Bezár
kibomlo kibomlo

Heti mérleg

Gyurcsó gól a horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban, Papp, Oldal-találat az NB II-ben, Sipos kétszer is eredményes volt a magyar harmadosztályban - heti mérleg a Puskás Akadémián. 

Légiósok 

SC Freiburg (német I. osztály):
Sallai Roland (78. percig)

HNK Hajduk Split (horvát I. osztály):
Gyurcsó Ádám (bajnoki: 61. percig, gól)

NK Osijek (horvát I. osztály):
Kleinheisler László (bajnoki: 69. perctől) 

NK Nafta Lendava (szlovén II. osztály):
Körmendi Kevin (bajnoki: 69. percig) 

NB I

Puskás Akadémia FC:
Deutsch László (bajnoki: 90 perc), Komáromi György (bajnoki: 78. percig), Nagy Zsolt (bajnoki: 90 perc), Tamás Nándor (bajnoki: pados), Tóth Balázs (bajnoki: 90 perc)

Budapest Honvéd:
Zsótér Donát (bajnoki: 65. percig)

DVTK:
Makrai Gábor (bajnoki: 83. perctől) 

Paksi FC:
Lorentz Márton (bajnoki: 90 perc) 

NB II

Aqvital FC Csákvár:
Ganbold Ganbajar (bajnoki: 90 perc), Koch Attila (bajnoki: 63. percig), László Noel (bajnoki: 63. perctől), Magyar Zsolt (bajnoki: 56. percig), Major Gergő (bajnoki: 90 perc), Mim Gergely (bajnoki: 90 perc), Nándori Botond (bajnoki: pados), Papp Milán (bajnoki: pados), Posztobányi Patrik (bajnoki: 71. percig), Tamás Nándor (bajnoki: 90 perc),  Vörös Tamás (bajnoki: 71. perctől)

BFC Siófok:
Elek Bence (bajnoki: 90 perc), Izing Martin (bajnoki: 90 perc)

Békéscsaba 1912 Előre:
Király Patrik (bajnoki: 90 perc)

Budaörs:
Fényes Szabolcs (bajnoki: 90 perc), Horváth Roland (bajnoki: 67. perctől),  Molnár Csaba (bajnoki: 90 perc), Molnár Tibor (bajnoki: pados) 

DEAC:
Belényesi Csaba (bajnoki: 90 perc, gól), Damásdi Alex (bajnoki: 90 perc) 

Dorogi FC:
Tóth Barnabás (90 perc) 

DVSC:
Bévárdi Zsombor (bajnoki: 56. perctől)

FC Ajka:
Tar Zsolt (bajnoki: 90 perc)

Kaposvári Rákóczi FC:
Vachtler Csaba (bajnoki: 46. percig)

Kolorcity Kazincbarcika:
Oldal Tibor (bajnoki: 90 perc, gól), Tóth László (bajnoki: 80. percig)

Nyíregyháza Spartacus FC:
Papp Máté (bajnoki: 90 perc, gól) 

PMFC:
Óvári Zsolt (bajnoki: 60. perctől)

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Gajdos Zsolt (bajnoki: pados)

Szolnoki MÁV FC:
Kotula Máté (bajnoki: pados) Tajti Balázs (bajnoki: 77. percig)

Szombathelyi Haladás:
Schuszter Ronald (bajnoki: 67. percig)

WKW ETO FC Győr:
Gundel-Takács Bence (bajnoki: 90 perc)

NB III

PAFC II
Alaxai Áron (hétközi bajnoki: pados), Gazdag Vajk (hétvégi bajnoki: 46. perctől), Godányi Dominik (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: pados), Hosszú Zétény (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc), Kalmár Benedek (hétközi bajnoki: 60. perctől; hétvégi bajnoki: 67. perctől), Kocsis Barnabás (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc), Kocsis Dominik (hétközi bajnoki: 78. perctől; hétvégi bajnoki: 84. perctől), Mayer János (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc), Nagy Zalán (hétközi bajnoki: 92. percig; hétvégi bajnoki: 90 perc), Nagy Szilveszter (hézközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: pados), Ominger Gergő (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: kiállítva a 78. percben), Papp Kristóf (hétvégi bajnoki: pados), Sipos Gábor (hétközi bajnoki: 78. percig, gól; hétvégi bajnoki: 84. percig, gól), Sós Máté (hétvégi bajnoki: pados), Szabó Valentin (hétközi bajnoki: 92. perctől),  Szin Ferenc(hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: kiállítva a 89. percben), Vizler László (hétközi bajnoki: 60. percig; hétvégi bajnoki: 67. percig) 

