Bezár
kibomlo kibomlo

Ki mennyit játszott?

Volt és jelenlegi akadémistáink játékpercei az elmúlt hétről. 

Légiósok
Freiburg:
Sallai Roland (bajnoki: 75 perc)

Hajduk Split:
Gyurcsó Ádám (bajnoki: 72 perc)

NK Osijek: 
Kleinheisler László (bajnoki: 90 perc)

WKS Slask Wroclaw:
Tamás Márk (bajnoki: 90 perc)


NB I
MTK Budapest:
Biben Barnabás (bajnoki: 62. perctől)

Paksi FC:
Lorentz Márton (bajnoki: pados), Sipos Zoltán (bajnoki: pados)

Puskás Akadémia FC:
Corbu Marius (bajnoki: 73. perctől), Nagy Zsolt (bajnoki: 90 perc), Radics Márton (bajnoki: 90 perc), Spandler Csaba (bajnoki: 90 perc), Tamás Nándor (bajnoki: 73. perctől), Tóth Balázs (bajnoki: 90 perc)

ZTE FC:
Tajti Mátyás (bajnoki: 58. perctől)

NB II
Aqvital FC Csákvár:
Baracskai Roland (bajnoki: 75. perctől) (bajnoki: 72. perctől), Ganbold Ganbayar (bajnoki: 34. perctől) (bajnoki: 90 perc), Kocsis Bence (bajnoki: 90 perc) (bajnoki: 90 perc), László Noel (bajnoki: 75 perc) (bajnoki: 84 perc), Major Gergő (bajnoki 90 perc, gól) (bajnoki: 90 perc), Mészáros Dávid (bajnoki: 90 perc) (bajnoki: 90 perc), Nándori Botond (bajnoki: 60 perc) (bajnoki: 53 perc), Papp Milán (bajnoki: 75. perctől) (bajnoki: 84. perctől), Posztobányi Patrik (bajnoki: 90 perc, gól) (bajnoki: 90 perc), Vörös Tamás (bajnoki: 75 perc) (bajnoki: 72 perc), Zelizi Patrik (bajnoki: pados)(bajnoki: pados)

BFC Siófok:
Elek Bence (bajnoki: 90 perc) (bajnoki: 90 perc), Izing Martin (bajnoki: 34 perc)(bajnoki: pados)

Budaörs: 
Fényes Szabolcs (bajnoki: 90 perc), (bajnoki: 78. perctől), Horváth Roland (bajnoki: pados) (bajnoki: 78. perctől, gól), Molnár Csaba (bajnoki: 90 perc) (bajnoki: 90 perc), Molnár Tibor (bajnoki: 67. perctől) (bajnoki: 76. perctől, gól)

DEAC:
Belényesi Csaba (bajnoki: 90 perc)

DVSC:
Bévárdi Zsombor (bajnoki: 90 perc)

Dorogi FC:
Tóth Barnabás (bajnoki: 90 perc)

FC Ajka:
Tar Zsolt (bajnoki: 90 perc) (bajnoki: 90 perc)

Kaposvári Rákóczi FC:
Laky László (bajnoki: pados)(bajnoki: pados), Vachtler Csaba (bajnoki: 90 perc) (bajnoki: 90 perc)

Kolorcity Kazincbarcika:
Tóth László (bajnoki: pados)(bajnoki: 46.perctől), Oldal Tibor (bajnoki: 90 perc)(bajnoki: 90 perc)

Nyíregyháza Spartacus FC:
Galambos Ádám (bajnoki: pados)(bajnoki: 81. perctől), Papp Máté (bajnoki: 90 perc)(bajnoki: 90 perc)

PMFC:
Óvári Zsolt (bajnoki: 56 perc) (bajnoki: 90 perc, gól)

SC Soroksár:
Magyari Szilárd (bajnoki: 46 perc)

Szeged – Csanád Grosics Akadémia:
Gajdos Zsolt (bajnoki: 90 perc)

Szolnoki MÁV FC:
Kotula Máté (bajnoki: 64. perctől) (bajnoki: 70. perctől)

Vasas FC:
Tóth Bence (bajnoki: pados)(bajnoki: pados)

WKW ETO FC Győr:  
Gundel-Takács Bence (bajnoki: 90 perc)(bajnoki: 90 perc)


NB III
III.KER. TVE:
Daróczi Zoltán (bajnoki: 90 perc, gól)

Balassagyarmati SE: 
Balogh Péter (bajnoki: 90 perc), Kamarás György (bajnoki: 71 perc)

Bicskei TC:
Lencsés Bálint (bajnoki: 87 perc), Pekowski Michal Jan (bajnoki: 87 perc), Radó Dániel (bajnoki: 90 perc)

BKV Előre:
Czuczi Márton (bajnoki: 90 perc)

