Bezár
kibomlo kibomlo

Heti mérleg

Négy U17-es játékosunk játszott komoly szerepet Wales legyőzésében, Makrai- és Bévárdi-dupla az olaszok, illetve Málta ellen, elitkörben az U19-es válogatott. Minden, ami akadémistáinkkal történt a héten.

Válogatottaink

A válogatott:
Sallai Roland (Svájc ellen: 69. perctől, Feröer-szigetek ellen: 89. perctől)


U21:
Makrai Gábor (Olaszország ellen: 56. perctől, két gól; Törökország ellen: 75. perctől), Spandler Csaba (Olaszország ellen: 46. percig, Törökország ellen: 90. perctől), Szabó Bence (Olaszország ellen: 65. perctől, Törökország ellen: pados), Tóth Bence (Olaszország ellen: 65. percig, Törökország ellen: 56. perctől), Zsótér Donát (Olaszország ellen: 56. percig, Törökország ellen: 90 perc)


U19:
Bévárdi Zsombor (Szlovénia ellen: 90 perc, Hollandia ellen: 79. perctől, Málta ellen: 90 perc, két gól), Varga Ádám (Szlovénia ellen: pados, Hollandia ellen: pados, Málta ellen: 90 perc)


U17:
Ásványi Balázs (Wales ellen: 80 perc), Kocsis Bence (Wales ellen: 80 perc), Körmendi Kevin (Wales ellen: pados), Papp László (Wales ellen: 80 perc), Posztobányi Patrik (Wales ellen: 80 perc)


Légiósaink

Atl. Malagueno (spanyol IV. osztály):
Tajti Mátyás (90 perc)


NB I-es fordulót nem rendeztek!


NB II

Békéscsaba:
Király Patrik (76. percig)

Budafok:
Balogh Péter (pados), Vaszicsku Gergő (90 perc), Vég Bence (90 perc)

Budaörs:
Horváth Roland (pados)

Cegléd:
Damásdi Alex (90 perc), Nyilas Elek (91. perctől), Valkovszki Péter (90 perc)

Csákvár:
Bokros Szilárd (88. percig), Csonka Bonifác (90 perc), Fényes Szabolcs (pados), Galambos Ádám (86. perctől), Kiprich Dávid (88. perctől), Magyari Szilárd (pados), Molnár Tibor (69. perctől, gól), Nagy Zsolt (86. percig), Oldal Tibor (90 perc), Papp Máté (pados), Rétyi Tamás (90 perc), Tar Zsolt (90 perc)

Dorog:
Kamarás György (65. perctől, gól), Zima Ádám (90 perc)

Kazincbarcika:
Belényesi Csaba (90 perc), Gábor Péter (pados), Varga Márkó (pados)

Kisvárda:
Izing Martin (90 perc)

MTK:
Takács Ronald (pados)

Nyíregyháza:
Gajdos Zsolt (84. perctől)

Siófok:
Elek Bence (90 perc), Farkas Norbert (90 perc), Lorentz Márton (90 perc)

Szolnok:
Papp Szilárd (90 perc), Tóth László (90 perc)

Zalaegerszeg:
Végh Gábor (79. perctől)

 

NB III

Puskás Akadémia I
De Oliveira Ayrton (pados), Deutsch László (90 perc), Erdei András (52. perctől), Erdélyi Ádám (pados), Hudák Martin (90 perc), Komódi Kevin (52. percig), Kovács Tamás (90 perc), László Noel (pados), Lipcsei Ádám (90 perc), Mim Gergely (90 perc), Papp Kristóf (90 perc), Péter Bence (46. percig, gól), Radó Dániel (90 perc), Tamás Nándor (46. perctől, gól), Timári Norman (85. percig), Tóth Balázs (90 perc), Szabó Máté (pados), Zsigmond Bence (85. perctől)

Ajka:
Baksa Dénes (pados), Vallejos Dominique (59. perctől)

Balassagyarmat:
Pintyi Roland (pados)

