megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK MECCSINFO SHOP

Szomszédolás a kupában


Az Aqvital FC Csákvár lesz együttesünk ellenfele a Magyar Kupa 3. fordulójában.

Nem kell messzire utazniuk Hornyák Zsolt fiainak a 2022–23-as szezon első Magyar Kupa-találkozójára, csapatunk útjába ugyanis NB II-es partnerklubunkat, az Aqvital FC Csákvárt sodorta a sors. A Tersztyánszky Ödön Sportközpontban rendezendő találkozót szeptember 17-én vagy 18-án játsszák le.

A 3. fordulóban 64 együttes lép pályára: az előző körből továbbjutó 20 NB III-as, 11 megyei I-es és egy megyei II-es csapathoz itt csatlakozik az NB I 12 és az NB II 20 gárdája. Ebben a körben az élvonalbeli csapatok még nem kerülhettek szembe egymással, a párosításokban a pályávalásztó mindig az alacsonyabb osztályú klub, ha azonos bajnoki osztályban szerepelnek, akkor az a pályaválasztó, amelyik a korábbi fordulókban kevesebbszer játszott otthon.

A Magyar Kup, 3. fordulójának párosítása:

Bicskei TC (NB III)–Ferencvárosi TC
Aqvital FC Csákvár (NB II)–Puskás Akadémia FC
Szekszárdi UFC (NB III)–Mezőkövesd Zsóry FC
Kaposvári Rákóczi FC (NB III)–Zalaegerszegi TE FC
Meton FC Dabas SE (NB III)–Debreceni VSC
Pécsi MFC (NB II)–Paksi FC
BVSC Zugló (NB III)–Kisvárda
III. Kerületi TVE (NB III)–Mol Fehérvár FC
Tiszakécskei LC (NB II)–Kecskeméti TE
Balassagyarmati Városi SE (NB III)–Vasas FC
Dorogi FC (NB II)–Budapest Honvéd
Mátészalkai MTK (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)–Újpest FC
Diósgyőri VTK (NB II)–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II)
HR-Rent Kozármisleny (NB II)–Kolorcity Kazincbarcika SC (NB II)
ESMTK (NB III)–Soroksár SC (NB II)
Tiszafüredi VSE (NB III)–BFC Siófok (NB II)
FC Ajka (NB II)–Szentlőrinc (NB II)
Füzesgyarmati SK (NB III)–Credobus Mosonmagyaróvár (NB II)
XV. Kerületi Issimo SE (BLSZ I.)–MTK Budapest (NB II)
Iváncsa KSE (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II)
Monostorpályi SE (Hajdú-Bihar I.)–Nyíregyháza Spartacus FC (NB II)
Pécsvárad SE Prosport.hu (Baranya I.)–ETO FC Győr (NB II)
Putnok FC (NB III)–Szombathelyi Haladás (NB II)
Bölcske SE (Tolna I.)–Budafoki MTE (NB II)
Szegedi VSE Pizzamonster (Csongrád-Csanád I.)–Békéscsaba 1912 Előre (NB II)
Jászberényi FC (NB III)–Debreceni EAC (NB III)
Balatonfüredi FC (NB III)–Komáromi VSE (NB III)
FC Nagykanizsa (NB III)–FC Hatvan (NB III)
Zalaszentgróti VFC (Zala I.)–Monor (NB III)
Nyergesújfalu SE (Komárom-Esztergom I.)–Szolnoki MÁV FC (NB III)
Mezőörs KSE (Győr-Moson-Sopron II.)–BTE Felsőzsolca (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)
Nagyatádi FC (Somogy I.)–Deszk SC (Csongrád-Csanád I.)

Tartalmasan telt a szünet

Spandler Csabának a családi programok mellett a focivébére is jutott...

Női NB I: Hungária körúti kiruccanás a három pont reményében

Felnőtt női csapatunk az MTK otthonában zárja az őszi idényt.

Debütálás a javából: első válogatott meccsén betalált Stronati!

Jobban nem is sikerülhetett volna védelmünk oszlopának válogatott...

TOVÁBBI HÍREK

Szomszédolás a kupában


Az Aqvital FC Csákvár lesz együttesünk ellenfele a Magyar Kupa 3. fordulójában.

Nem kell messzire utazniuk Hornyák Zsolt fiainak a 2022–23-as szezon első Magyar Kupa-találkozójára, csapatunk útjába ugyanis NB II-es partnerklubunkat, az Aqvital FC Csákvárt sodorta a sors. A Tersztyánszky Ödön Sportközpontban rendezendő találkozót szeptember 17-én vagy 18-án játsszák le.

