megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK MECCSINFO SHOP

Heti Mérleg


Volt akadémistáink játékpercei az elmúlt hétről.


Légiósok

Sallai Roland (Freiburg) – Leverkursen ellen, 78 perc

Kleinheisler László (Eszék) – Lok. Zagreb ellen, 24 perc

Gyurcsó Ádám (AEK Larnaca) – Paphos ellen, 90 perc, 1 gól

Szőke Adrián (Heracles) – Sparta Rotterdam ellen, 2 perc

Tamás Márk (Slask Wroclaw) – Stal Mielec ellen, 90 perc

Gundel-Takács Bence (Jarun) – Rudes ellen, 90 perc

Ganbold Ganbajar (Révkomárom) – Petrzalka ellen, 75 perc

 

NB I
Puskás Akadémia FC – Budapest Honvéd
Zsótér Donát, 90 perc, 1 gól

MTK Budapest – Debreceni VSC
Bévárdi Zsombor, 25 perc

Gyirmót FC Győr – Ferencvárosi TC
Csörgő Viktor, 90 perc
Radics Márton, 45 perc

Kisvárda – Zalaegerszegi TE
Tajti Mátyás, 90 perc, 1 gól

 

NB II
III. Kerületi TVE – Nyíregyháza
Daróczi Zoltán, 78 perc

Soroksár SC – Aqvital FC Csákvár
Auerbach Martin, 90 perc
László Noel, 90 perc
Ominger Gergő, 90 perc
Magyar Zsolt, 65 perc
Baracskai Roland, 56 perc
Mim Gergely, 34 perc
Tamás Nándor, 20 perc

Szentlőrinc – BFC Siófok
Elek Bence, 90 perc

Budaörs – Vasas
Tányéros Ádám, 90 perc
Tóth Keve, 90 perc
Molnár Tibor, 71 perc
Molnár Csaba, 65 perc

Dorogi FC – PMFC
Tóth Barnabás, 90 perc
Oldal Tibor, 68 perc

Soroksár SC – Csákvár
Hudák Martin, 73 perc
Magyari Szilárd, 29 perc

Szeged-Csanád Grosics Akadémia – Győr
Gajdos Zsolt, 77 perc

Szentlőrinc – Siófok
Biben Barnabás, 45 perc

Tiszakécske – Szolnoki MÁV FC
Tóth Bence, 90 perc
Sipos Zoltán, 88 perc
Tóth László, 45 perc

Szeged – ETO FC Győr
Csonka Bonifác, 90 perc
Óvári Zsolt, 67 perc

Dorog – Pécsi MFC
Károly Bálint, 24 perc

 

NB III
Kaposvári Rákóczi FC – Puskás Akadémia FC II
Kocsis Dominik, 90 perc (Puskás Akadémia FC II)
Krpic Miljan, 90 perc (Puskás Akadémia FC II)
Nahirnij Artem, 90 perc (Puskás Akadémia FC II)
Szon Ferenc, 90 perc (Puskás Akadémia FC II)
Kicsun Jevgenyij, 85 perc (Puskás Akadémia FC II)
Rabi Dániel, 67 perc (Puskás Akadémia FC II)
Dusinszki Szabolcs, 23 perc (Puskás Akadémia FC II)
Kapus Barnabás, 5 perc (Puskás Akadémia FC II)
Kern Martin, 1 perc (Puskás Akadémia FC II)

MOL Fehérvár FC II – Érdi VSE
Berekali Mark, 90 perc (Fehérvár)
Papp Milán, 90 perc (Fehérvár)
Tóth Attila, 90 perc (Fehérvár)
Dénes Csanád, 76 perc (Fehérvár)
Rónaszéki Botond, 14 perc (Fehérvár)
Gajda Márkó, 86 perc (Érd)

FC Nagykanizsa – VLS Veszprém
Szabó Patrik, 90 perc (Nagykanizsa)
Dobsa Gergő, 90 perc (Veszprém)
Kovács Dániel, 90 perc, 1 gól (Veszprém)

SC Sopron – Kelen SC
Dani Zoltán, 65 perc (Sopron)
Kertai Dániel, 90 perc (Kelen)
Pintér Bence, 90 perc (Kelen)
Tímári Norman, 90 perc (Kelen)
De Oliveira Ayrton, 45 perc (Kelen)
Rétyi Tamás, 1 perc (Kelen)

Pápai Perutz FC – Gyirmót FC Győr II
Nagy Zalán, 90 perc, 1 gól (Pápa)

Balatonfüredi FC – Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
Balogh Balázs, 64 perc (Gárdony)
Bika Zalán, 14 perc (Gárdony)

