Bezár
kibomlo kibomlo

Sallai ismét a válogatott keretében

Bernd Storck megnevezte azokat a légiósokat, akikre számít a magyar nemzeti csapat utolsó két világbajnoki selejtezőjén. A keretben ott van egykori játékosunk, Sallai Roland is, aki a nyár végén igazolt klubunktól a ciprusi APOEL-hez.

A magyar válogatottra még két mérkőzés vár a jelenlegi világbajnoki selejtező sorozatban: október 7-én Baselben lép pályára a házigazda svájciak ellen, majd október 10-én a Feröer-szigetek válogatottját fogadja a Groupama Arénában. Bernd Storck szövetségi kapitány megnevezte azokat a légiósokat, akikre számít a két soron következő mérkőzésen.

A külföldön játszó ex-puskásosok közül meghívást kapott az immár a ciprusi APOEL színeiben futballozó Sallai Roland, nem tagja viszont a keretnek a lengyel Pogon Szczecin légiósa, Gyurcsó Ádám, valamint a sérült Kleinheisler László.

A keret külföldön játszó tagjai:

Kapusok:

Gulácsi Péter (RB Leipzig)
Megyeri Balázs (Greuther Fürth)

Védők:

Bese Barnabás (Le Havre)
Guzmics Richárd (Yanbian)
Kádár Tamás (Dinamo Kijev)
Korhut Mihály (Hapoel Beer-Sheva)
Lang Ádám (Dijon)

Középpályások:

Dzsudzsák Balázs (Al-Wahda)
Elek Ákos (FK Almaty)
Nagy Ádám (Bologna)
Sallai Roland (APOEL)
Stieber Zoltán (DC United)
 

 
Hibátlanul az elitkörben

Harmadik mérkőzését is megnyerte az U17-es Eb-selejtezőben a magyar válogatott, amely most Koszovót verte 3–1-re.

Tovább olvasom
 
Kettő pontra az első helytől!

 Magabiztos győzelmet aratott NB III-as csapatunk a BKV Előre ellen.

Tovább olvasom
 
Szalai László az UEFA konferenciáján

Az UEFA Belfastban megrendezett nemzetközi szakmai konferenciáján vesz részt október 16. és 20. között akadémiánk szakmai...

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Szülinaposok ma, holnap

Holnap ünnepli születésnapját:

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia FC II - BKV Előre  3-0
Puskás Akadémia III (megye II. osztály) - Mány  5-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 - FTC  1-1
FTC - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16  4-5
Vasas Kubala Akadémia - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15  1-3
Vasas Kubala Akadémia - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14  1-2
Puskás Akadémia FC - FTC  1-1
Videoton FC - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U13  2-6
Videoton FC - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U12  3-3
MTE 1904 - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 (leány)  3-4