megafon Ne maradj le semmiről! HÍREK MECCSINFO SHOP

Esti randevú a kupában


Október 19-én, szerdán 20 órakor ütközünk meg a Mol Fehérvár FC-vel a Magyar Kupa 4. fordulójában.

A Magyar Labdrúgó Szövetség elkészítette a Mol Magyar Kupa 4. fordulójának pontos menetrendjét. Mint arról már hírt adtunk, a mieink ellenfele a Fehérvár lesz, a két együttes október 19-én, szerdán 20 órakor méri össze a erejét a Mol Aréna Sóstóban, az összecsapást az M4 Sport élőben közvetíti.

MOL MAGYAR KUPA
4. FORDULÓ (a legjobb 16 közé jutásért)
OKTÓBER 18.
13.30: Nyíregyháza Spartacus FC (NB II)–Vasas FC, Sényő
17.00: ETO FC Győr (NB II)–Kecskeméti TE (Tv: M4 Sport)
OKTÓBER 19.
13.00: Iváncsa KSE (NB III)–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport)
13.30: Credobus Mosonmagyaróvár (NB II)–Kisvárda
13.30: BTE Felsőzsolca (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–MTK Budapest (NB II)
13.30: Budafoki MTE (NB II)–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II)
13.30: ESMTK (NB III)–BFC Siófok (NB II)
13.30: Nagyatádi FC (Somogy I.)–Monor (NB III)
13.30: Debreceni EAC (NB III)–Debreceni VSC
13.30: FC Nagykanizsa (NB III)–Békéscsaba 1912 Előre (NB II)
13.30: Nyergesújfalu SE (Komárom-Esztergom I.)–Mezőkövesd
13.30: Balatonfüredi FC (NB III)–Paksi FC
17.00: FC Ajka (NB II)–Újpest FC
17.00: Szombathelyi Haladás (NB II)–Budapest Honvéd
17.30: Kolorcity Kazincbarcika SC (NB II)–Zalaegerszegi TE FC
20.00: Mol Fehérvár FC–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport)

Tartalmasan telt a szünet

Spandler Csabának a családi programok mellett a focivébére is jutott...

Női NB I: Hungária körúti kiruccanás a három pont reményében

Felnőtt női csapatunk az MTK otthonában zárja az őszi idényt.

Debütálás a javából: első válogatott meccsén betalált Stronati!

Jobban nem is sikerülhetett volna védelmünk oszlopának válogatott...

TOVÁBBI HÍREK

Esti randevú a kupában


Október 19-én, szerdán 20 órakor ütközünk meg a Mol Fehérvár FC-vel a Magyar Kupa 4. fordulójában.

A Magyar Labdrúgó Szövetség elkészítette a Mol Magyar Kupa 4. fordulójának pontos menetrendjét. Mint arról már hírt adtunk, a mieink ellenfele a Fehérvár lesz, a két együttes október 19-én, szerdán 20 órakor méri össze a erejét a Mol Aréna Sóstóban, az összecsapást az M4 Sport élőben közvetíti.

MOL MAGYAR KUPA
4. FORDULÓ (a legjobb 16 közé jutásért)
OKTÓBER 18.
13.30: Nyíregyháza Spartacus FC (NB II)–Vasas FC, Sényő
17.00: ETO FC Győr (NB II)–Kecskeméti TE (Tv: M4 Sport)
OKTÓBER 19.
13.00: Iváncsa KSE (NB III)–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport)
13.30: Credobus Mosonmagyaróvár (NB II)–Kisvárda
13.30: BTE Felsőzsolca (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–MTK Budapest (NB II)
13.30: Budafoki MTE (NB II)–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II)
13.30: ESMTK (NB III)–BFC Siófok (NB II)
13.30: Nagyatádi FC (Somogy I.)–Monor (NB III)
13.30: Debreceni EAC (NB III)–Debreceni VSC
13.30: FC Nagykanizsa (NB III)–Békéscsaba 1912 Előre (NB II)
13.30: Nyergesújfalu SE (Komárom-Esztergom I.)–Mezőkövesd
13.30: Balatonfüredi FC (NB III)–Paksi FC
17.00: FC Ajka (NB II)–Újpest FC
17.00: Szombathelyi Haladás (NB II)–Budapest Honvéd
17.30: Kolorcity Kazincbarcika SC (NB II)–Zalaegerszegi TE FC
20.00: Mol Fehérvár FC–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport)

 
Tartalmasan telt a szünet

Spandler Csabának a családi programok mellett a focivébére is jutott...

 
Női NB I: Hungária körúti kiruccanás a három pont reményében

Felnőtt női csapatunk az MTK otthonában zárja az őszi idényt.

 
Debütálás a javából: első válogatott meccsén betalált Stronati!

Jobban nem is sikerülhetett volna védelmünk oszlopának válogatott...

More news

Mezőkövesd Zsóry FC - PAFC

január 28. | 00:00 Mezőkövesd

MECCSINFÓ nyilnyil

Mezőkövesd Zsóry FC - PAFC

MECCSINFÓ nyilnyil

január 28. | 00:00 | Mezőkövesd

Mezőkövesd Zsóry FC - PAFC

január 28. | 00:00 | Mezőkövesd

Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Munkács–Puskás Akadémia U14 (Szomszédvár Kupa)  1–1
Puskás Akadémia U19 (leány) - ETO FC Győr  6–0
Puskás Akadémia U16 - ETO FC Győr  2–0
DVSC–Puskás Akadémia U14  1–0
Puskás Akadémia FC II  1–1
Puskás Akadémia U15 (leány)  0–5
Puskás Akadémia U17 (leány)  2–1
Puskás Akadémia U17 - Vasas Kubala Akadémia  2–0
MTK Budapest - Puskás Akadémia U16  2–1
Puskás Akadémia U14 - DVTK  2–1