Bezár
kibomlo kibomlo

Februárban folytatódik a kupakaland

A Magyar Labdarúgó-szövetség nyilvánosságra hozta a Magyar Kupa nyolcaddöntőinek kezdési időpontjait.

NB I-es gárdánk a Bonyhád, a Maglódi TC és a Dabas-Gyón FC kiejtésével jutott a Magyar Kupa-nyolcaddöntőbe, ahol a Ferencvárost kiejtő Békéscsabával találkozik. A párharc első mérkőzését február 12-én (szerdán) 18 órakor Békéscsabán rendezik, a visszavágó február 19-én (szerdán) 18 órakor a Pancho Arénában lesz.

Magyar Kupa, nyolcaddöntők

1. mérkőzések

Február 11., kedd

19.30: Újpest FC–MOL Fehérvár FC

Február 12., szerda

14.00: Lipót Pékség SE (NB III)–ZTE FC

14.00: Dorogi FC (NB II)–III. Kerületi TVE (NB III)

14.00: Pécsi MFC (NB III)–Paksi FC

18.00: Mezőkövesd–Kaposvári Rákóczi

18.00: Békéscsaba (NB II)–Puskás Akadémia FC

18.00: MTK Budapest (NB II)–Dunaújváros (NB III)

19.30: Budapest Honvéd–Szombathelyi Haladás (NB II)

visszavágók

Február 19., szerda

13.00: III. Kerületi TVE (NB III)–Dorogi FC (NB II)

18.00: MOL Fehérvár FC–Újpest FC

18.00: ZTE FC–Lipót Pékség SE (NB III)

18.00: Paksi FC–Pécsi MFC (NB III)

18.00: Kaposvári Rákóczi–Mezőkövesd

18.00: Puskás Akadémia FC–Békéscsaba (NB II)

18.00: Dunaújváros (NB III)–MTK Budapest (NB II)

18.00: Szombathelyi Haladás (NB II)–Budapest Honvéd

 
Csaba kontra Csaba

NB I-es gárdánk holnap 18 órakor a Békéscsabával játszik a Magyar Kupa 9. fordulójának visszavágóján. A...

Tovább olvasom
 
Ezüst a diákolimpián

Akadémistáink a felcsúti Endresz György Általános Iskola színeiben második helyen végeztek a Futsal Diákolimpia...

Tovább olvasom
 
Meccsinfó: PAFC–Békéscsaba

Még kaphatók jegyek a Puskás Akadémia FC–Békéscsaba 1912 Előre Magyar Kupa-mérkőzésre, csapatunk február...

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia III (megye II. osztály) - Kisláng  5-3
Puskás Akadémia FC - Kisvárda Master Good  3-1
Puskás Akadémia FC II - NK Nafta Lendava  2-0
Békéscsaba 1912 Előre - Puskás Akadémia FC  0-3
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 - NK Osijek  3-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17 - NK Osijek  0-2
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 - NK Osijek  2-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14 - NK Osijek  1-3
Paksi FC - Puskás Akadémia FC  0-2
Puskás Akadémia FC II - Admira Wacker II  1-1