Bezár
kibomlo kibomlo

Heti mérleg

Gyurcsó Ádám és Kleinheisler László is kezdőként lépett pályára klubcsapatában - heti mérleg a Puskás Akadémián. 

Légiósok 

HNK Hajduk Split (horvát I. osztály):
Gyurcsó Ádám (bajnoki: 86. percig)

NK Osijek (horvát I. osztály):
Kleinheisler László (bajnoki: 69. percig ) 

WKS Śląsk Wrocław (lengyel I. osztály):
Tamás Márk (bajnoki: pados)

NK Nafta Lendava (szlovén II. osztály):
Körmendi Kevin (bajnoki: 90 perc) 

NB I

Puskás Akadémia FC:
Corbu Marius (bajnoki: 75. percig), Deutsch László (bajnoki: 90 perc), Ganbold Ganbajar (bajnoki: 46. percig), Hosszú Zétény (bajnoki: bajnoki: pados), Komáromi György (bajnoki: 90 perc), Nagy Zsolt (bajnoki: 90 perc), Pataki Márk (bajnoki: pados), Sipos Gábor (bajnoki: pados), Tamás Nándor (bajnoki: 90 perc), Tóth Balázs (bajnoki: 90 perc), Vizler László (bajnoki: 75. perctől) 

Budafoki MTE:
Skribek Alen (bajnoki: 66. percig), Szabó Máté (bajnoki: 90 perc), Takács Ronald (bajnoki: pados), Vaszicsku Gergő (bajnoki: 90 perc) 

Budapest Honvéd:
Zsótér Donát (bajnoki: 90 perc, gól)

DVTK:
Makrai Gábor (bajnoki: pados) 

Paksi FC:
Lorentz Márton (bajnoki: 90 perc) 

NB II

BFC Siófok:
Elek Bence (bajnoki: 60. percig), Izing Martin (bajnoki: 90 perc, gól)

Békéscsaba 1912 Előre:
Paudits Patrik (bajnoki: 90 perc)

Budaörs:
Fényes Szabolcs (bajnoki: 90 perc), Horváth Roland (bajnoki: 46. percig),  Molnár Csaba (bajnoki: 90 perc), Molnár Tibor (bajnoki: 58. perctől) 

DEAC:
Belényesi Csaba (bajnoki: 90 perc), Damásdi Alex (bajnoki: pados) 

DVSC:
Bévárdi Zsombor (bajnoki: pados) 

FC Ajka:
Tar Zsolt (bajnoki: 90 perc)

Kaposvári Rákóczi FC:
Laky László (bajnoki: pados), Vachtler Csaba (bajnoki: 90 perc)

Kolorcity Kazincbarcika:
Oldal Tibor (bajnoki: 62. perctől), Tóth László (bajnoki: 90 perc)

Nyíregyháza Spartacus FC:
Galambos Ádám (bajnoki: 88. percig), Papp Máté (bajnoki: 58. percig) 

PMFC:
Óvári Zsolt (bajnoki: 90 perc)

Soroksár SC:
Magyari Szilárd (bajnoki: 61. percig)

Szolnoki MÁV FC:
Kotula Máté (bajnoki: 90 perc) Tajti Balázs (bajnoki: pados)

Vasas FC:
Tóth Bence (bajnoki: 90 perc)

WKW ETO FC Győr:
Gundel-Takács Bence (bajnoki: 90 perc)

NB III

PAFC II
Artem Nahirni (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc), Berekali Márk (hétközi bajnoki: pados), Corbu Marius (hétközi bajnoki: 90 perc), Gazdag Vajk (hétközi bajnoki: 46. perctől; hétvégi bajnoki: 89. perctől), Godányi Dominik (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: pados), Gruber Zsombor (hétközi bajnoki: pados), Hosszú Zétény (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 73. percig), Kalmár Benedek (hétközi bajnoki: 46. percig; hétvégi bajnoki: 64. perctől), Kocsis Barnabás (hétvégi bajnoki: 90 perc), Mayer János (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc), Nagy Zalán (hétközi bajnoki: 46. perctől; hétvégi bajnoki: 89. percig), Ominger Gergő (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc), Papp Kristóf (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: pados), Pataki Márk (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: pados), Rabi Dániel (hétvégi bajnoki: pados), Sipos Gábor (hétközi bajnoki: 46. percig; hétvégi bajnoki: 73. perctől), Szin Ferenc (hétvégi bajnoki: 90 perc), Vizler László (hétközi bajnoki: 80. perctől; hétvégi bajnoki: 64. percig)

III. KER. TVE:
Daróczi Zoltán (hétvégi bajnoki: 85. percig)

Bicskei TC:
Lencsés Bálint (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: 90 perc), Pekowski Michal Jan (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: pados)

BKV Előre:
Czuczi Márton (hétvégi bajnoki: 90 perc)

Balassagyarmati VSE:
Balogh Péter (hétközi bajnoki: pados), Kamarás György (hétközi bajnoki: 78. percig; hétvégi bajonki: 90 perc)

BVSC-Zugló:
Gábor Péter (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: pados), Tóth Keve (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 63. percig)

Ceglédi VSE:
Mikler Dániel (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc)

