megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK MECCSINFO SHOP
HUN ENG

A helyosztók párosításai


Így néz ki a hétfői program.

7. helyért:

FC DAC 1904 – Sporting CP (13:15)

5. helyért:

Panathinaikosz – Bp. Honvéd (14:45)

3. helyért:

Puskás Akadémia – CR Flamengo (16:15)

Döntő:

Real Madrid CF – Dinamo Kijev (18:00)

 

A csoportkör végeredménye:

A csoport Csapat Eredmény Gólkülönbség Pontszám
1 Real Madrid CF 3–0–0 4–0 9
2 Puskás Akadémia 2–0–1 3–2 6
3 Panathinaikosz 1–0–2 2–3 3
4 FC DAC 1904 0–0–3 2–6 0

 

B csoport Csapat Eredmény Gólkülönbség Pontszám
1 Dinamo Kijev 2–1–0 5–3 7
2 CR Flamengo 1–1–1 3–3 4
3 Bp. Honvéd 1–0–2 1–3 3
4 Sporting CP 1–0–2 4–4 3

 

A végső sorrend megállapításának módszere:

  1. pontok
  2. egymás elleni eredmény
  3. gólkülönbség
  4. több rúgott gól
  5. sorsolás

Ranking:

  1. points
  2. head to head results
  3. goal difference
  4. more goals scored
  5. draw
Most kell bizonyítani

Ahhoz, hogy a kupameccsen Fortuna is mellénk szegődhessen, kemény munka és...

Ellenfélnézőben: Újpest FC

A bajnoki helyezések alapján legyőzhető a hússzoros bajnok, tizenegyszeres...

Meccsinfó: PAFC–Újpest FC

Szurkolói információk a csütörtöki kupameccs előtt. 

TOVÁBBI HÍREK
HUN ENG

Play-off


Details below

7th position:

FC DAC 1904 – Sporting CP (1:15 PM)

5th:

Panathinaikosz – Bp. Honved (2:45 PM)

3rd:

Puskás Akadémia – CR Flamengo (4:15 PM)

Final:

Real Madrid CF – Dinamo Kijev (6 PM)

 
Most kell bizonyítani

Ahhoz, hogy a kupameccsen Fortuna is mellénk szegődhessen, kemény munka és...

 
Ellenfélnézőben: Újpest FC

A bajnoki helyezések alapján legyőzhető a hússzoros bajnok, tizenegyszeres...

 
Meccsinfó: PAFC–Újpest FC

Szurkolói információk a csütörtöki kupameccs előtt. 

More news

Puskás Akadémia FC - Újpest FC

február 9. | 19:00 Pancho Aréna

MECCSINFÓ nyilnyil

Puskás Akadémia FC - Újpest FC

MECCSINFÓ nyilnyil

február 9. | 19:00 | Pancho Aréna

Puskás Akadémia FC - Újpest FC

február 9. | 19:00 | Pancho Aréna

Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia FC II - NK Osijek II  1–2
MOL Fehérvár FC - Puskás Akadémia U17 (leány)  0–17
MOL Fehérvár FC - Puskás Akadémia U15 (leány)  3–2
Maribor - Puskás Akadémia U14  4–2
Maribor - Puskás Akadémia U15  5-0
Puskás Akadémia U16 - Topolya  1–2
Puskás Akadémia U17 - Maribor  1–2
Puskás Akadémia U19 - Maribor  0–0
Puskás Akadémia FC (Női NB I) - Austria Wien  1–1
ETO FC Győr - Puskás Akadémia U19 (leány)  0–2