Bezár
kibomlo kibomlo

Heti mérleg

Négy U17-es játékosunk játszott komoly szerepet Wales legyőzésében, Makrai- és Bévárdi-dupla az olaszok, illetve Málta ellen, elitkörben az U19-es válogatott. Minden, ami akadémistáinkkal történt a héten.

Válogatottaink

A válogatott:
Sallai Roland (Svájc ellen: 69. perctől, Feröer-szigetek ellen: 89. perctől)


U21:
Makrai Gábor (Olaszország ellen: 56. perctől, két gól; Törökország ellen: 75. perctől), Spandler Csaba (Olaszország ellen: 46. percig, Törökország ellen: 90. perctől), Szabó Bence (Olaszország ellen: 65. perctől, Törökország ellen: pados), Tóth Bence (Olaszország ellen: 65. percig, Törökország ellen: 56. perctől), Zsótér Donát (Olaszország ellen: 56. percig, Törökország ellen: 90 perc)


U19:
Bévárdi Zsombor (Szlovénia ellen: 90 perc, Hollandia ellen: 79. perctől, Málta ellen: 90 perc, két gól), Varga Ádám (Szlovénia ellen: pados, Hollandia ellen: pados, Málta ellen: 90 perc)


U17:
Ásványi Balázs (Wales ellen: 80 perc), Kocsis Bence (Wales ellen: 80 perc), Körmendi Kevin (Wales ellen: pados), Papp László (Wales ellen: 80 perc), Posztobányi Patrik (Wales ellen: 80 perc)


Légiósaink

Atl. Malagueno (spanyol IV. osztály):
Tajti Mátyás (90 perc)


NB I-es fordulót nem rendeztek!


NB II

Békéscsaba:
Király Patrik (76. percig)

Budafok:
Balogh Péter (pados), Vaszicsku Gergő (90 perc), Vég Bence (90 perc)

Budaörs:
Horváth Roland (pados)

Cegléd:
Damásdi Alex (90 perc), Nyilas Elek (91. perctől), Valkovszki Péter (90 perc)

Csákvár:
Bokros Szilárd (88. percig), Csonka Bonifác (90 perc), Fényes Szabolcs (pados), Galambos Ádám (86. perctől), Kiprich Dávid (88. perctől), Magyari Szilárd (pados), Molnár Tibor (69. perctől, gól), Nagy Zsolt (86. percig), Oldal Tibor (90 perc), Papp Máté (pados), Rétyi Tamás (90 perc), Tar Zsolt (90 perc)

Dorog:
Kamarás György (65. perctől, gól), Zima Ádám (90 perc)

Kazincbarcika:
Belényesi Csaba (90 perc), Gábor Péter (pados), Varga Márkó (pados)

Kisvárda:
Izing Martin (90 perc)

MTK:
Takács Ronald (pados)

Nyíregyháza:
Gajdos Zsolt (84. perctől)

Siófok:
Elek Bence (90 perc), Farkas Norbert (90 perc), Lorentz Márton (90 perc)

Szolnok:
Papp Szilárd (90 perc), Tóth László (90 perc)

Zalaegerszeg:
Végh Gábor (79. perctől)

 

NB III

Puskás Akadémia I
De Oliveira Ayrton (pados), Deutsch László (90 perc), Erdei András (52. perctől), Erdélyi Ádám (pados), Hudák Martin (90 perc), Komódi Kevin (52. percig), Kovács Tamás (90 perc), László Noel (pados), Lipcsei Ádám (90 perc), Mim Gergely (90 perc), Papp Kristóf (90 perc), Péter Bence (46. percig, gól), Radó Dániel (90 perc), Tamás Nándor (46. perctől, gól), Timári Norman (85. percig), Tóth Balázs (90 perc), Szabó Máté (pados), Zsigmond Bence (85. perctől)

Ajka:
Baksa Dénes (pados), Vallejos Dominique (59. perctől)

Balassagyarmat:
Pintyi Roland (pados)

BKV Előre:
Kara Dániel (37. perctől)

Dabas:
Csordás Simon (pados), Kiss Dávid (pados), Sárközi Norbert (90 perc)

Dunaújváros:
Király Bence (90 perc), Tóth Tibor (90 perc, két gól)

Gyöngyös:
Gyulay Gergely (90 perc)

Hódmezővásárhely:
Huszár Gergő (90 perc)

Iváncsa:
Kertai Dániel (90 perc)

Jászberény:
Ludasi Martin (90 perc)

Kaposvár:
Vachtler Csaba (kiállítva: a 77. percben)

Kozármisleny:
Tóth Márk (90 perc)

MTK II:
Sziklási Gergely (90 perc)

Pécs:
Károly Bálint (90. perc)

Pénzügyőr:
Czuczi Márton (90 perc)

Rákosmente:
Balaskó Csaba (90 perc)

Szentlőrinc SE:
Berdó Valentin (76. percig)

SZEOL:
Lévai Norbert (90 perc)

Tiszafüredi VSE:
Gerhát Dávid (pados)

Vecsés:
Csordás Szabolcs (74. percig)

Veszprém:
Dobsa Gergő (55. percig, gól), Mikler Dániel (pados)

Videoton II:
Burka Bendegúz (88. perctől), Lőrincz Attila (84. percig), Réti Patrik (90 perc), Tarnóczi Roland (90 perc)

Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Dávid (PPKE ÁJK), Barta Ákos (SZIE), Gőbölös Norbert* (PPKE ITK), Guruz Dávid (MET), Hibácska András (NYME), Huszár Gergely* (SZIE), Hudák Martin* (Semmelweis, TE), Illés Gábor (EKF), Iski Gábor (BGF), Kardos Bálint (SZE), Keszi Erik* (EKF-TTK), Király Bence* (NYME), Kovács Tamás* (PTE BTK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE), Macsicza Dávid* (Grand View University, USA), Mercz Mihály (PPKE ITK), Mészáros Dávid* (BGF KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE ÁJK), Militár Iván* (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (ÓE), Nagy Ákos (SZTE), Orbán Gáspár (ELTE ÁJK), Orbán Zoltán (BME), Pápai Patrik (PPKE ÁJK), Papp Máté* (Semmelweis TE), Papp Bence (Semmelweis TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGF), Rakic Stefan (ELTE), Sándor László (BGF), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Sipos Krisztián Attila (SZIE), Tányéros Ádám (ELTE PPK) Tóth Barnabás (Semmelweis TE)*, Tóth Tibor* (DUF), Vakulya Balázs (SZTE), Vég Bence* (PTE), Zimermann Zoltán Máté* (ELTE ÁJK) *aktív labdarúgó
 

 
Stáblista

Kialakult Benczés Miklós, vezetőedző szakmai stábja, amelyben több korábbi magyar válogatott labdarúgó kapott helyet.

Tovább olvasom
 
Henty, irány Eszék!

A támadó egy évre kerül kölcsönbe a horvát klubhoz.

Tovább olvasom
 
Puskás-körút

Szolnoki Roland három bajnoki címmel tér vissza a Videoton FC-től alma materéhez.

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Szülinaposok ma, holnap

Holnap ünnepli születésnapját:

Legfrissebb eredmények

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U12 - Illés Lurkó UFC  3-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U12 - DVTK  1-0
UTE - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U12  0-3
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U12 - Békéscsaba 1912 Előre  1-1
Vasas Kubala Akadémia - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U12  0-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U12 - HTE-Olasz Focisuli  3-0
Malaga FC - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14  3-2
Karpatia Lvov - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14  2-2
Lech Poznan - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14  1-1
Malaga FC - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14  1-1
array(1) { ["q"]=> string(9) "news/7850" }