BVSC-Zugló – Bicskei TC
Takács Zsolt, 90 perc (BVSC)
Pekowski Michal Jan, 90 perc (Bicske)
Lencsés Bálint, 79 perc, 1 gól (Bicske)
Vörös Tamás, 21 perc (Bicske)

ETO Akadémia – Komárom VSE
Schiller Patrik, 90 perc (Komárom)
Vincze Viktor, 90 perc (Komárom)

MTK Budapest II – Ceglédi VSE
Mikler Dániel, 90 perc (Cegléd)
Kocsis Barnabás, 90 perc (Cegléd)

Ferencvárosi TC II – Vác FC
Godányi Dominik, 90 perc (FTC)
Vida Kristóf, 90 perc (FTC)

ESMTK – Makó FC
Dankü Márton, 90 perc (ESMTK)

Gerjeni SK – Balassagyarmati VSE
Lőrinc Dániel, 53 perc (Gerjen)
Nyilas Elek, 69 perc, 1 gól (Balassagyarmat)

B Build Mohács – Rákosmente FC
Vég Bence, 89 perc (Mohács)

Dunaújváros – Iváncsa KSE
Papp Máté, 90 perc, 2 gól (Dunaújváros)
Varga Ádám, 90 perc (Iváncsa)

FC Dabas – Dabas-Gyón FC
Lévai Norbert, 83 perc (FC Dabas)
Pusztai Dániel (Dabas-Gyón FC)

Hódmezővásárhelyi FC – Monor
Huszár Gergő, 90 perc (Hódmezővásárhely)

HR-Rent Kozármisleny – Szekszárd UFC
Horog Ádám, 83 perc (Szekszárd)

Hidasnémeti VSC – DVTK II
Földi Botond, 65 perc (Hidasnémeti)

Újabb egy évig marad nálunk

Sahab Zahedi az előttünk álló szezonban is minket erősít...

Női futsal Eb: vereség a házigazdától

Szalkai Kitti és a magyar válogatott fejet hajtott a favorit előtt, mely hat...

Nyolc távozó első csapatunknál

NB I-es keretünkből hat játékossal nem hosszabbítottunk...

TOVÁBBI HÍREK

Heti Mérleg


Volt akadémistáink játékpercei az elmúlt hétről.


Légiósok

Sallai Roland (Freiburg) – Leverkursen ellen, 78 perc

Kleinheisler László (Eszék) – Lok. Zagreb ellen, 24 perc

Gyurcsó Ádám (AEK Larnaca) – Paphos ellen, 90 perc, 1 gól

Szőke Adrián (Heracles) – Sparta Rotterdam ellen, 2 perc

Tamás Márk (Slask Wroclaw) – Stal Mielec ellen, 90 perc

Gundel-Takács Bence (Jarun) – Rudes ellen, 90 perc

Ganbold Ganbajar (Révkomárom) – Petrzalka ellen, 75 perc

 

NB I
Puskás Akadémia FC – Budapest Honvéd
Zsótér Donát, 90 perc, 1 gól

MTK Budapest – Debreceni VSC
Bévárdi Zsombor, 25 perc

Gyirmót FC Győr – Ferencvárosi TC
Csörgő Viktor, 90 perc
Radics Márton, 45 perc

Kisvárda – Zalaegerszegi TE
Tajti Mátyás, 90 perc, 1 gól

 

NB II
III. Kerületi TVE – Nyíregyháza
Daróczi Zoltán, 78 perc

Soroksár SC – Aqvital FC Csákvár
Auerbach Martin, 90 perc
László Noel, 90 perc
Ominger Gergő, 90 perc
Magyar Zsolt, 65 perc
Baracskai Roland, 56 perc
Mim Gergely, 34 perc
Tamás Nándor, 20 perc

Szentlőrinc – BFC Siófok
Elek Bence, 90 perc

Budaörs – Vasas
Tányéros Ádám, 90 perc
Tóth Keve, 90 perc
Molnár Tibor, 71 perc
Molnár Csaba, 65 perc

Dorogi FC – PMFC
Tóth Barnabás, 90 perc
Oldal Tibor, 68 perc

Soroksár SC – Csákvár
Hudák Martin, 73 perc
Magyari Szilárd, 29 perc

Szeged-Csanád Grosics Akadémia – Győr
Gajdos Zsolt, 77 perc

Szentlőrinc – Siófok
Biben Barnabás, 45 perc

Tiszakécske – Szolnoki MÁV FC
Tóth Bence, 90 perc
Sipos Zoltán, 88 perc
Tóth László, 45 perc

Szeged – ETO FC Győr
Csonka Bonifác, 90 perc
Óvári Zsolt, 67 perc

Dorog – Pécsi MFC
Károly Bálint, 24 perc

 

