Bezár
kibomlo kibomlo

Somogyban indul a kupakaland

A Toponár SE-t kaptuk a MOL Magyar Kupa 6. fordulójában.

A Magyar Labdarúgó Szövetség kisorsolta a MOL Magyar Kupa 6. fordulójának párosításait. A Puskás Akadémia FC a Somogy megyei I. osztályú bajnokságban jelenleg a 2. helyen álló Toponár SE-t kapta ellenfélül.

 

MAGYAR KUPA

A 6. FORDULÓ PÁROSÍTÁSA

43. sz. Építők SK (Budapest I.)–MTK Budapest (NB I)
Mohácsi TE 1888 (Baranya I.)–Budafoki MTE (NB I)
Mezőkeresztes VSE (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Zalaegerszegi TE (NB I)
Toponár SE (Somogy I.)–Puskás Akadémia (NB I)
Balassagyarmati VSE (NB III, Keleti csoport)–Diósgyőri VTK (NB I)
Ráckeve VAFC (Pest II.)–Ferencvárosi TC (NB I)
Kecskéd KSK (Komárom-Esztergom I.)–Kisvárda (NB I)
FC Tiszaújváros (NB III, Keleti csoport)–Budapest Honvéd (NB I)
Tiszaföldvár VSE (Jász-Nagykun-Szolnok I.)–Mol Fehérvár FC (NB I)
Iváncsa KSE (NB III, Közép-csoport)–Újpest FC (NB I)
Mándok VSE (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)–Mezőkövesd (NB I)
FC Hatvan (NB III, Keleti csoport)–Paksi FC (NB I)
Csepel FC (Budapest I.)–Soroksár SC (NB II)
Makó FC (Csongrád I.)–Pécsi MFC (NB II)
Pápai Perutz FC (NB III, Nyugati csoport)–ETO FC Győr (NB II)
Sárvár FC (Vas I.)–Kaposvári Rákóczi (NB II)
Diósjenő SE (Nógrád I.)–Dorogi FC (NB II)
VLS Veszprém (NB III, Nyugati csoport)–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II)
Lőrinci VSC (Heves I.)–Nyíregyháza Spartacus (NB II)
Szarvaskend SE (Vas I.)–FC Csákvár (NB II)
Tiszakécskei LC (NB III, Keleti csoport)–Debreceni VSC (NB II)
Sényő FC (NB III, Keleti csoport)–Vasas FC (NB II)
Balatonfüredi FC (NB III, Nyugati csoport)–Debreceni EAC (NB II)
Szeghalmi FC (Békés I.)–Szolnoki MÁV FC (NB II)
Jászberényi FC (NB III, Keleti csoport)–Budaörs (NB II)
Mosonmagyaróvár (NB III, Nyugati csoport)–BFC Siófok (NB II)
Szegedi VSE (NB III, Közép-csoport)–Szombathelyi Haladás (NB II)
Sárbogárd (Fejér I.)–Kazincbarcika SC (NB II)
BKV Előre (NB III, Nyugati csoport)–Szentlőrinc SE (NB II)
Kerekegyházi SE (Bács-Kiskun I.)–Gyirmót FC Győr (NB II)
Ikarus-Maroshegy (Fejér I.)–FC Ajka (NB II)
Vác FC (NB III, Közép-csoport)–Békéscsaba 1912 Előre (NB II)
Tarpa SC (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)–Komárom VSE (NB III, Nyugati csoport)
Ceglédi VSE (NB III, Keleti csoport)–Rákosmente KSK (NB III, Közép-csoport)
ASR Gázgyár (Budapest I.)–Gesztelyi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)
Csornai SE (Győr-Moson-Sopron I.)–Dabas-Gyón FC (NB III, Közép-csoport)
Dunavarsány (Pest I.)–Körösladányi MSK (NB III, Közép-csoport)
Zsámbéki SK (Komárom-Esztergom I.)–THSE-Szabadkikötő (NB III, Nyugati csoport)
Bodajk (Fejér I.)–Érdi VSE (NB III, Nyugati csoport)
FC Dabas (NB III, Közép-csoport)–Dunaújváros PASE (NB III, Közép-csoport)
Király SE (Vas I.)–Bicskei TC (NB III, Nyugati csoport)
Bátaszék SE (Tolna I.)–Fehérgyarmat SC (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)
Teskánd KSE (Zala I.)–Taksony SE (NB III, Közép-csoport)
ESMTK (NB III, Közép-csoport)–Tállya KSE (NB III, Keleti csoport)
Balmazújvárosi FC (Hajdú-Bihar I.)–III. Kerületi TVE (NB III, Nyugati csoport)
Zalaszentgróti VFC (Zala I.)–Nagyatádi FC (NB III, Nyugati csoport)
Kabai Meteorit SE (Hajdú-Bihar I.)–AC Nagybajom (Somogy I.)
Kiskunfélegyházi HTK (Bács-Kiskun I.)–Majosi SE (NB III, Közép-csoport)
Tiszafüredi VSE (NB III, Keleti csoport)–Putnok FC (NB III, Keleti csoport)
Ajka Kristály SE (Veszprém I.)–Hódmezővásárhelyi FC (NB III, Közép-csoport)
Ménfőcsanak (NB III, Nyugati csoport)–Mezőtúri AFC (Jász-Nagykun-Szolnok I.)
Csácsbozsok-Nemesapáti SE (Zala I.)–Szekszárdi UFC (NB III, Közép-csoport)
Gyöngyöshalász SE (Heves I.)–FC Nagykanizsa (NB III, Nyugati csoport)
Mátraterenye SE (Nógrád I.)–Bonyhád VLC (Tolna I.)

 
Továbbra is az élen fiataljaink

Az 5. fordulóban és egyben az első öt körben is nálunk kapták a legtöbb játékpercet az U20-as korosztályba tartozó...

Tovább olvasom
 
Meccsinfó: Ferencvárosi TC - PAFC

Szurkolói információk az FTC elleni vasárnapi bajnoki mérkőzésre.

Tovább olvasom
 
Sallai bekerült Rossi keretébe

Kihirdette a Bulgária, Szerbia és Oroszország ellen készülő magyar válogatott keretét Marco Rossi szövetségi kapitány,...

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15 - DVTK  3-1
Puskás Akadémia FC II - Tatabányai SC  1-2
Csór Truck-Trailer - Puskás Akadémia III (megye II. osztály)  3-4
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 (leány) - FC Hatvan  7-0
Puskás Akadémia FC (Női NB II) - ZTE FC  6-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 - Illés Akadémia-Haladás  2-4
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17 - MTK Budapest  5-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 - MTK Budapest  2-3
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 (leány) - Veszprémi FC USE  7-1
Felcsút SE U13 - Paksi FC  1-1