Bezár
kibomlo kibomlo


Heti mérleg

Gruber Zsombor betalált a belgák ellen - heti mérleg a Puskás Akadémián. 

Válogatott

U16

Farkas Bendegúz (Belgium elleni első mérkőzés: 57. percig; Belgium elleni második mérkőzés: 41. perctől), Gruber Zsombor (Belgium elleni első mérkőzés: 57. percig, gól; Belgium elleni második mérkőzés: 41. percig), Kiss Norbert (Belgium elleni első mérkőzés: 41. perctől; Belgium elleni második mérkőzés: 41. percig), Kocsis Dominik (Belgium elleni első mérkőzés: 57. percig; Belgium elleni második mérkőzés: 41. percig), Pataki Noel (Belgium elleni első mérkőzés: 64. perctől; Belgium elleni második mérkőzés: 80 perc)

NB I

Puskás Akadémia FC:
Deutsch László (Magyar Kupa: pados; bajnoki: 90 perc), Gyurcsó Ádám (Magyar Kupa: 90 perc, gól; bajnoki: 72. percig), Komáromi György (bajnoki: pados), Nagy Zsolt (Magyar Kupa: 90 perc), Nándori Botond (bajnoki: pados), Radics Márton (Magyar Kupa: 90 perc; bajnoki: 90 perc), Tamás Nándor (Magyar Kupa: pados; bajnoki: pados),  Tóth Balázs (Magyar Kupa: pados; bajnoki: 40. perctől)

DVSC:
Szabó Bence (bajnoki: pados)

Kaposvári Rákóczi FC:
Vachtler Csaba (bajnoki: 90 perc)

Újpest FC:
Zsótér Donát (bajnoki: 73. perctől)

NB II

Aqvital FC Csákvár:
Baracskai Roland (bajnoki: 90 perc), Galambos Ádám (bajnoki: 46.  percig), Kocsis Bence (bajnoki: 90 perc), Kiprich Dávid (bajnoki: pados), Major Gergő (bajnoki: 90 perc), Mim Gergely (bajnoki: 90 perc), Mészáros Dávid (bajnoki: 77. percig), Sipos Zoltán (bajnoki: 77. perctől), Tányéros Ádám (bajnoki: 90 perc)

BFC Siófok:
Elek Bence (bajnoki: 76. percig), Izing Martin (bajnoki: 90 perc), Lorentz Máton (bajnoki: 90 perc), Réti Patrik (bajnoki: 76. percig)

Békéscsaba 1912 Előre:
Király Patrik (bajnoki: 90 perc)

Budafoki MTE:
Horváth Roland (bajnoki: 70. perctől), Skribek Alen (bajnoki: 70. perctől), Szabó Máté (bajnoki: 70. percig)

Budaörs:
Fényes Szabolcs (bajnoki: 90 perc), Molnár Csaba (bajnoki: 90 perc), Molnár Tibor (bajnoki: 74. percig)

Dorogi FC:
Paudits Patrik (Magyar Kupa: pados; bajnoki: 92. percig)

Duna Aszfalt TVSE:
Farkas Norbert (bajnoki: 60. perctől), Varga Ádám (bajnoki: 90 perc)

Kazincbarcika:
Oldal Tibor (bajnoki: 67. perctől)

Nyíregyháza Spartacus FC:
Ásványi Balázs (bajnoki: 90 perc), Papp Máté (bajnoki: 46. perctől)

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Gajdos Zsolt (bajnoki: 67. percig, gól), Hudák Martin (bajnoki: pados)

Szolnoki MÁV FC:
Kotula Máté (bajnoki: 90 perc), Papp Szilárd (bajnoki: 90 perc)

Szombathelyi Haladás: 
Schuszter Ronald (bajnoki: pados) 

Vasas FC:
Tóth László (bajnoki: pados)