NB III
Kaposvári Rákóczi FC – Puskás Akadémia FC II
Kocsis Dominik, 90 perc (Puskás Akadémia FC II)
Krpic Miljan, 90 perc (Puskás Akadémia FC II)
Nahirnij Artem, 90 perc (Puskás Akadémia FC II)
Szon Ferenc, 90 perc (Puskás Akadémia FC II)
Kicsun Jevgenyij, 85 perc (Puskás Akadémia FC II)
Rabi Dániel, 67 perc (Puskás Akadémia FC II)
Dusinszki Szabolcs, 23 perc (Puskás Akadémia FC II)
Kapus Barnabás, 5 perc (Puskás Akadémia FC II)
Kern Martin, 1 perc (Puskás Akadémia FC II)

MOL Fehérvár FC II – Érdi VSE
Berekali Mark, 90 perc (Fehérvár)
Papp Milán, 90 perc (Fehérvár)
Tóth Attila, 90 perc (Fehérvár)
Dénes Csanád, 76 perc (Fehérvár)
Rónaszéki Botond, 14 perc (Fehérvár)
Gajda Márkó, 86 perc (Érd)

FC Nagykanizsa – VLS Veszprém
Szabó Patrik, 90 perc (Nagykanizsa)
Dobsa Gergő, 90 perc (Veszprém)
Kovács Dániel, 90 perc, 1 gól (Veszprém)

SC Sopron – Kelen SC
Dani Zoltán, 65 perc (Sopron)
Kertai Dániel, 90 perc (Kelen)
Pintér Bence, 90 perc (Kelen)
Tímári Norman, 90 perc (Kelen)
De Oliveira Ayrton, 45 perc (Kelen)
Rétyi Tamás, 1 perc (Kelen)

Pápai Perutz FC – Gyirmót FC Győr II
Nagy Zalán, 90 perc, 1 gól (Pápa)

Balatonfüredi FC – Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
Balogh Balázs, 64 perc (Gárdony)
Bika Zalán, 14 perc (Gárdony)

BVSC-Zugló – Bicskei TC
Takács Zsolt, 90 perc (BVSC)
Pekowski Michal Jan, 90 perc (Bicske)
Lencsés Bálint, 79 perc, 1 gól (Bicske)
Vörös Tamás, 21 perc (Bicske)

ETO Akadémia – Komárom VSE
Schiller Patrik, 90 perc (Komárom)
Vincze Viktor, 90 perc (Komárom)

MTK Budapest II – Ceglédi VSE
Mikler Dániel, 90 perc (Cegléd)
Kocsis Barnabás, 90 perc (Cegléd)

Ferencvárosi TC II – Vác FC
Godányi Dominik, 90 perc (FTC)
Vida Kristóf, 90 perc (FTC)

ESMTK – Makó FC
Dankü Márton, 90 perc (ESMTK)

Gerjeni SK – Balassagyarmati VSE
Lőrinc Dániel, 53 perc (Gerjen)
Nyilas Elek, 69 perc, 1 gól (Balassagyarmat)

B Build Mohács – Rákosmente FC
Vég Bence, 89 perc (Mohács)

Dunaújváros – Iváncsa KSE
Papp Máté, 90 perc, 2 gól (Dunaújváros)
Varga Ádám, 90 perc (Iváncsa)

FC Dabas – Dabas-Gyón FC
Lévai Norbert, 83 perc (FC Dabas)
Pusztai Dániel (Dabas-Gyón FC)

Hódmezővásárhelyi FC – Monor
Huszár Gergő, 90 perc (Hódmezővásárhely)

HR-Rent Kozármisleny – Szekszárd UFC
Horog Ádám, 83 perc (Szekszárd)

Hidasnémeti VSC – DVTK II
Földi Botond, 65 perc (Hidasnémeti)

 
Újabb egy évig marad nálunk

Sahab Zahedi az előttünk álló szezonban is minket erősít...

 
Női futsal Eb: vereség a házigazdától

Szalkai Kitti és a magyar válogatott fejet hajtott a favorit előtt, mely hat...

 
Nyolc távozó első csapatunknál

NB I-es keretünkből hat játékossal nem hosszabbítottunk...

More news
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

ETO FC Győr - Puskás Akadémia U17  2–1
Puskás Akadémia U15 (leány) - MTK Budapest  0–7
FC Nagykanizsa - Puskás Akadémia FC II  1–2
Videoton Baráti Kör - Puskás Akadémia III (megye II. osztály)  4–2
Vasas Kubala Akadémia - Puskás Akadémia U16  1–3
Puskás Akadémia U17 (leány) - MTK Budapest  2–1
Puskás Akadémia U19 (leány) - Illés Akadémia-Viktória  7–0
DVTK - Puskás Akadémia U14  3–5
Puskás Akadémia U19 - Budapest Honvéd-MFA  1–3
Puskás Akadémia U17 - Banik Ostrava (felk. mérk.)  2–1