsolt (Magyar Kupa: 90 perc; bajnoki: pados), Radics Márton (Magyar Kupa: 90 perc; bajnoki: 90 perc), Skribek Alen (Magyar Kupa: pados; bajnoki: pados), Spandler Csaba (Magyar Kupa: 90 perc; bajnoki: 90 perc), Szolnoki Roland (Magyar Kupa: 90 perc), Tóth Balázs (Magyar Kupa: 90 perc; bajnoki: pados)

DVTK:
Szabó Bence (bajnoki: pados), Tamás Márk (bajnoki: 90 perc)

Újpest FC:
Zsótér Donát (bajnoki: 91. percig)

ZTE FC:
Hudák Martin (Magyar Kupa: 90 perc)


NB II

Aqvital FC Csákvár:
Baracskai Roland (bajnoki: 90 perc), Galambos Ádám (bajnoki: 46. percig), Kiprich Dávid (bajnoki: pados), Kocsis Bence (bajnoki: 46. perctől), Mim Gergely (bajnoki: 70. percig), Mészáros Dávid (bajnoki: 90 perc), Nándori Botond (bajnoki: 90 perc), Sipos Zoltán (bajnoki: 60. perctől), Skribek Alen (bajnoki: 90 perc), Tányéros Ádám (bajnoki: 90 perc)

BFC Siófok:
Elek Bence (Magyar Kupa: 59. perctől), Lorentz Márton (Magyar Kupa: 90 perc)

Békéscsaba 1912 Előre:
Király Patrik (bajnoki: 90 perc)

Budafoki MTE:
Horváth Roland (Magyar Kupa: 69. perctől; bajnoki: 61. percig), Szabó Máté (Magyar Kupa:90 perc; bajnoki: 91. percig), Vaszicsku Gergő (Magyar Kupa: 90 perc)

Budaörs:
Fényes Szabolcs (bajnoki: pados), Molnár Csaba (bajnoki: 90 perc), Molnár Tibor (bajnoki: 90 perc),  Végh Gábor (bajnoki: pados) 

Dorogi FC:
Paudits Patrik (bajnoki: 90 perc)

Duna Aszfalt TVSE:
Timári Norman (bajnoki: 87. perctől), Varga Ádám (bajnoki: 90 perc)

Kazincbarcika:
Oldal Tibor (bajnoki: 90 perc)

Nyíregyháza Spartacus FC:
Papp Máté (bajnoki: 90 perc) 

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Gajdos Zsolt (bajnoki: 90 perc)

Szolnoki MÁV FC:
Kotula Máté (bajnoki: 90 perc), Papp Szilárd (bajnoki: kiállítva a 92. percben)

Vasas FC:
Daróczi Zoltán (bajnoki: 83. perctől), Tóth Bence (Magyar Kupa: 90 perc; bajnoki: 90 perc)

NB III

Credobus Mosonmagyaróvár: 
Sziklási Gergely (Magyar Kupa: 90 perc)

PMFC:
De Oliveira Ayrton (Magyar Kupa: pados)

Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Bokros Szilárd (TE), Burka Bendegúz Máté (University f North Florida, USA), Büki Baltazár* (TE), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs (TE), De Oliveira Ayrton* (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fekete Dániel* (EKE-TTK), Fekete Leonárd Olivér (BGE-PSZK), Fülöp Gergő (TE), Géresi Krisztián (TE), Gőbölös Norbert (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Kocsis Marcell* (BGE-KKK), Koller Áron (BGE-KVIK), Komódi Kevin* (University of Missouri Kansas City, USA), Kovács Dániel* (TE), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA), Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Pekowski Michal* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Solti Péter (BGE-KKK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tar Bálint* (TE), Tányéros Ádám* (ELTE-PPK), Timári Normann (ELTE-ÁJK),  Tóth Barnabás * (TE), Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs (KJE), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTEKTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence* (EKF-TTK)

 
A tervek szerint folyt a munka

Vezetőedzőnk, Hornyák Zsolt értékelése a spanyolországi edzőtáborról.

Read more
 
Döntetlennel zártunk

Utolsó spanyolországi mérkőzésén 1–1-es döntetlent ért el Hornyák Zsolt együttese, gólunkat Josip Knezevic...

Read more
 
Szobavizit

A pályán kívül is jó barátok, nem csoda hát, hogy Deutsch László ás Tamás Nándor az edzőtáborban is...

Read more
More news
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

FC Hermannstadt - Puskás Akadémia FC  1-1
NK Osijek - Puskás Akadémia FC  2-1
FC Luzern - Puskás Akadémia FC  1-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 - ETO FC Győr  0-1
Puskás Akadémia FC - ZTE FC  0-1
Budapest Honvéd-MFA - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19  2-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 (leány) - Kelen SC  7-1
Budapest Honvéd-MFA - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17  0-1
Budapest Honvéd-MFA - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16  4-3
FTC - Puskás Akadémia FC  2-2