NB III

PAFC II
Auerbach Martin (bajnoki: 90 perc), Bokros Szilárd (bajnoki: 55. percig), Ganbold Ganbajar (bajnoki: pados), Kiszely Dominik (bajnoki: 46. percig), Koch Attila (bajnoki: 90 perc), Körmendi Kevin (bajnoki: 90 perc), László Noel (bajnoki: 55. perctől), Magyar Zsolt (bajnoki: 46. perctől), Papp Kristóf (bajnoki: 46. perctől), Papp László (bajnoki: 90 perc), Papp Milán (bajnoki: 90 perc), Papp Zsombor (bajnoki: pados)

Bicskei TC:
Sárközi Norbert (bajnoki: 72. percig), Zelizi Patrik (bajnoki: 90 perc)

BSE:
Balogh Péter (bajnoki: 90 perc)

Ceglédi VSE:
Mikler Dániel (bajnoki: 90 perc)

DVSC II:
Belényesi Csaba (bajnoki: 90 perc), Damásdi Alex (bajnoki: 90 perc)

DVTK II:
Óvári Zsolt (bajnoki: 90 perc, gól)

ESMTK:
Lipcsei Ádám (bajnoki: 90 perc)

FC Dabas:
Czuczi Márton (bajnoki: 90 perc), Kucsván Martin (bajnoki: pados)

Greenplan Balatonlelle:
Parázs Botond (bajnoki: 90 perc)

Iváncsa KSE:
Vallejos Dominique (bajnoki: 90 perc)

Jászberényi FC:
Ludasi Martin (bajnoki: 90 perc, gól) 

Kelen SC:
Dankó Márton (bajnoki: 90 perc), Erdei András (bajnoki: 64. percig), Pintér Bence (bajnoki: 90 perc),  Zima Ádám (bajnoki: 90 perc)

Komárom VSE:
Schiller Patrik (bajnoki: pados), Vincze Viktor (bajnoki: 69. perctől)

KTE Hufbau:
Károly Bálint (bajnoki: 90 perc)

MOL Fehérvár FC II:
Gundel-Takács Bence (bajnoki: 90 perc), Tóth Attila (bajnoki: pados), Tóth Bence (bajnoki: 91. perctől) 

Putnok FC:
Keményffy Máté (bajnoki: 90 perc)

Rákosmente KSK:
Balaskó Csaba (bajnoki: 90 perc), Lovász Bence (bajnoki: 90 perc), Pekowski Michal Jan (bajnoki: 46. perctől)

Termálfürdő Tiszaújváros:
Molnár Máté (bajnoki: 66. perctől) 

VLS Veszprém:
Horog Ádám (bajnoki: 91. perctől), Lőrincz Attila (bajnoki: 90 perc)


Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Bokros Szilárd (TE), Burka Bendegúz Máté (University for North Florida, USA), Büki Baltazár* (TE), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs (TE), De Oliveira Ayrton* (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fekete Dániel* (EKE-TTK), Fekete Leonárd Olivér (BGE-PSZK), Fülöp Gergő (TE), Géresi Krisztián (TE), Gőbölös Norbert (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Kocsis Marcell* (BGE-KKK), Koller Áron (BGE-KVIK), Komódi Kevin* (University of Missouri Kansas City, USA), Kovács Dániel* (TE), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA), Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Pekowski Michal* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Solti Péter (BGE-KKK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tar Bálint* (TE), Tányéros Ádám* (ELTE-PPK), Timári Normann (ELTE-ÁJK),  Tóth Barnabás * (TE), Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs (KJE), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTE-KTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence* (EKF-TTK)

 
Minden szinten folytatná

A bajnokság újrakezdésénél és a válogatott meghívónál csak első gyermekének érkezését...

Tovább olvasom
 
Borúra derű

A koronavírus miatti kényszerű szünetben sem maradunk futball nélkül – felidézzük NB I-es csapatunk eddigi mérkőzéseit....

Tovább olvasom
 
Otthon nem ment

A koronavírus miatti kényszerű szünetben sem maradunk futball nélkül – felidézzük NB I-es csapatunk eddigi...

Tovább olvasom
Még több Hír