Bezár
kibomlo kibomlo

Heti mérleg

Több egykori akadémistánk is megzörgette a hálót a hétvégén,  közülük a legeredményesebb Vallejos Dominique volt, aki triplázni tudott az NB III-ban - heti mérleg a Puskás Akadémián. 

NB II

Aqvital FC Csákvár:
Baracskai Roland (hétközi bajnoki: 63. percig; hétvégi bajnoki: 67. perctől), Ganbold Ganbajar (hétközi bajnoki: 74. perctől; hétvégi bajnoki: 73. perctől), Koch Attila (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc), Kocsis Bence (hétközi bajnoki: 90 perc; hévégi bajnoki: 64. perctől), László Noel (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: 67. percig), Magyar Zsolt (hétvégi bajnoki: pados), Major Gergő (hétközi bajnoki: 81. perctől), Mim Gergely (hétközi bajnoki: 81. percig; hévégi bajnoki: 90 perc), Mészáros Dávid (hétközi bajnoki: 74. percig; hétvégi bajnoki: 90 perc), Nándori Botond (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: 64. percig), Papp Milán (hétközi bajnoki: 63. perctől; hétvégi bajnoki: pados), Posztobányi Patrik (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: pados), Zelizi Patrik (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: pados)

BFC Siófok:
Elek Bence (hétközi bajnoki: 37. perctől, gól; hétvégi bajnoki: 46. percig), Izing Martin (hétvégi bajnoki: 90 perc) 

Békéscsaba 1912 Előre:
Király Patrik (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 71. percig), Paudits Patrik (hétközi bajnoki: 76. percig, gól; hétvégi bajnoki: 59. percig)

Budaörs:
Fényes Szabolcs (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc), Horváth Roland (hétközi bajnoki: 75. percig, gól; hétvégi bajnoki: 80. percig),  Molnár Csaba (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc), Molnár Tibor (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 64. percig)

DEAC:
Belényesi Csaba (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc), Damásdi Alex (hétközi bajnoki: 80. perctől; hétvégi bajnoki: 63. perctől) 

Dorogi FC:
Tóth Barnabás (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc)

FC Ajka:
Tar Zsolt (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc)

Kaposvári Rákóczi FC:
Vachtler Csaba (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc, gól)

Kolorcity Kazincbarcika:
Oldal Tibor (hétközi bajnoki: 65. percig; hétvégi bajnoki: pados), Tóth László (hétközi bajnoki: 46. perctől; hétvégi bajnoki: 72. perctől)

Nyíregyháza Spartacus FC:
Galambos Ádám (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 46. percig), Papp Máté (hétközi bajnoki: 74. percig; hétvégi bajnoki: 90 perc)

PMFC:
Óvári Zsolt (hétközi bajnoki: 60. percig; hétvégi bajnoki: 46. perctől)

Soroksár SC:
Magyari Szilárd (hétközi bajnoki:64. percig; hétvégi bajnoki: 66. percig) 

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Gajdos Zsolt (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: 74. perctől)

Szolnoki MÁV FC:
Kotula Máté (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc), Tajti Balázs (hétközi bajnoki: 84. percig) 

Vasas FC:
Tóth Bence (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc)

WKW ETO FC Győr:
Gundel-Takács Bence (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc)

NB III

PAFC II
Artem Nahirni (bajnoki: 83. perctől), Auerbach Martin (bajnoki: 90 perc), Berekali Márk (bajnoki: 83. percig), Gazdag Vajk (bajnoki: 71. perctől), Godányi Dominik (bajnoki: pados), Hosszú Zétény (bajnoki: pados), Mayer János (bajnoki: pados), Nagy Zalán (bajnoki: 46. perctől), Ominger Gergő (bajnoki: 46. percig), Papp Kristóf (bajnoki: 90 perc), Pataki Márk (bajnoki: pados), Sipos Gábor (bajnoki: 90 perc), Szin Ferenc( bajnoki: 90 perc), Vizler László (bajnoki: 71. percig)

III. KER. TVE:
Daróczi Zoltán (bajnoki: 79. percig, gól)

Bicskei TC:
Lencsés Bálint (bajnoki: pados), Radó Dániel (bajnoki: 84. perctől)

BKV Előre:
Czuczi Márton (bajnoki: 90 perc)

BSE:
Balogh Péter (bajnoki: pados), Kamarás György (bajnoki: 72. percig)

BVSC-Zugló:
Gábor Péter (bajnoki: pados), Tóth Keve (bajnoki: 90 perc)

Ceglédi VSE:
Mikler Dániel (bajnoki: 90 perc)

