Bezár
kibomlo kibomlo

Ez történt a héten

NB I-eseink a MOL Fehérvár FC együttesével találkoztak a bajnokság 4. fordulójában, NB II-es lányaink ezúttal Csepelen nyertek, NB III-asaink a III. KER. TVE otthonába látogattak, utánpótláscsapataink az ETO FC Győr labdarúgóival mérkőztek meg. 

NB I

Sokáig jobbak voltunk, de a végén a Fehérvár csak "behúzta" a meccset. 
OTP Bank Liga NB I, 4. forduló: MOL Fehérvár FC – Puskás Akadémia FC 3–1 (1–0)
Gólszerző:
Josip Knezevic

NB III

NB III-asaink nagyot küzdve kaptak ki a listavezető III. KER. TVE otthonában. 
NB III, Nyugati-csoport: III. KER. TVE – PAFC II 2–0 (1–0)

Utánpótlás

U19-es labdarúgóink döntetlent játszottak az ETO FC Győr korosztályos együttese ellen.  

U19 bajnoki: Puskás Akadémia – ETO FC Győr 2–2 (1–1)
Gólszerzők:
Gruber Zsombor (2)

U17-eseink otthon tartották az étékes három pontot, U16-osaink egy pontot gyűjtöttek a hétvégi bajnokin.

U17 bajnoki: Puskás Akadémia – ETO FC Győr 3–1 (2–0)
Gólszerzők:
Kiss Norbert (2, az első találat tizenegyesből), Major Marcell

U16 bajnoki: Puskás Akadémia – ETO FC Győr 1–1 (1–0)
Gólszerző:
Hegedüs Levente

Női NB II-es csapatunk magabiztosan nyert hazai pályán.
Női NB II bajnoki: PAFC – Csepel Utánpótlás SE 7–0 (20)
Gólszerzők:
Kovács Eszter (2), Nagypál Fatima, Krascsenics Petra, Kiss Patrícia, Janosütz Evelin, Pápai Viktória (öngól)

Megye II-es játékosaink a Bakonycsernye együttesével találkoztak.
Megye II bajnoki: Bakonycsernye – PAFC III 1–0 (0–0)

 
Makulátlanul

Az U15-ös és U14-es csapat is simán győzött a Kecskemét ellen.

Tovább olvasom
 
Erős kezdés Sallai(ék)tól

Győzelemmel indította a német Bundesliga 2020/21-es szezonját Sallai Roland csapata, az SC Freiburg. Egykori akadémistánk nagyszerű...

Tovább olvasom
 
Baluta a válogatottban

Meghívót kapott a román nemzeti tizenegybe Alexandru Baluta.

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Veszprémi FC USE - Felcsút SE U12  19-0
Veszprémi FC USE - Felcsút SE U13  3-3
Puskás Akadémia III (megye II. osztály) - Vál  5-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14 - KTE LA  3-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15 - KTE LA  4-0
III. KER. TVE - Puskás Akadémia FC II  2-0
Puskás Akadémia FC (Női NB II) - Csepel Utánpótlás SE  7-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17 - ETO FC Győr  3-1
Bakonycsernye - Puskás Akadémia III (megye II. osztály)  1-0
PVSK - Felcsút SE U12  6-0