Bezár
kibomlo kibomlo

Heti mérleg

Gyurcsó Ádám és Sallai Roland is kezdőként végig a pályán volt klubcsapatában, heti mérleg a Puskás Akadémián:

Légiósaink

Pogon Szczecin (lengyel I. o.):
Gyurcsó Ádám (90 perc)

Palermo (olasz I. o.):
Sallai Roland (90 perc)

FK Csíkszereda (román bajnokság, III. o.)
Csonka Bonifác (90 perc)


NB I

Budapest Honvéd:
Zsótér Donát (82. perctől, gól)

DVTK:
Makrai Gábor (pados), Tamás Márk (pados)

FTC:
Kleinhesler László (70. perctől) (Werder Brementől kölcsönben)

Mezőkövesd:
Czuczi Márton (pados)

Videoton FC:
Géresi Krisztián (81. perctől), Szolnoki Roland (90 perc)


NB II

Puskás Akadémia FC:
Nagy Zsolt (90 perc), Rétyi Tamás (pados), Tóth Bence (pados)

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő:
Vachtler Csaba (90 perc)

Budaörs:
Horváth Roland (pados)

Cegléd:
Valkovszki Péter (57. percig)

Cigánd:
Barcsay Márk (90 perc)

Csákvár:
Fényes Szabolcs (90 perc), Lipcsei Ádám (90 perc), Lőrincz Attila (pados), Mészáros Dávid (pados), Molnár Csaba (63. percig) Molnár Tibor (88. percig), Oldal Tibor (90 perc, gól), Pintér Bence (90 perc), Vallejos Dominique (88. perctől)

Dorog:
Zima Ádám (pados)

Kozármisleny:
Tóth Márk (65. perctől), Varga Márkó (90 perc)

Mosonmagyaróvár:
Galambos Ádám (90 perc)

Siófok:
Elek Bence (90 perc), Farkas Norbert (90 perc)

Soroksár:
Lorentz Márton (90 perc)

Swietelsky-Soproni VSE
Csordás Szabolcs (54. percig)

Szeged:
Király Patrik (90 perc)

SZEOL:
Lévai Norbert (pados)

Szolnok:
Tóth László (77. percig)

Zalaegerszeg:
Paudits Patrik (67. percig), Végh Gábor (72. percig)


NB III


Puskás Akadémia II
Ayrton de Oliveira (90 perc), Damásdi Alex (pados), Fodor Ákos (89. percben kiállítva), Gundel-Takács Bence (pados), Hudák Martin (90 perc, gól), Keszi Erik (pados), Kovács Tamás (70. perctől), Kováts Zoltán (90 perc), Magyari Szilárd (pados), Mezőssy Levente (75. percig), Óvári Zsolt (90 perc, gól), Péter Bence (75. perctől), Spandler Csaba (90 perc), Szabó Bence (pados), Tar Zsolt (90 perc), Varga Ádám (90 perc)

Békéscsaba II:
Bozsó Milán (77. perctől)

BKV Előre:
Kara Dániel (90 perc)

Budafok:
Vaszicsku Gergő (90 perc), Vég Bence (35. perctől)

Dabas:
Csordás Simon (85. percig, gól), Sárközi Norbert (70. perctől)

Dunaújváros:
Király Bence (75. perctől), Tóth Tibor (90 perc)

FTC II:
Gőbölös Norbert (90 perc)

Gyula:
Sipos Krisztián (90 perc)

Hódmezővásárhely:
Huszár Gergő (90 perc)

Jászberény:
Ludasi Martin (90 perc)

Kazincbarcika:
Belényesi Csaba (90 perc, gól)

Monor:
Balogh Péter (pados)

MTK II:
Takács Ronald (90 perc)

Pécs:
Gábor Péter (90 perc), Károly Bálint (82. percig, gól)

Rákosmente:
Balaskó Csaba (90 perc)

REAC:
Pesti Dávid (90 perc)

Szekszárd:
Havasi Dániel (79. percig, gól)

Szentlőrinc SE:
Berdó Valentin (76. percig)

Szigetszentmiklós:
Mikler Dániel (90 perc)

Veszprém:
Dobsa Gergő (90 perc), Zelizi Patrik (pados)

Videoton FC II:
Baksa Dénes (90 perc), Bévárdi Zsombor (62. percig), Gyánó József (pados), Kónya Krisztián (90 perc), Réti Patrik (90 perc)

Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Dávid (PPKE ÁJK), Barta Ákos (SZIE), Gőbölös Norbert* (PPKE ITK), Guruz Dávid (MET), Hibácska András (NYME), Huszár Gergely* (SZIE), Hudák Martin* (Semmelweis, TE), Illés Gábor (EKF), Iski Gábor (BGF), Kardos Bálint (SZE), Keszi Erik* (EKF-TTK), Király Bence* (NYME), Kovács Tamás* (PTE BTK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE), Macsicza Dávid* (Grand View University, USA), Mercz Mihály (PPKE ITK), Mészáros Dávid* (BGF KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE ÁJK), Militár Iván* (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (ÓE), Nagy Ákos (SZTE), Nagy Károly (BCE-KTK), Orbán Gáspár (ELTE ÁJK), Orbán Zoltán (BME), Pápai Patrik (PPKE ÁJK), Papp Máté* (Semmelweis TE), Papp Bence (Semmelweis TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGF), Rakic Stefan (ELTE), Sándor László (BGF), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Sipos Krisztián Attila (SZIE), Tányéros Ádám (ELTE PPK) Tóth Barnabás (Semmelweis TE)*, TóthTibor* (DUF), Vakulya Balázs (SZTE), Vég Bence* (PTE), Zimermann Zoltán Máté* (ELTE ÁJK) *aktív labdarúgó

 

 
Somogyország fővárosában a kupáért

Az első osztályú bajnokságban zsinórban négy meccset nyerő alakulatunk szerdán a Magyar Kupában is bemutatkozik, az ellenfél a PAFC II-vel a...

Tovább olvasom
 
Lépéselőnyben kell lenni

Egyetlen lépcsőfokot sem akar átugrani U12-es csapatunk trénere, Berndt András, aki hangsúlyozza, a gondjaira bízott korosztályban az egyéni...

Tovább olvasom
 
Puskás Hírmondó

E heti adásunkban megmutatjuk, hogyan döntött rekordot első csapatunk a Mezőkövesd 1–0-s legyőzésével Pintér Attila 201. vezetőedzőként...

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Szülinaposok ma, holnap

Ma ünnepli születésnapját:

Holnap ünnepli születésnapját:

Legfrissebb eredmények

Ziccer NLSE - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 (leány)  0-18
Puskás Akadémia FC II - Kaposvári Rákóczi FC  2-4
Puskás Akadémia III (megye II. osztály) - Csór  10-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 - ETO FC Győr  3-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15 - Illés Akadémia-Haladás  5-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14 - Illés Akadémia-Haladás  3-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17 - DVSC-DLA  3-3
DVSC-DLA - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16  1-7
Puskás Akadémia FC - Mezőkövesd Zsóry FC  1-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U12 - Veszprémi FC USE  3-1