Bezár
kibomlo kibomlo

Heti mérleg

Sallai Rolanddal a soraiban nyert a magyar férfi labdarúgó-válogatott az Eb-pótselejtező első körében, Nagy Zsolt-találat a Magyar Kupában- heti mérleg a Puskás Akadémián. 

Válogatott:

Sallai Roland (Bulgária ellen: 90 perc)

Légiósok:

NK Nafta Lendava (szlovén II. osztály):
Körmendi Kevin (bajnoki: 90 perc)

NB I

Puskás Akadémia FC:
Auerbach Martin (Magyar Kupa: 46. perctől), Komáromi György (Magyar Kupa: 62. perctől), Nagy Zsolt (Magyar Kupa: 90 perc, gól), Spandler Csaba (Magyar Kupa: 90 perc), Szolnoki Roland (Magyar Kupa: 90 perc), Tamás Nándor (Magyar Kupa: 90 perc), Tóth Balázs (Magyar Kupa: 46. percig)

DVTK:
Makrai Gábor (Magyar Kupa: 81. perctől) 

NB II

Aqvital FC Csákvár:
Ganbold Ganbajar (bajnoki: 65. perctől), Koch Attila (bajnoki: 34. percig), Kocsis Bence (bajnoki: 78. percig), László Noel (bajnoki: 65. percig), Magyar Zsolt (bajnoki: 46. perctől), Major Gergő (bajnoki: kiállítva a 94. percben), Mészáros Dávid (bajnoki: 46. percig), Mim Gergely (bajnoki: 90 perc), Nándori Botond (bajnoki: 34. perctől), Papp Milán (bajnoki: 78. perctől), Posztobányi Patrik (bajnoki: 90 perc, gól), Vörös Tamás (bajnoki: 78. perctől), Zelizi Patrik (bajnoki: pados) 

Dorogi FC:
Tóth Barnabás (bajnoki: 90 perc) 

Nyíregyháza Spartacus FC:
Papp Máté (Magyar Kupa: 46. percig) 

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:
Ásványi Balázs (Magyar Kupa: pados), Gajdos Zsolt (Magyar Kupa: 46. percig)

Szolnoki MÁV FC:
Kotula Máté (Magyar Kupa: 90 perc)

NB III

PAFC II
Bika Zalán (bajnoki: pados), Demeter Zsombor (bajnoki: pados), Gazdag Vajk (bajnoki: 83. percig), Godányi Dominik (bajnoki: 90 perc), Kocsis Barnabás (bajnoki: 90 perc), Kocsis Dominik (bajnoki: 62. perctől), Lőrinc Dániel (bajnoki: 83. perctől), Mayer János (bajnoki: pados), Nagy Zalán (bajnoki: 90 perc), Papp Kristóf (bajnoki: 90 perc), Radics Márton (bajnoki: 62. percig), Sipos Gábor (bajnoki: 69. percig), Sós Máté (bajnoki: 69. perctől), Szin Ferenc (bajnoki: 69. perctől) 

III. KER. TVE:
Daróczi Zoltán (bajnoki: 54. percig) 

Balassagyarmati SE:
Balogh Péter (Magyar Kupa: 90 perc; bajnoki: pados), Kamarás György (Magyar Kupa: pados)

Bicskei TC:
Lencsés Bálint (bajnoki: 58. perctől), Pekowski Michal Jan (bajnoki: pados), Radó Dániel (bajnoki: pados)

BKV Előre:
Czuczi Márton (bajnoki: 90 perc)

BVSC-Zugló:
Gábor Péter (bajnoki: pados), Tóth Keve (bajnoki: 90 perc)

Dabas-Gyón FC:
Rétyi Tamás (bajnoki: 90 perc)

DVTK II:
Makrai Gábor (bajnoki: 90 perc, gól)

ESMTK:
Dankó Márton (bajnoki: pados), Lipcsei Ádám (bajnoki: 90 perc) 

FC Dabas:
Kucsván Milán (bajnoki: 58. perctől), Lévai Norbert (bajnoki: 58. perctől), Sziklási Gergely (bajnoki: 90 perc)

FC Nagykanizsa:
Papp Szilárd (bajnoki: 90 perc)

