Bezár
kibomlo kibomlo

Folyik a felkészülés

NB III-as együttesünk teljes létszámban készül a bajnokság márciusi folytatására.

NB III-as csapatunk őszi alapemberei közül Komáromi György és Magyar Zsolt az élvonalbeli gárdánkkal csinálta végig a téli felkészülést – előbbi felkerült az NB I-es kerethez, s a Kaposvár és a DVSC elleni bajnokikon már a cserék közé nevezte Hornyák Zsolt.

Hétfőn csatlakozott Szélesi Zoltán alakulatához az utóbbi hetekben az Aqvital FC Csákvárnál készülő négy játékosunk: Koch Attila, Papp Milán, Posztobányi Patrik és Vörös Tamás, akik a spanyolországi edzőtáborba is elutaztak NB II-es partnerklubunkkal – a fiatalok mindhárom marbellai felkészülési mérkőzésen lehetőséghez jutottak a csákvári együttesben.

Jó hír NB III-as gárdánkkal kapcsolatban, hogy sérüléssel bajlódó labdarúgóink hamarosan újra bevethetőek lesznek: Kiszely Dominik már a csapattal edz, míg Gáspár Máté rehabilitációja az utolsó szakaszban jár.

A kerethez érkezett partneregyesületünktől, a Székelyföldi Labdarúgó Akadémiáról az ifjú középpályás, Corbu Marius.

Együttesünk első felkészülési mérkőzését pénteken 13 órakor az osztrák harmadik ligás Admira Wacker tartalékcsapata ellen játssza.

 
Jól van a luzitán légiós

Kiengedték a kórházból a Mezőkövesd elleni meccsen fejsérülést szenvedő Joao Nunest.

Tovább olvasom
 
Ez történt a héten

NB I-eseink hazai pályán szerezték meg az értékes három pontot, NB III-asaink két mérkőzésen léptek pályára, utánpótláscsapataink az FC Hatvan, az Illés Akadémia-Haladás,...

Tovább olvasom
 
Sallai bekerült Rossi keretébe

Kihirdette a Bulgária, Szerbia és Oroszország ellen készülő magyar válogatott keretét Marco Rossi szövetségi kapitány,...

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Csór Truck-Trailer - Puskás Akadémia III (megye II. osztály)  3-4
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 (leány) - FC Hatvan  7-0
Puskás Akadémia FC (Női NB II) - ZTE FC  6-0
Puskás Akadémia FC II - Tatabányai SC  1-2
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 - MTK Budapest  2-3
Felcsút SE U12 - Paksi FC  0-4
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 - Illés Akadémia-Haladás  2-4
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17 - MTK Budapest  5-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 (leány) - Veszprémi FC USE  7-1
Felcsút SE U13 - Paksi FC  1-1