Bezár
kibomlo kibomlo

Heti mérleg

Tajti Mátyás pályára lépett a lengyel élvonalban, Elek-, Király-, Skribek-találat az NB II-ben - heti mérleg a Puskás Akadémián. 

Légiósaink

SC Freiburg (német I. osztály):
Sallai Roland (bajnoki: pados)

Zaglebie Lubin (lengyel I. osztály):
Tajti Mátyás (bajnoki: 61. percig) 

NK Osijek (horvát I. osztály):
Kleinheisler László (bajnoki: 90 perc)

FK Csíkszereda (román II. osztály):
Csonka Bonifác (felkészülési: 60. perctől), Magyari Szilárd (bajnoki: 60. perctől)

Válogatott

U17:
Alaxai Áron (Csehország ellen: 86. perctől; Skócia ellen: 46. perctől), Mayer János (Csehország ellen: 73. perctől; Skócia ellen: 90 perc), Pataki Márk (Csehország ellen: pados; Skócia ellen: 90 perc), Szujó Attila (Csehország ellen: 90 perc; Skócia ellen: 68. percig)

U17 női:
Lovász Emma (Csehország ellen: pados), Sipőcz Virág (Csehország ellen: 74. perctől)


NB I

Puskás Akadémia FC:
Deutsch László (hétközi bajnoki: 82. percig), Gyurcsó Ádám (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc), Nagy Zsolt (hétvégi bajnoki: 90 perc), Radics Márton (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: pados), Szolnoki Roland (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc), Tóth Balázs (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: pados)

DVTK:
Tamás Márk (hétközi bajnoki: 90 perc)

Kaposvári Rákóczi FC:
Vachtler Csaba (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc)

MOL Fehérvár FC: 
Gundel-Takács Bence (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: pados) 

Újpest FC:
Zsótér Donát (Magyar Kupa: 81. percig)

NB II

BFC Siófok:
Elek Bence (bajnoki: 90 perc, gól), Lorentz Márton (bajnoki: 90 perc), Réti Patrik (bajnoki: 90 perc)

Békéscsaba 1912 Előre:
Király Patrik (bajnoki: 90 perc, gól)

Budafoki MTE:
Horváth Roland (bajnoki: pados), Skribek Martin (bajnoki: 90 perc, gól), Szabó Máté (bajnoki: 75. percig), Vaszicsku Gergő (bajnoki: 90 perc)

Budaörs:
Fényes Szabolcs (bajnoki: 90 perc), Molnár Csaba (bajnoki: 90 perc), Molnár Tibor (bajnoki: 70. perctől) 

Dorogi FC:
Paudits Patrik (bajnoki: 90 perc)

Duna Aszfalt TVSE:
Farkas Norbert (bajnoki: 90 perc), Timári Norman (bajnoki: pados), Tóth Barnabás (bajnoki: 90 perc), Varga Ádám (bajnoki: 90 perc)

FC Ajka:
Tar Zsolt (bajnoki: 90 perc)

Kazincbarcika:
Oldal Tibor (bajnoki: 76. percig)

Nyíregyháza Spartacus FC:
Ásványi Balázs (bajnoki: 90 perc), Papp Máté (bajnoki: 68. percig)

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Gajdos Zsolt (bajnoki: 60. percig), Hudák Martin (bajnoki: 60. percig)

Szolnoki MÁV FC:
Kotula Máté (bajnoki: 90 perc), Papp Szilárd (bajnoki: 90 perc) 

Szombathelyi Haladás:
Schuszter Ronald (bajnoki: pados) 

Vasas FC:
Tóth Bence (bajnoki: 90 perc)
 

Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Bokros Szilárd (TE), Burka Bendegúz Máté (University for North Florida, USA), Büki Baltazár* (TE), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs (TE), De Oliveira Ayrton* (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fekete Dániel* (EKE-TTK), Fekete Leonárd Olivér (BGE-PSZK), Fülöp Gergő (TE), Géresi Krisztián (TE), Gőbölös Norbert (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Kocsis Marcell* (BGE-KKK), Koller Áron (BGE-KVIK), Komódi Kevin* (University of Missouri Kansas City, USA), Kovács Dániel* (TE), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA), Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Pekowski Michal* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Solti Péter (BGE-KKK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tar Bálint* (TE), Tányéros Ádám* (ELTE-PPK), Timári Normann (ELTE-ÁJK),  Tóth Barnabás * (TE), Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs (KJE), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTE-KTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence* (EKF-TTK)

 
Meggyőző siker a Várda ellen

Tovább folytatta a Pakson megkezdett győzelmi sorozatot Hornyák Zsolt együttese: csapatunk a hétközi, 3–0-ra megnyert békéscscabai...

Tovább olvasom
 
Erős ellenfelet vertünk

NB III-as gárdánk kétgólos győzelmet aratott a szlovén másodosztály ötödik helyen álló NK Nafta Lendava ellen.

Tovább olvasom
 
Győzni újra és újra

A Paksi FC és a Békéscsaba 1912 Előre legyőzése után a Kisvárda Master Good együttesét fogadja NB I-es gárdánk...

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 - NK Osijek  3-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17 - NK Osijek  0-2
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 - NK Osijek  2-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14 - NK Osijek  1-3
Paksi FC - Puskás Akadémia FC  0-2
Puskás Akadémia FC II - Admira Wacker II  1-1
Szeged (Női NB I) - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 (leány)  2-0
Puskás Akadémia FC - DVTK  0-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 - Topolya SC  4-1
Puskás Akadémia FC - DVSC  0-0