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő:
Király Bence (bajnoki: 90 perc), Koronczi Bence (bajnoki: 90 perc),  Kónya Krisztián (bajnoki: 90 perc), Tóth Tibor (bajnoki: 90 perc, gól), Zsigmond Bence (bajnoki: 87. percig, gól)

Hódmezővásáhelyi FC:
Huszár Gergő (bajnoki: 90 perc)

Iváncsa KSE:
Vallejos Dominique (bajnoki: 66. perctől)

Jászberényi FC:
Lőrincz Attila (bajnoki: kiállítva a 92. percben) 

Kecskeméti TE:
Károly Bálint (bajnoki: 90 perc), Ludasi Martin (bajnoki: 66. perctől)

Komárom VSE:
Parázs Botond (bajnoki: 90 perc), Schiller Patrik (bajnoki: 65. perctől), Vincze Viktor (bajnoki: 65. perctől)

Lipót Pékség SE:
Kiszely Dominik (bajnoki: 73. perctől), Papp Zsombor (bajnoki: 90 perc)

MOL Fehérvár FC II:
Géresi Krisztián (bajnoki: 90. pecig, gól), Tóth Attila (bajnoki: 90 perc), Tóth Bence (bajnoki: 90. perctől)

Putnok FC: 
Keményffy Máté (Magyar Kupa: 57. percig; bajnoki: 90 perc) 

Rákosmente KSK:
Balaskó Csaba (bajnoki: 90 perc), Lovász Bence (bajnoki: 90 perc)

Sényő Carnifex FC: 
Molnár Máté (bajnoki: 57. perctől) 

Szekszárdi UFC:
Horog Ádám (bajnoki: 87. perctől) 

Tatabányai SC:
Farkas Viktor (bajnoki: 79. percig)

THSE-Szabadkikötő:
Gál Tamás (bajnoki: 46. perctől)

Tiszakécskei LC:
Farkas Norbert (bajnoki: 90 perc), Kiprich Dávid (bajnoki: 90 perc, gól)

VLS Veszprém:
Dobsa Gergő (bajnoki: 90 perc)

Újpest FC II:
Fehér Csanád (bajnoki: pados) 

ZTE FC II:
Papp László (bajnoki: 90 perc)

Egykori akadémistáink a felsőoktatásban:
Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Bokros Szilárd (TE), Burka Bendegúz Máté (University for North Florida, USA), Büki Baltazár* (TE), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs (TE), De Oliveira Ayrton* (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fekete Dániel* (EKE-TTK), Fekete Leonárd Olivér (BGE-PSZK), Fülöp Gergő (TE), Géresi Krisztián (TE), Gőbölös Norbert (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Kocsis Marcell* (BGE-KKK), Koller Áron (BGE-KVIK), Komódi Kevin* (University of Missouri Kansas City, USA), Kovács Dániel* (TE), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA), Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Pekowski Michal* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Solti Péter (BGE-KKK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tar Bálint* (TE), Tányéros Ádám* (ELTE-PPK), Timári Normann (ELTE-ÁJK),  Tóth Barnabás * (TE), Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs (KJE), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTE-KTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence* (EKF-TTK)

 

 
Újabb súlyos vereség

Már az első félidőben hármat kaptunk. Utána Spandlert ráadásul kiállították.

Tovább olvasom
 
Óriási csalódás

Hornyák Zsolt szerint a hozzáállásunkon kell javítanunk a diósgyőri vereség után.

Tovább olvasom
 
Vereség Füreden

Hiába voltak helyzeteink, 3–1-re kikapott NB III-as csapatunk a Balaton északi partjának fővárosában.

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Kazincbarcikai SC FC - Puskás Akadémia FC (Női NB II)  0-9
Felcsút SE U13 - Szekszárdi UFC  16-0
Vasas Kubala Akadémia - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14  1-5
Vasas Kubala Akadémia - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15  2-4
Puskás Akadémia FC II - VLS Veszprém  0-0
Toponár SC - Puskás Akadémia FC  0-7
Felcsút SE U12 - Szekszárdi UFC  3-2
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 (leány) - Ferencvárosi TC  10-1
MOL Fehérvár FC - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19  0-1
Balatonfüredi FC - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14 (leány)  1-5