Bezár
kibomlo kibomlo

Sorsoltak

A Mosonmagyaróvárt fogadja a bajnokság első fordulójában NB III-as gárdánk.

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) elkészítette a 2020–2021-es NB III-as szezon három csoportjának sorsolását – egy csoportban 20 csapat van. A PAFC II az előző évekhez hasonlóan az új szezonban is a nyugati csoportban fog szerepelni. Az új kiírásban augusztus 2-án (vasárnap) csapatunk először Mosonmagyaróvárral játszik hazai pályán, majd egy héttel később (augusztus 9-én) Székesfehérváron a MOL Fehér FC II ellen lép pályára. A bajnokság 2021. május 31-ig tart, együttesünk az utolsó fordulóban hazai pályán az ZTE FC II ellen zárja a szezont.

A 2020/2021-es bajnokság menetrendje:

NB III, Nyugati csoport, 1. forduló, augusztus 2.

PAFC II – Mosonmagyaróvár

NB III, Nyugati csoport, 2. forduló, augusztus 9.

MOL Fehérvár FC II – PAFC II

NB III, Nyugati csoport, 3. forduló, augusztus 12.

PAFC II – FC Nagykanizsa

NB III, Nyugati csoport, 4. forduló, augusztus 16.

Bicskei TC – PAFC II

NB III, Nyugati csoport, 5. forduló, augusztus 23.

PAFC II – Ménfőcsanak

NB III, Nyugati csoport, 6. forduló, augusztus 26.

Pápai Perutz FC – PAFC II

NB III, Nyugati csoport, 7. forduló, augusztus 30.

PAFC II – THSE-Szabadkikötő

NB III, Nyugati csoport, 8. forduló, szeptember 5.

Lipót Pékség SE – PAFC II

NB III, Nyugati csoport, 9. forduló, szeptember 9.

PAFC II – Sopron

NB III, Nyugati csoport, 10. forduló, szeptember 13.

III. Kerület TVE – PAFC II

NB III, Nyugati csoport, 11. forduló, szeptember 27.

PAFC II – Tatabánya

NB III, Nyugati csoport, 12. forduló, október 4.

Nagyatád – PAFC II

NB III, Nyugati csoport, 13. forduló, október 10.

PAFC II – Veszprém

NB III, Nyugati csoport, 14. forduló, október 18.

PAFC II – Gárdonyi VSC

NB III, Nyugati csoport, 15. forduló, október 25.

Balatonfüred – PAFC II

NB III, Nyugati csoport, 16. forduló, november 1.

PAFC II – BKV Előre

NB III, Nyugati csoport, 17. forduló, november 8.

Érdi VSE – PAFC II

NB III, Nyugati csoport, 18. forduló, november 14.

PAFC II – Komárom VSE

NB III, Nyugati csoport, 19. forduló, november 22.

ZTE FC II – PAFC II

NB III, Nyugati csoport, 20. forduló, november 29.

Mosonmagyaróvár – PAFC II

NB III, Nyugati csoport, 21. forduló, december 6.

PAFC II – MOL Fehérvár FC II

NB III, Nyugati csoport, 22. forduló, február 28.

FC Nagykanizsa – PAFC II

NB III, Nyugati csoport, 23. forduló, március 7.

PAFC II – Bicskei TC

NB III, Nyugati csoport, 24. forduló, március 14.

Ménfőcsanak – PAFC II

NB III, Nyugati csoport, 25. forduló, március 21.

PAFC II – Pápai Perutz FC

NB III, Nyugati csoport, 26. forduló, március 28.

THSE-Szabadkikötő – PAFC II

NB III, Nyugati csoport, 27. forduló, április 4.

PAFC II – Lipót Pékség SE

NB III, Nyugati csoport, 28. forduló, április 11.

SC Sopron – PAFC II

NB III, Nyugati csoport, 29. forduló, április 14.

PAFC II – III. Kerület TVE

NB III, Nyugati csoport, 30. forduló, április 18.

Tatabánya – PAFC II

NB III, Nyugati csoport, 31. forduló, április 25.

PAFC II – Nagyatád

NB III, Nyugati csoport, 32. forduló, április 28.

Veszprém – PAFC II

NB III, Nyugati csoport, 33. forduló, május 2.

Gárdonyi VSC – PAFC II

NB III, Nyugati csoport, 34. forduló, május 9.

PAFC II – Balatonfüred

NB III, Nyugati csoport, 35. forduló, május 12.

BKV Előre – PAFC II

NB III, Nyugati csoport, 36. forduló, május 16.

PAFC II – Érdi VSE

NB III, Nyugati csoport, 37. forduló, május 23.

Komárom VSE – PAFC II

NB III, Nyugati csoport, 38. forduló, május 30.

PAFC II – ZTE FC II

 
Most nehezebb dolgunk lesz

A Szentlőrinc elleni kupameccs előtt fiatal szélsőnket,Tamás Nándort kérdeztük.

Tovább olvasom
 
Szerdai ellenfelünk: a Szentlőrinc SE

A MOL Magyar Kupában az NB II újonca fogad minket Kozármislenyben.

Tovább olvasom
 
Már kaphatók a Honvéd-meccsjegyek!

Megkezdődött a belépők értékesítése a november 4-ei Puskás Akadémia FC–Budapest Honvéd FC bajnoki...

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Kazincbarcikai SC FC - Puskás Akadémia FC (Női NB II)  0-9
Felcsút SE U13 - Szekszárdi UFC  16-0
Vasas Kubala Akadémia - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14  1-5
Vasas Kubala Akadémia - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15  2-4
Puskás Akadémia FC II - VLS Veszprém  0-0
Toponár SC - Puskás Akadémia FC  0-7
Felcsút SE U12 - Szekszárdi UFC  3-2
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 (leány) - Ferencvárosi TC  10-1
MOL Fehérvár FC - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19  0-1
Balatonfüredi FC - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14 (leány)  1-5