BVSC-Zugló:
Gábor Péter (bajnoki: pados), Tóth Keve (bajnoki: 90 perc)

Dabas-Gyón SC:
Rétyi Tamás (bajnoki: 71. perctől)

ESMTK:
Lipcsei Ádám (bajnoki: 90 perc)

FC Dabas:
Lévai Norbert (bajnoki: 90 perc), Sziklási Gergely (bajnoki: 86.perctől)

FC Nagykanizsa:
Papp Szilárd (bajnoki: 90 perc)

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő:
Balogh Balázs (bajnoki: 70.perctől), Király Bence (bajnoki: 90 perc), Kónya Krisztián (bajnoki: 47 perc), Koronczi Bence (bajnoki: 47. perctől), Tóth Tibor (bajnoki: 90 perc, gól), Zsigmond Bence (bajnoki: 76 perc)

Hódmezővásárhelyi FC:
Huszár Gergő (bajnoki: 90 perc)

Iváncsa KSE:
Vallejos Dominique (bajnoki: 60 perc), Pribék Patrik (bajnoki: 90 perc)

Jászberényi FC:
Lőrincz Attila (bajnoki: 90 perc)

Kecskeméti TE: 
Károly Bálint (bajnoki: 88 perc, gól), Ludasi Martin (bajnoki: 90 perc)

Komárom VSE:
Parázs Botond (bajnoki: 22 perc), Schiller Patrik (bajnoki: 90 perc), Vincze Viktor (bajnoki: 74. perctől)

Lipót Pékség SE: 
Kiszely Dominik (bajnoki: 62. perctől), Papp Zsombor (bajnoki: 90 perc)

MOL Fehérvár FC II:
Tóth Attila (bajnoki: 90 perc)

Putnok FC II:
Keményffy Máté (bajnoki: 90 perc)

Rákosmente KSK:
Balaskó Csaba (bajnoki: 46. perctől), Lovász Bence (bajnoki: 90 perc)

Sajóbábony SE:
Mezőssy Levente (bajnoki: 90 perc)

Sényő Carnifex FC:
Barcsay Márk (bajnoki: 63. perctől), Molnár Máté (bajnoki: 83. perctől)

Tatabányai SC:
Farkas Viktor (bajnoki: 67. perctől)

THSE Szabadkikötő:
Gál Tamás (bajnoki: 90 perc)

Tiszakécskei LC: 
Farkas Norbert (bajnoki: 90 perc), Kiprich Dávid (bajnoki: 58 perc, piros lap)

Újpest FC II:
Fehér Csanád (bajnoki: 90 perc)

VLS Veszprém: 
Dobsa Gergő (bajnoki: 90 perc)

ZTE FC II:
Papp László (bajnoki: 90 perc)


Egykori akadémistáink a felsőoktatásban:
Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Bokros Szilárd (TE), Burka Bendegúz Máté (University for North Florida, USA), Büki Baltazár* (TE), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs (TE), De Oliveira Ayrton* (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fekete Dániel* (EKE-TTK), Fekete Leonárd Olivér (BGE-PSZK), Fülöp Gergő (TE), Géresi Krisztián (TE), Gőbölös Norbert (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Kocsis Marcell* (BGE-KKK), Koller Áron (BGE-KVIK), Komódi Kevin* (University of Missouri Kansas City, USA), Kovács Dániel* (TE), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA), Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Pekowski Michal* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Solti Péter (BGE-KKK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tar Bálint* (TE), Tányéros Ádám* (ELTE-PPK), Timári Normann (ELTE-ÁJK),  Tóth Barnabás * (TE), Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs (KJE), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTE-KTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence* (EKF-TTK)
 

 
Támadni kell a labdát

Megnéztük, milyen edzést tart Balajcza Szabolcs az első csapat kapusainak.

Tovább olvasom
 
Megérkeztek az új mezek!

Már webshopunkban és a PAFC Shopban is kaphatók csapatunk a 2020/21-es szezon PAFC-mezei.

Tovább olvasom
 
Ajándék odafentről

A Honvéd elleni győztes gól szerzője, David Vanecek sokat dolgozott azért, hogy ismét betalálhasson.

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Budapest Honvéd - Puskás Akadémia FC  0-1
Credobus Mosonmagyaróvár - Puskás Akadémia FC II  3-0
MOL Fehérvár FC - Puskás Akadémia U14 (leány)  2-1
Puskás Akadémia U19 (leány) - ETO FC Győr  3-1
Paksi FC - Puskás Akadémia U19  1-1
Puskás Akadémia U19 (leány) - Fehérvár FC  13-0
Budapest Honvéd - Puskás Akadémia U17  0-6
ZTE II - Puskás Akadémia FC II  2-0
Puskás Akadémia FC - Budafoki MTE  3-0
Puskás Akadémia U17 - Nyíregyháza Spartacus FC  3-0