megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK MECCSINFO SHOP

Kemény erőpróba előtt Komáromiék


A két legerősebb ellenfelet, Lengyelországot és Németországot fogadjuk a szegedi U21-es Eb-selejtezőkön. Kölcsönadott játékosaink közül Auerbach Martin, Kiss Tamás és Skribek Alen is meghívót kapott Gera Zoltán szövetségi edzőtől. 

Az U21-es válogatott októberi mérkőzései:

Október 8.:
Magyarország-Lengyelország, 20.00, Szent Gellért Fórum

Október 12.:

Magyarország-Németország, 17.30, Szent Gellért Fórum

A válogatott kerete:

Kapusok:

Hegyi Krisztián (West Ham United)
Auerbach Martin (Csákvár)
Kovács Péter (Szolnok)

Védők:

Varju Benedek (MTK Budapest)
Balogh Botond (Parma)
Mocsi Attila (Haladás)
Csóka Dániel (AFC Wimbledon)
Csontos Dominik (FTC)
Szűcs Kornél (DVTK)

Középpályások:

Bukta Csaba (Altach)
Csonka András (Gyirmót FC Győr)
Csongvai Áron (Újpest FC)
Kerkez Milos (AC Milan)
Komáromi György (Puskás Akadémia)
Szendrei Norbert (MOL Fehérvár)
Major Sámuel (Liefering)
Mezei Szabolcs (MTK Budapest)
Baráth Péter (DVSC)

Támadók:

Kiss Tamás (SC Cambuur)
Bárány Donát (DVSC)
Tóth-Gábor Kristóf (Haladás)
Németh András (KRC Genk)
Skribek Alen (ZTE)

(Forrás: MLSZ)

Felvettük a kesztyűt

Edzőmérkőzésekkel hangolódtunk a rövidesen kezdődő...

Leánykiválasztó: február 4.

Idén a 2006 és 2009 között született lányok mutathatják...

TOVÁBBI HÍREK

Kemény erőpróba előtt Komáromiék


A két legerősebb ellenfelet, Lengyelországot és Németországot fogadjuk a szegedi U21-es Eb-selejtezőkön. Kölcsönadott játékosaink közül Auerbach Martin, Kiss Tamás és Skribek Alen is meghívót kapott Gera Zoltán szövetségi edzőtől. 

Az U21-es válogatott októberi mérkőzései:

Október 8.:
Magyarország-Lengyelország, 20.00, Szent Gellért Fórum

Október 12.:

Magyarország-Németország, 17.30, Szent Gellért Fórum

A válogatott kerete:

Kapusok:

Hegyi Krisztián (West Ham United)
Auerbach Martin (Csákvár)
Kovács Péter (Szolnok)

Védők:

Varju Benedek (MTK Budapest)
Balogh Botond (Parma)
Mocsi Attila (Haladás)
Csóka Dániel (AFC Wimbledon)
Csontos Dominik (FTC)
Szűcs Kornél (DVTK)

Középpályások:

Bukta Csaba (Altach)
Csonka András (Gyirmót FC Győr)
Csongvai Áron (Újpest FC)
Kerkez Milos (AC Milan)
Komáromi György (Puskás Akadémia)
Szendrei Norbert (MOL Fehérvár)
Major Sámuel (Liefering)
Mezei Szabolcs (MTK Budapest)
Baráth Péter (DVSC)

Támadók:

Kiss Tamás (SC Cambuur)
Bárány Donát (DVSC)
Tóth-Gábor Kristóf (Haladás)
Németh András (KRC Genk)
Skribek Alen (ZTE)

(Forrás: MLSZ)

 
Felvettük a kesztyűt

Edzőmérkőzésekkel hangolódtunk a rövidesen kezdődő...

 
 
Leánykiválasztó: február 4.

Idén a 2006 és 2009 között született lányok mutathatják...

More news

PAFC - Ferencvárosi TC

január 27. | 18:30 Pancho Aréna

MECCSINFÓ nyilnyil

PAFC - Ferencvárosi TC

MECCSINFÓ nyilnyil

január 27. | 18:30 | Pancho Aréna

PAFC - Ferencvárosi TC

január 27. | 18:30 | Pancho Aréna

Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia FC - Gyirmót FC Győr  3-0
Puskás Akadémia U19 (leány) - PMFC  19-0
Puskás Akadémia FC II - MOL Fehérvár FC II  2-1
DVSC - Puskás Akadémia U14  0-2
Ferencvárosi TC - Puskás Akadémia FC  1-1
FC Hatvan - Puskás Akadémia U19 (leány)  0-7
MOL Fehérvár FC - Puskás Akadémia U19  1-1
Puskás Akadémia FC II - FC Nagykanizsa  0-1
Puskás Akadémia FC - ZTE FC  1-1
Puskás Akadémia U19 (leány) - Astra-Activtek HFC-Üllő  8-0