A 3. fordulóban 64 együttes lép pályára: az előző körből továbbjutó 20 NB III-as, 11 megyei I-es és egy megyei II-es csapathoz itt csatlakozik az NB I 12 és az NB II 20 gárdája. Ebben a körben az élvonalbeli csapatok még nem kerülhettek szembe egymással, a párosításokban a pályávalásztó mindig az alacsonyabb osztályú klub, ha azonos bajnoki osztályban szerepelnek, akkor az a pályaválasztó, amelyik a korábbi fordulókban kevesebbszer játszott otthon.

A Magyar Kup, 3. fordulójának párosítása:

Bicskei TC (NB III)–Ferencvárosi TC
Aqvital FC Csákvár (NB II)–Puskás Akadémia FC
Szekszárdi UFC (NB III)–Mezőkövesd Zsóry FC
Kaposvári Rákóczi FC (NB III)–Zalaegerszegi TE FC
Meton FC Dabas SE (NB III)–Debreceni VSC
Pécsi MFC (NB II)–Paksi FC
BVSC Zugló (NB III)–Kisvárda
III. Kerületi TVE (NB III)–Mol Fehérvár FC
Tiszakécskei LC (NB II)–Kecskeméti TE
Balassagyarmati Városi SE (NB III)–Vasas FC
Dorogi FC (NB II)–Budapest Honvéd
Mátészalkai MTK (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)–Újpest FC
Diósgyőri VTK (NB II)–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II)
HR-Rent Kozármisleny (NB II)–Kolorcity Kazincbarcika SC (NB II)
ESMTK (NB III)–Soroksár SC (NB II)
Tiszafüredi VSE (NB III)–BFC Siófok (NB II)
FC Ajka (NB II)–Szentlőrinc (NB II)
Füzesgyarmati SK (NB III)–Credobus Mosonmagyaróvár (NB II)
XV. Kerületi Issimo SE (BLSZ I.)–MTK Budapest (NB II)
Iváncsa KSE (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II)
Monostorpályi SE (Hajdú-Bihar I.)–Nyíregyháza Spartacus FC (NB II)
Pécsvárad SE Prosport.hu (Baranya I.)–ETO FC Győr (NB II)
Putnok FC (NB III)–Szombathelyi Haladás (NB II)
Bölcske SE (Tolna I.)–Budafoki MTE (NB II)
Szegedi VSE Pizzamonster (Csongrád-Csanád I.)–Békéscsaba 1912 Előre (NB II)
Jászberényi FC (NB III)–Debreceni EAC (NB III)
Balatonfüredi FC (NB III)–Komáromi VSE (NB III)
FC Nagykanizsa (NB III)–FC Hatvan (NB III)
Zalaszentgróti VFC (Zala I.)–Monor (NB III)
Nyergesújfalu SE (Komárom-Esztergom I.)–Szolnoki MÁV FC (NB III)
Mezőörs KSE (Győr-Moson-Sopron II.)–BTE Felsőzsolca (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)
Nagyatádi FC (Somogy I.)–Deszk SC (Csongrád-Csanád I.)

 
Tartalmasan telt a szünet

Spandler Csabának a családi programok mellett a focivébére is jutott...

 
Női NB I: Hungária körúti kiruccanás a három pont reményében

Felnőtt női csapatunk az MTK otthonában zárja az őszi idényt.

 
Debütálás a javából: első válogatott meccsén betalált Stronati!

Jobban nem is sikerülhetett volna védelmünk oszlopának válogatott...

More news

Mezőkövesd Zsóry FC - PAFC

január 28. | 00:00 Mezőkövesd

MECCSINFÓ nyilnyil

Mezőkövesd Zsóry FC - PAFC

MECCSINFÓ nyilnyil

január 28. | 00:00 | Mezőkövesd

Mezőkövesd Zsóry FC - PAFC

január 28. | 00:00 | Mezőkövesd

Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

MTK Budapest - Puskás Akadémia U15  1–3
Puskás Akadémia U16 - DVTK  4–2
Budapest Honvéd-MFA - Puskás Akadémia U17  4–1
Újpest FC - Puskás Akadémia U19  3–1
Puskás Akadémia U14–NK Osijek (Szomszédvár Kupa)  0–1
Puskás Akadémia U15 (leány) - ST. Mihály FC  10–0
Puskás Akadémia U17 (leány) - ST. Mihály FC  6–0
Puskás Akadémia U14–FC Kosice (Szomszédvár Kupa)  0–0
Munkács–Puskás Akadémia U14 (Szomszédvár Kupa)  1–1
Puskás Akadémia U19 (leány) - ETO FC Győr  6–0