III. KER. TVE:
Daróczi Zoltán (bajnoki: 65. percig) 

Balassagyarmati SE:
Balogh Péter (bajnoki: pados)

Bicskei TC:
Lencsés Bálint (bajnoki: pados), Pekowski Michal Jan (bajnoki: pados)

BKV Előre:
Czuczi Márton (bajnoki: 90 perc)

BVSC-Zugló: 
Gábor Péter (bajnoki: pados), Tóth Keve (bajnoki: 90 perc)

DVTK II:
Makrai Gábor (bajnoki: 90 perc, gól) 

ESMTK:
Dankó Márton (bajnoki: 77. perctől), Lipcsei Ádám (bajnoki: pados) 

FC Dabas:
Kucsván Milán (bajnoki: 91. perctől), Lévai Norbert (bajnoki: pados)

FC Nagykanizsa:
Papp Szilárd (bajnoki: 90 perc)

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő:
Balogh Balázs (bajnoki: 80. perctől), Király Bence (bajnoki: 90 perc), Koronczi Bence (bajnoki: 90 perc),  Kónya Krisztián (bajnoki: 90 perc), Tóth Tibor (bajnoki: 80. percig), Zsigmond Bence (bajnoki: 46. perctől)

Jászberényi FC:
Lőrincz Attila (bajnoki: 90 perc) 

Kecskeméti TE:
Károly Bálint (bajnoki: 90 perc, két gól), Ludasi Martin (bajnoki: 90 perc)

Komárom VSE:
Parázs Botond (bajnoki: 90 perc), Schiller Patrik (bajnoki: 70. perctől), Vincze Viktor (bajnoki: 73. perctől)

Lipót Pékség SE:
Kiszely Dominik (bajnoki: pados)

MOL Fehérvár FC II:
Géresi Krisztián (bajnoki: 90. percig), Tóth Attila (bajnoki: 90 perc)

Rákosmente KSK:
Balaskó Csaba (bajnoki: 90 perc)

Sajóbábony SE:
Mezőssy Levente (bajnoki: 90 perc)

Sényő Carnifex FC: 
Barcsay Márk (bajnoki: 57. perctől) 

Szekszárdi UFC:
Horog Ádám (bajnoki: 57. percig) 

Tatabányai SC:
Farkas Viktor (bajnoki: 46. percig)

THSE-Szabadkikötő:
Gál Tamás (bajnoki: pados)

Tiszakécskei LC:
Farkas Norbert (bajnoki: 90 perc), Kiprich Dávid (bajnoki: 90 perc)

Újpest FC II:
Fehér Csanád (bajnoki: 82. perctől) 

VLS Veszprém:
Dobsa Gergő (bajnoki: 90 perc)

ZTE FC II:
Papp László (bajnoki: 94. percig)

Egykori akadémistáink a felsőoktatásban:
Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Bokros Szilárd (TE), Burka Bendegúz Máté (University for North Florida, USA), Büki Baltazár* (TE), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs (TE), De Oliveira Ayrton* (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fekete Dániel* (EKE-TTK), Fekete Leonárd Olivér (BGE-PSZK), Fülöp Gergő (TE), Géresi Krisztián (TE), Gőbölös Norbert (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Kocsis Marcell* (BGE-KKK), Koller Áron (BGE-KVIK), Komódi Kevin* (University of Missouri Kansas City, USA), Kovács Dániel* (TE), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA), Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Pekowski Michal* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Solti Péter (BGE-KKK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tar Bálint* (TE), Tányéros Ádám* (ELTE-PPK), Timári Normann (ELTE-ÁJK),  Tóth Barnabás * (TE), Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs (KJE), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTE-KTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence* (EKF-TTK)

 
Újabb súlyos vereség

Már az első félidőben hármat kaptunk. Utána Spandlert ráadásul kiállították.

Tovább olvasom
 
Óriási csalódás

Hornyák Zsolt szerint a hozzáállásunkon kell javítanunk a diósgyőri vereség után.

Tovább olvasom
 
Vereség Füreden

Hiába voltak helyzeteink, 3–1-re kikapott NB III-as csapatunk a Balaton északi partjának fővárosában.

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Kazincbarcikai SC FC - Puskás Akadémia FC (Női NB II)  0-9
Felcsút SE U13 - Szekszárdi UFC  16-0
Vasas Kubala Akadémia - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14  1-5
Vasas Kubala Akadémia - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15  2-4
Puskás Akadémia FC II - VLS Veszprém  0-0
Toponár SC - Puskás Akadémia FC  0-7
Felcsút SE U12 - Szekszárdi UFC  3-2
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 (leány) - Ferencvárosi TC  10-1
MOL Fehérvár FC - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19  0-1
Balatonfüredi FC - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14 (leány)  1-5