Ki mennyit játszott?
Volt és jelenlegi akadémistáink játékpercei az elmúlt hétről.
⏲ 2020-11-17
Válogatott
Magyarország- Szerbia
Gyurcsó Ádám (UEFA Nemzetek Ligája: 12 perc)
Magyarország – Izland
Sallai Roland (EB pótselejtező: 90 perc)
NB II
Szolnok MÁV FC:
Kotula Máté (Magyar Kupa: 76 perc)
WKW ETO FC Győr:
Gundel-Takács Bence (bajnoki: 90 perc)
NB III
PAFC II:
Berekali Márk (bajnoki: pados), Corbu Marius Dimitru (bajnoki: 82 perc, gól), Gazdag Vajk (bajnoki: pados), Godányi Dominik (bajnoki: pados), Hosszú Zétény (bajnoki: pados), Kalmár Benedek (bajnoki: 82.perctől), Kocsis Barnabás (bajnoki: pados), Kocsis Dominik (bajnoki: pados), Mayer János (bajnoki: 90 perc), Nagy Zalán Barna (bajnoki: 82. perctől), Ominger Gergő (bajnoki: 90 perc), Sipos Gábor (bajnoki: pados), Sós Máté (bajnoki: 75. perctől), Vizler László (bajnoki: pados)
III.KER. TVE:
Daróczi Zoltán (bajnoki: 90 perc)
Balassagyarmati SE:
Balogh Péter (bajnoki: pados)(bajnoki: pados), Kamarás György (bajnoki: 90 perc, gól) (bajnoki: 90 perc)
Bicskei TC
Lencsés Bálint (Magyar Kupa: 90 perc), Pekowski Michal Jan (Magyar Kupa: 58 perc), Radó Dániel (Magyar Kupa: 90 perc)
BKV Előre:
Czuczi Márton (bajnoki: 90 perc)
BVSC-Zugló:
Gábor Péter (bajnoki: pados), Tóth Keve (bajnoki: 90 perc)
ESMTK:
Lipcsei Ádám (bajnoki: 90 perc, gól)
FC Dabas:
Kucsván Milán (bajnoki 95. perctől)
FC Nagykanizsa:
Papp Szilárd (bajnoki: 90 perc)
Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő:
Balogh Balázs (bajnoki: 75 perc), Erdélyi Ádám (bajnoki: pados), Király Bence (bajnoki: 75 perc), Koronczi Bence (bajnoki: 90 perc, gól), Zsigmond Bence (bajnoki: 90 perc)
Hódmezővásárhelyi FC:
Huszár Gergő (bajnoki: 90 perc)
Iváncsa KSE:
Vallejos Dominique (bajnoki: 68. perctől), Pribék Patrik (bajnoki: 90 perc)
Jászberényi FC:
Lőrincz Attila (bajnoki: 90 perc, gól, piros lap)
Kecskeméti TE:
Károly Bálint (bajnoki: 88 perc, gól), Ludasi Martin (bajnoki: 90 perc)
Komárom VSE:
Schiller Patrik (bajnoki: pados), Vincze Viktor (bajnoki: 81 perc)
Putnok FC II:
Keményffy Máté (bajnoki: 90 perc)
Rákosmente KSK:
Balaskó Csaba (bajnoki: 90 perc), Lovász Bence (bajnoki: 90 perc)
Sajóbábony SE:
Mezőssy Levente (bajnoki: 90 perc)
Szekszárdi UFC:
Horog Ádám (bajnoki: 90 perc)
THSE Szabadkikötő:
Gál Tamás (bajnoki: 90 perc)
Újpest FC II:
Fehér Csanád Bajnoki: 90 perc)
VLS Veszprém:
Dobsa Gergő (bajnoki: 90 perc)
ZTE FC II:
Papp László (bajnoki: 76 perc)
Egykori akadémistáink a felsőoktatásban:
Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Bokros Szilárd (TE), Burka Bendegúz Máté (University for North Florida, USA), Büki Baltazár* (TE), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs (TE), De Oliveira Ayrton* (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fekete Dániel* (EKE-TTK), Fekete Leonárd Olivér (BGE-PSZK), Fülöp Gergő (TE), Géresi Krisztián (TE), Gőbölös Norbert (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Kocsis Marcell* (BGE-KKK), Koller Áron (BGE-KVIK), Komódi Kevin* (University of Missouri Kansas City, USA), Kovács Dániel* (TE), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA), Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Pekowski Michal* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Solti Péter (BGE-KKK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tar Bálint* (TE), Tányéros Ádám* (ELTE-PPK), Timári Normann (ELTE-ÁJK), Tóth Barnabás * (TE), Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs (KJE), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTE-KTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence* (EKF-TTK)