megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK MECCSINFO SHOP

Eredmények a múlt hétről


Felnőtt- és utánpótláscsapataink eredményei a múlt hétről.

NB I
Paksi FC- Puskás Akadémia FC 4-2 (0-1)
Gól: Komáromi György, Szabó János (öngól)

NB II
Aqvital FC Csákvár - Budaörs 0-2 (0-1)

DVSC - Aqvital FC Csákvár 4-2 (2-1)
Gól: Madarász Márk, Ganbold Ganbayar

NB III
VLS Veszprém - Puskás Akadémia FC II 3-1 (0-1)
Gól: Gruber Zsombor

Gárdony Agárdi Gyógyfürdő – Puskás Akadémia FC II 0-4 (0-1)
Gól: Vizler László (3), Weslen Junior

Utánpótlás felkészülési mérkőzések
U19: Puskás Akadémia – Újpest FC 2-1 (1-1)
Gól: Sós Máté, Popovits Patrick

U19 Leány: Puskás Akadémia – Budaörs 8-0 (5-0)
Gól: Tóth Zsóka (3), Janosütz Evelin (2), Lovász Emma, Ambach Dézi, Vicz Lara

U17: DVTK - Puskás Akadémia 0-3 (0-2)
Gól: Szabó Valentin (2), Bakti Balázs

Leány U16: Puskás Akadémia – Fehérvár FC 11-0 (6-0)
Gól: Nagy Lili (4), Móri Nikolett (3), Novák Luca (2), Jánoska Mirella, Peszlen Dóra

U16: Puskás Akadémia – Budapest Honvéd MFA 1-3 (1-2)
Gól: Kapus Barnabás

U15: PMFC – Puskás Akadémia 1-4 (1-2)
Gól: Schneider Nándor (3), Sallai Dániel

U15: Puskás Akadémia – MOL Fehérvár FC 4-1 (1-1)
Gól: Balabás Bence, Vajda Milán, Ásványi Domonkos, Kern Martin

U14: Puskás Akadémia – MOL Fehérvár FC 3-1 (2-0)
Gól: Mondovics Kevin (3)

Leány U14: Puskás Akadémia – ETO FC Győr 1-1 (0-1)
Gól: Iuonas Réka

Leány U14: Haladás – Viktória - Puskás Akadémia 0-3 (0-1)
Gól: Vadász Lara (2), Iuonas Réka

Megye II
PAFC III – Herceghalom 1-3 (1-2)
Gól: Gajdos Gergő

A teljes szeptemberi adás

A cikkre kattintva megnézhetitek legújabb műsorunkat Mészáros Dalma...

Tovább nyújtanánk a sorozatot

Spandler Csaba reméli, hogy a vasárnapi bajnokin és az októberi...

„Mór to come”

Az NB III-asok, köztük az első „felnőtt” gólját szerző...

TOVÁBBI HÍREK

Eredmények a múlt hétről


Felnőtt- és utánpótláscsapataink eredményei a múlt hétről.

NB I
Paksi FC- Puskás Akadémia FC 4-2 (0-1)
Gól: Komáromi György, Szabó János (öngól)

NB II
Aqvital FC Csákvár - Budaörs 0-2 (0-1)

DVSC - Aqvital FC Csákvár 4-2 (2-1)
Gól: Madarász Márk, Ganbold Ganbayar

NB III
VLS Veszprém - Puskás Akadémia FC II 3-1 (0-1)
Gól: Gruber Zsombor

Gárdony Agárdi Gyógyfürdő – Puskás Akadémia FC II 0-4 (0-1)
Gól: Vizler László (3), Weslen Junior

Utánpótlás felkészülési mérkőzések
U19: Puskás Akadémia – Újpest FC 2-1 (1-1)
Gól: Sós Máté, Popovits Patrick

U19 Leány: Puskás Akadémia – Budaörs 8-0 (5-0)
Gól: Tóth Zsóka (3), Janosütz Evelin (2), Lovász Emma, Ambach Dézi, Vicz Lara

U17: DVTK - Puskás Akadémia 0-3 (0-2)
Gól: Szabó Valentin (2), Bakti Balázs

Leány U16: Puskás Akadémia – Fehérvár FC 11-0 (6-0)
Gól: Nagy Lili (4), Móri Nikolett (3), Novák Luca (2), Jánoska Mirella, Peszlen Dóra

U16: Puskás Akadémia – Budapest Honvéd MFA 1-3 (1-2)
Gól: Kapus Barnabás

U15: PMFC – Puskás Akadémia 1-4 (1-2)
Gól: Schneider Nándor (3), Sallai Dániel

U15: Puskás Akadémia – MOL Fehérvár FC 4-1 (1-1)
Gól: Balabás Bence, Vajda Milán, Ásványi Domonkos, Kern Martin

U14: Puskás Akadémia – MOL Fehérvár FC 3-1 (2-0)
Gól: Mondovics Kevin (3)

Leány U14: Puskás Akadémia – ETO FC Győr 1-1 (0-1)
Gól: Iuonas Réka

Leány U14: Haladás – Viktória - Puskás Akadémia 0-3 (0-1)
Gól: Vadász Lara (2), Iuonas Réka

Megye II
PAFC III – Herceghalom 1-3 (1-2)
Gól: Gajdos Gergő

 
A teljes szeptemberi adás

A cikkre kattintva megnézhetitek legújabb műsorunkat Mészáros Dalma...

 
Tovább nyújtanánk a sorozatot

Spandler Csaba reméli, hogy a vasárnapi bajnokin és az októberi...

 
„Mór to come”

Az NB III-asok, köztük az első „felnőtt” gólját szerző...

More news

PAFC - MOL FEHÉRVÁR FC

október 2. | 18:45 Pancho Aréna

MECCSINFÓ nyilnyil

PAFC - MOL FEHÉRVÁR FC

MECCSINFÓ nyilnyil

október 2. | 18:45 | Pancho Aréna

PAFC - MOL FEHÉRVÁR FC

október 2. | 18:45 | Pancho Aréna

Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Gyirmót FC Győr II - Puskás Akadémia FC II  0–5
Puskás Akadémia FC II - Érdi VSE  3–1
ETO FC Győr - Puskás Akadémia U19 (leány)  2–4
Vál–Puskás Akadémia FC III  2–1
MOL Fehérvár FC - Puskás Akadémia FC (Női NB I)  0–7
Puskás Akadémia U17 (leány) - ETO FC Győr  5–0
Puskás Akadémia U15 (leány) - ETO FC Győr  6–1
Puskás Akadémia U15 - UTE  0-2
Puskás Akadémia U14 - DVSC  4–2
Puskás Akadémia U19 (leány) - Illés Akadémia Viktória  2–2