Bezár
kibomlo kibomlo

Heti mérleg

Sallai Roland gólt rúgott a Nemzetek Ligájában - heti mérleg a Puskás Akadémián. 

Légiósok

NK Nafta Lendava:
Körmendi Kevin (bajnoki: 90 perc) 

Válogatott

Sallai Roland (Törökország ellen: 81. percig; Oroszország ellen: 90 perc, gól) 

NB I

Puskás Akadémia FC:
Auerbach Martin (bajnoki: 90 perc), Corbu Marius (bajnoki: 71. percig), Deutsch László (bajnoki: 90 perc), Komáromi György (bajnoki: 85. percig, gól), Nagy Zsolt (bajnoki: 90 perc, gól), Radics Márton (bajnoki: 90 perc), Sipos Gábor (bajnoki: 90. perctől), Spandler Csaba (bajnoki: 90 perc), Szolnoki Roland (bajnoki: 90 perc), Tamás Nándor (bajnoki: 85. perctől), Vizler László (bajnoki: pados)

NB III

PAFC II
Artem Nahirnyi (bajnoki: 90 perc), Gazdag Vajk (bajnoki: 46. perctől), Godányi Dominik (bajnoki: 74. perctől), Hosszú Zétény (bajnoki: 74. percig), Kalmár Benedek (bajnoki: 90 perc), Kocsis Barnabás (bajnoki: pados), Mayer János (bajnoki: pados), Nagy Zalán (bajnoki: 90 perc), Nagy Szilveszter (bajnoki: pados), Ominger Gergő (bajnoki: perctől), (bajnoki: Papp Kristóf (bajnoki: 90 perc, gól), Sipos Gábor (bajnoki: 46. percig), Szin Ferenc( bajnoki: 90 perc), Vizler László (bajnoki: 46. percig) 

III. KER. TVE:
Daróczi Zoltán (bajnoki: 69. percig, gól)

Balassagyarmati SE:
Balogh Péter (bajnoki: pados)

BKV Előre:
Czuczi Márton (bajnoki: 90 perc)

Ceglédi VSE:
Mikler Dániel (bajnoki: 90 perc)

Dabasi-Gyón FC:
Rétyi Tamás (bajnoki: 90 perc)

DVSC II:
Bévárdi Zsombor (bajnoki: 90 perc)

ESMTK:
Dankó Márton (bajnoki: 90 perc), Lipcsei Ádám (bajnoki: pados) 

FC Dabas:
Sziklási Gergely (bajnoki: 90 perc)

FC Nagykanizsa:
Papp Szilárd (bajnoki: 90 perc)

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő:
Balogh Balázs (bajnoki: 90 perc), Erdélyi Ádám (bajnoki: 90 perc), Király Bence (bajnoki: 90 perc), Kónya Krisztián (bajnoki: 90 perc), Tóth Tibor (bajnoki: pados), Zsigmond Bence (bajnoki: 90 perc)

Hódmezővásárhely:
Huszár Gergő (bajnoki: 90 perc)

Jászberényi FC:
Lőrincz Attila (bajnoki: 90 perc, gól) 

Kecskeméti TE:
Károly Bálint (bajnoki: 90 perc), Ludasi Martin (bajnoki: 59. percig)

Lipót Pékség SE:
Kiszely Dominik (bajnoki: 88. percig)

MOL Fehérvár FC II:
Tóth Attila (bajnoki: 90 perc)

Paksi FC II:
Sipos Zoltán (bajnoki: 61. percig)

Putnok FC:
Keményffy Máté (bajnoki: 90 perc)

Rákosmente KSK:
Balaskó Csaba (bajnoki: 81. perctől), Lovász Bence (bajnoki: 76. perctől)

Sajóbábony SE:
Mezőssy Levente (bajnoki: 65. percig)

Sényő Carnifex FC: 
Barcsay Márk (bajnoki: pados) 

Szekszárdi UFC:
Horog Ádám (bajnoki: pados) 

Tatabányai SC:
Farkas Viktor (bajnoki: 46. percig)

Tiszakécskei LC:
Farkas Norbert (bajnoki: 90 perc), Kiprich Dávid (bajnoki: 72. percig)

Újpest FC II:
Fehér Csanád (bajnoki: 63. percig) 

VLS Veszprém:
Dobsa Gergő (bajnoki: 90 perc)

ZTE FC II:
Szabó Bence (bajnoki: 90 perc)

Egykori akadémistáink a felsőoktatásban:
Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Bokros Szilárd (TE), Burka Bendegúz Máté (University for North Florida, USA), Büki Baltazár* (TE), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs (TE), De Oliveira Ayrton* (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fekete Dániel* (EKE-TTK), Fekete Leonárd Olivér (BGE-PSZK), Fülöp Gergő (TE), Géresi Krisztián (TE), Gőbölös Norbert (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Kocsis Marcell* (BGE-KKK), Koller Áron (BGE-KVIK), Komódi Kevin* (University of Missouri Kansas City, USA), Kovács Dániel* (TE), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA), Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Pekowski Michal* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Solti Péter (BGE-KKK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tar Bálint* (TE), Tányéros Ádám* (ELTE-PPK), Timári Normann (ELTE-ÁJK),  Tóth Barnabás * (TE), Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs (KJE), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTE-KTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence* (EKF-TTK)

 
U15: győzelem a DVTK ellen

  3-1-re nyert a korábbról elhalasztott meccsén Fóris Róbert csapata, ezzel harmadik bajnokiját is behúzta.

Tovább olvasom
 
Továbbra is az élen fiataljaink

Az 5. fordulóban és egyben az első öt körben is nálunk kapták a legtöbb játékpercet az U20-as korosztályba tartozó...

Tovább olvasom
 
Meccsinfó: Ferencvárosi TC - PAFC

Szurkolói információk az FTC elleni vasárnapi bajnoki mérkőzésre.

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15 - DVTK  3-1
Puskás Akadémia FC II - Tatabányai SC  1-2
Csór Truck-Trailer - Puskás Akadémia III (megye II. osztály)  3-4
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 (leány) - FC Hatvan  7-0
Puskás Akadémia FC (Női NB II) - ZTE FC  6-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 - Illés Akadémia-Haladás  2-4
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17 - MTK Budapest  5-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 - MTK Budapest  2-3
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 (leány) - Veszprémi FC USE  7-1
Felcsút SE U13 - Paksi FC  1-1