Dabas-Gyón FC:
Rétyi Tamás (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: 59. perctől) 

DVTK II: 
Makrai Gábor (hétközi bajnoki: 90 perc, gól; hétvégi bajnoki: 90 perc) 

ESMTK:
Dankó Márton (hétközi bajnoki: 61. percig; hétvégi bajnoki: pados), Lipcsei Ádám (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: 90 perc)

FC Dabas:
Sziklási Gergely (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: kiállítva a 47. percben), Kucsván Milán (hétvégi bajnoki: pados)

FC Nagykanizsa:
Papp Szilárd (hétközi bajnoki: 90 perc, gól; hétvégi bajnoki: 90 perc)

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő:
Balogh Balázs (hétközi bajnoki: 46. percig; hétvégi bajnoki: 60. perctől), Erdélyi Ádám (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: pados), Király Bence (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc), Koronczi Bence (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: pados), Kónya Krisztián (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc), Tóth Tibor (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc), Zsigmond Bence (hétközi bajnoki: kiállítva a 88. percben)

Hódmezővásárhely:
Huszár Gergő (hétközi bajnoki: 90 perc)

Jászberényi FC:
Lőrincz Attila (hétközi bajnoki: 90 perc, gól; hétvégi bajnoki: 90 perc) 

Kecskeméti TE:
Károly Bálint (hétközi bajnoki: 73. percig, gól; hétvégi bajnoki: 90 perc, gól), Ludasi Martin (hétközi bajnoki: 90. percig; hétvégi bajnoki: 75. percig)

Komárom VSE:
Parázs Botond (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc), Schiller Patrik (hétközi bajnoki: 46. percig), Vincze Viktor (hétközi bajnoki: 73. percig; hétvégi bajnoki: 90 perc)

Lipót Pékség SE:
Kiszely Dominik (hétközi bajnoki: 71. percig; hétvégi bajnoki: 54. percig)

MOL Fehérvár FC II:
Géresi Krisztián (hétközi bajnoki: 46. percig; hétvégi bajnoki: 67. percig, két gól), Tóth Attila (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc)

Putnok FC:
Keményffy Máté (hétközi bajnoki: 90 perc)

Rákosmente KSK:
Balaskó Csaba (hétközi bajnoki: 70. perctől; hétvégi bajnoki: 90 perc), Lovász Bence (hétközi bajnoki: 70. perctől; hétvégi bajnoki: 70. perctől)

Sajóbábony SE:
Mezőssy Levente (hétközi bajnoki: 46. perctől; hétvégi bajnoki: 90 perc)

Sényő Carnifex FC:
Barcsay Márk (hétközi bajnoki: 64. perctől), Molnár Máté (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: kiállítva a 82. percben) 

Szekszárdi UFC:
Horog Ádám (hétközi bajnoki: 79. perctől; hétvégi bajnoki: pados) 

Tatabányai SC:
Farkas Viktor (hétközi bajnoki: 46. perctől)

Tiszakécskei LC:
Farkas Norbert (hétközi bajnoki: 90 perc, gól; hétvégi bajnoki: 90 perc), Kiprich Dávid (hétközi bajnoki: 90 perc, gól; hétvégi bajnoki: 90 perc)

Újpest FC II:
Fehér Csanád (hétközi bajnoki: 73. percig; hétvégi bajnoki: 90 perc, gól)

Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Bokros Szilárd (TE), Burka Bendegúz Máté (University for North Florida, USA), Büki Baltazár* (TE), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs (TE), De Oliveira Ayrton* (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fekete Dániel* (EKE-TTK), Fekete Leonárd Olivér (BGE-PSZK), Fülöp Gergő (TE), Géresi Krisztián (TE), Gőbölös Norbert (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Kocsis Marcell* (BGE-KKK), Koller Áron (BGE-KVIK), Komódi Kevin* (University of Missouri Kansas City, USA), Kovács Dániel* (TE), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA), Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Pekowski Michal* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Solti Péter (BGE-KKK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tar Bálint* (TE), Tányéros Ádám* (ELTE-PPK), Timári Normann (ELTE-ÁJK),  Tóth Barnabás * (TE), Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs (KJE), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTE-KTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence* (EKF-TTK)

 
Makulátlanul

Az U15-ös és U14-es csapat is simán győzött a Kecskemét ellen.

Tovább olvasom
 
Erős kezdés Sallai(ék)tól

Győzelemmel indította a német Bundesliga 2020/21-es szezonját Sallai Roland csapata, az SC Freiburg. Egykori akadémistánk nagyszerű...

Tovább olvasom
 
Baluta a válogatottban

Meghívót kapott a román nemzeti tizenegybe Alexandru Baluta.

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Veszprémi FC USE - Felcsút SE U12  19-0
Veszprémi FC USE - Felcsút SE U13  3-3
Puskás Akadémia III (megye II. osztály) - Vál  5-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14 - KTE LA  3-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15 - KTE LA  4-0
III. KER. TVE - Puskás Akadémia FC II  2-0
Puskás Akadémia FC (Női NB II) - Csepel Utánpótlás SE  7-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17 - ETO FC Győr  3-1
Bakonycsernye - Puskás Akadémia III (megye II. osztály)  1-0
PVSK - Felcsút SE U12  6-0