BKV Előre:
Kara Dániel (37. perctől)

Dabas:
Csordás Simon (pados), Kiss Dávid (pados), Sárközi Norbert (90 perc)

Dunaújváros:
Király Bence (90 perc), Tóth Tibor (90 perc, két gól)

Gyöngyös:
Gyulay Gergely (90 perc)

Hódmezővásárhely:
Huszár Gergő (90 perc)

Iváncsa:
Kertai Dániel (90 perc)

Jászberény:
Ludasi Martin (90 perc)

Kaposvár:
Vachtler Csaba (kiállítva: a 77. percben)

Kozármisleny:
Tóth Márk (90 perc)

MTK II:
Sziklási Gergely (90 perc)

Pécs:
Károly Bálint (90. perc)

Pénzügyőr:
Czuczi Márton (90 perc)

Rákosmente:
Balaskó Csaba (90 perc)

Szentlőrinc SE:
Berdó Valentin (76. percig)

SZEOL:
Lévai Norbert (90 perc)

Tiszafüredi VSE:
Gerhát Dávid (pados)

Vecsés:
Csordás Szabolcs (74. percig)

Veszprém:
Dobsa Gergő (55. percig, gól), Mikler Dániel (pados)

Videoton II:
Burka Bendegúz (88. perctől), Lőrincz Attila (84. percig), Réti Patrik (90 perc), Tarnóczi Roland (90 perc)

Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Dávid (PPKE ÁJK), Barta Ákos (SZIE), Gőbölös Norbert* (PPKE ITK), Guruz Dávid (MET), Hibácska András (NYME), Huszár Gergely* (SZIE), Hudák Martin* (Semmelweis, TE), Illés Gábor (EKF), Iski Gábor (BGF), Kardos Bálint (SZE), Keszi Erik* (EKF-TTK), Király Bence* (NYME), Kovács Tamás* (PTE BTK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE), Macsicza Dávid* (Grand View University, USA), Mercz Mihály (PPKE ITK), Mészáros Dávid* (BGF KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE ÁJK), Militár Iván* (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (ÓE), Nagy Ákos (SZTE), Nagy Károly (BCE-KTK), Orbán Gáspár (ELTE ÁJK), Orbán Zoltán (BME), Pápai Patrik (PPKE ÁJK), Papp Máté* (Semmelweis TE), Papp Bence (Semmelweis TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGF), Rakic Stefan (ELTE), Sándor László (BGF), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Sipos Krisztián Attila (SZIE), Tányéros Ádám (ELTE PPK) Tóth Barnabás (Semmelweis TE)*, Tóth Tibor* (DUF), Vakulya Balázs (SZTE), Vég Bence* (PTE), Zimermann Zoltán Máté* (ELTE ÁJK) *aktív labdarúgó
 

 
Február 20-án kezdünk a Zetével a kupában

Elkészült a Magyar Kupa nyolcaddöntőjének pontos menetrendje, együttesünk február 20-án, délután ötkor idegenben játssza...

Tovább olvasom
 
Balhé Sallaiék bajnokiján

Nem bírtak magukkal a ciprusi drukkerek, többször is félbe kellett szakítani az AEL–APOEL mérkőzést.

Tovább olvasom
 
Az egész magyar fociért dolgozunk

Szalai László az utánpótlásképzés szakmai igazgatója szerint a változások hosszú távon fogják...

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Szülinaposok ma, holnap

Holnap ünnepli születésnapját:

Legfrissebb eredmények

Slavia Praha - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U13  1-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U13 - MSK Zilina  1-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U13 - Hajduk Split  2-1
Puskás Akadémia FC - Újpest FC  2-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15 - PMFC  3-4
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14 - PMFC  7-0
Puskás Akadémia FC - Swietelsky Haladás  1-3
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U13 - NK Osijek  0-4
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U12 - NK Osijek  3-3
Kisvárda Master Good - Puskás Akadémia FC  0-1
array(1) { ["q"]=> string(9) "news/7850" }