Bezár
kibomlo kibomlo

Februárban folytatódik a kupakaland

A Magyar Labdarúgó-szövetség nyilvánosságra hozta a Magyar Kupa nyolcaddöntőinek kezdési időpontjait.

NB I-es gárdánk a Bonyhád, a Maglódi TC és a Dabas-Gyón FC kiejtésével jutott a Magyar Kupa-nyolcaddöntőbe, ahol a Ferencvárost kiejtő Békéscsabával találkozik. A párharc első mérkőzését február 12-én (szerdán) 18 órakor Békéscsabán rendezik, a visszavágó február 19-én (szerdán) 18 órakor a Pancho Arénában lesz.

Magyar Kupa, nyolcaddöntők

1. mérkőzések

Február 11., kedd

19.30: Újpest FC–MOL Fehérvár FC

Február 12., szerda

14.00: Lipót Pékség SE (NB III)–ZTE FC

14.00: Dorogi FC (NB II)–III. Kerületi TVE (NB III)

14.00: Pécsi MFC (NB III)–Paksi FC

18.00: Mezőkövesd–Kaposvári Rákóczi

18.00: Békéscsaba (NB II)–Puskás Akadémia FC

18.00: MTK Budapest (NB II)–Dunaújváros (NB III)

19.30: Budapest Honvéd–Szombathelyi Haladás (NB II)

visszavágók

Február 19., szerda

13.00: III. Kerületi TVE (NB III)–Dorogi FC (NB II)

18.00: MOL Fehérvár FC–Újpest FC

18.00: ZTE FC–Lipót Pékség SE (NB III)

18.00: Paksi FC–Pécsi MFC (NB III)

18.00: Kaposvári Rákóczi–Mezőkövesd

18.00: Puskás Akadémia FC–Békéscsaba (NB II)

18.00: Dunaújváros (NB III)–MTK Budapest (NB II)

18.00: Szombathelyi Haladás (NB II)–Budapest Honvéd

 
Így lettünk bronzérmesek!

David Vanecek, Josip Knezevic, Urblík József és a többiek összesen ötvenkétszer zörgették meg az ellenfelek...

Tovább olvasom
 
Hegedűs Diósgyőrben

Szerződésének lejártával a Diósgyőri VTK színeiben folytatja pályafutását Hegedűs János.

Tovább olvasom
 
Gyurcsó is elbúcsúzott

Egyéves kölcsönszerződése lejártával távozik klubunktól Gyurcsó Ádám.

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia FC - Budapest Honvéd  2-1
Puskás Akadémia FC - Paksi FC  3-1
DVTK - Puskás Akadémia FC  1-2
DVSC - Puskás Akadémia FC  2-2
Puskás Akadémia FC - Kaposvári Rákóczi FC  2-1
ZTE FC - Puskás Akadémia FC  2-0
Puskás Akadémia FC - FTC  1-1
Puskás Akadémia FC - Aqvital FC Csákvár  5-0
Puskás Akadémia FC - Budafoki MTE  2-0
Herceghalom - Puskás Akadémia III (megye II. osztály)  1-3