Dabas-Gyón FC:
Rétyi Tamás (bajnoki: 53. perctől)

DVSC II: 
Bévárdi Zsombor (bajnoki: 81. percig)

DVTK II: 
Makrai Gábor (bajnoki: 46. perctől) 

ESMTK:
Dankó Márton (bajnoki: 56. perctől), Lipcsei Ádám (bajnoki: 90 perc)

FC Dabas:
Lévai Norbert (bajnoki: 74. percig), Sziklási Gergely (bajnoki: 90 perc)

FC Nagykanizsa:
Papp Szilárd (bajnoki: 90 perc)

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő:
Balogh Balázs (bajnoki: pados), Erdélyi Ádám (bajnoki: 90 perc), Király Bence (bajnoki: 90 perc), Koronczi Bence (bajnoki: 65. perctől), Kónya Krisztián (bajnoki: 90 perc), Sárközi Norbert (bajnoki: 90 perc), Tóth Tibor (bajnoki: kiállítva a 90. percben), Zsigmond Bence (bajnoki: 75. perctől)

Hódmezővásárhely:
Huszár Gergő (bajnoki: 90 perc)

Iváncsa KSE:
Vallejos Dominique (bajnoki: 77. percig, három gól)

Kecskeméti TE:
Károly Bálint (bajnoki: 90 perc, gól), Ludasi Martin (bajnoki: 81. perctől)

Komárom VSE:
Parázs Botond (bajnoki: 82. percig), Schiller Patrik (bajnoki: 82. perctől), Vincze Viktor (bajnoki: 90 perc)

Lipót Pékség SE:
Kiszely Dominik (bajnoki: 78. perctől, gól)

MOL Fehérvár FC II:
Tóth Attila (bajnoki: 90 perc), Tóth Bence (bajnoki: 49. percig) 

Paksi FC II:
Sipos Zoltán (bajnoki: 90 perc) 

Putnok FC:
Keményffy Máté (bajnoki: 90 perc)

Rákosmente KSK:
Balaskó Csaba (bajnoki: pados), Lovász Bence (bajnoki: 90 perc)

Sajóbábony SE:
Mezőssy Levente (bajnoki: 90 perc)

Tiszakécskei LC:
Farkas Norbert (bajnoki: 90 perc), Kiprich Dávid (bajnoki: pados), Nyilas Elek (bajnoki: 60. percig)

Újpest FC II:
Fehér Csanád (bajnoki: 74. perctől, gól)

VLS Veszprém:
Dobsa Gergő (bajnoki: 90 perc)

ZTE FC II: 
Szabó Bence (bajnoki: 90 perc) 


Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Bokros Szilárd (TE), Burka Bendegúz Máté (University for North Florida, USA), Büki Baltazár* (TE), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs (TE), De Oliveira Ayrton* (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fekete Dániel* (EKE-TTK), Fekete Leonárd Olivér (BGE-PSZK), Fülöp Gergő (TE), Géresi Krisztián (TE), Gőbölös Norbert (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Kocsis Marcell* (BGE-KKK), Koller Áron (BGE-KVIK), Komódi Kevin* (University of Missouri Kansas City, USA), Kovács Dániel* (TE), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA), Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Pekowski Michal* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Solti Péter (BGE-KKK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tar Bálint* (TE), Tányéros Ádám* (ELTE-PPK), Timári Normann (ELTE-ÁJK),  Tóth Barnabás * (TE), Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs (KJE), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTE-KTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence* (EKF-TTK)

 

 
Makulátlanul

Az U15-ös és U14-es csapat is simán győzött a Kecskemét ellen.

Tovább olvasom
 
Erős kezdés Sallai(ék)tól

Győzelemmel indította a német Bundesliga 2020/21-es szezonját Sallai Roland csapata, az SC Freiburg. Egykori akadémistánk nagyszerű...

Tovább olvasom
 
Baluta a válogatottban

Meghívót kapott a román nemzeti tizenegybe Alexandru Baluta.

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Veszprémi FC USE - Felcsút SE U12  19-0
Veszprémi FC USE - Felcsút SE U13  3-3
Puskás Akadémia III (megye II. osztály) - Vál  5-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14 - KTE LA  3-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15 - KTE LA  4-0
III. KER. TVE - Puskás Akadémia FC II  2-0
Puskás Akadémia FC (Női NB II) - Csepel Utánpótlás SE  7-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17 - ETO FC Győr  3-1
Bakonycsernye - Puskás Akadémia III (megye II. osztály)  1-0
PVSK - Felcsút SE U12  6-0