Bezár
kibomlo kibomlo

Heti mérleg

Sallai Roland óriási lövéssel szerzett három pontot érő gólt Cipruson, Horváth Roland mesterhármast szerzett a magyar másodosztályban, Bokros Szilárd 17 évesen megszerezte első NB II-es gólját. 

Légiósaink

APOEL (ciprusi I. osztály)
Sallai Roland (bajnoki: 90 perc, gól)

Pogon Szczecin (lengyel I. osztály):
Gyurcsó Ádám (80. perctől)

Atl. Malagueno (spanyol IV. osztály):
Tajti Mátyás (90 perc)


NB I

Puskás Akadémia:
Spandler Csaba (bajnoki: 90 perc)

DVTK:
Óvári Zsolt (bajnoki: 61. percig; Magyar Kupa: pados), Tamás Márk (bajnoki: 90 perc; Magyar Kupa: 90 perc), Tóth Barnabás (bajnoki: pados; Magyar Kupa: 90 perc)

Mezőkövesd
Baracskai Roland (bajnoki: pados)

Újpest:
Zsótér Donát (bajnoki: 46. percig)

Videoton:
Géresi Krisztián (bajnoki: 52. percig; Magyar Kupa: 59. perctől), Szabó Bence (bajnoki: pados; Magyar Kupa: pados), Szolnoki Roland (bajnoki: pados; Magyar Kupa 65. percig), Tóth Bence (bajnoki: pados; Magyar Kupa: 90 perc)


NB II

Békéscsaba:
Király Patrik (bajnoki: 66. perctől; Magyar Kupa: 90 perc)

Budafok:
Balogh Péter (Magyar Kupa: pados), Vaszicsku Gergő (bajnoki: 90 perc; Magyar Kupa: 90 perc ), Vég Bence (bajnoki: 90 perc; Magyar Kupa: 90 perc)

Budaörs:
Horváth Roland (bajnoki: 90 perc, három gól), Tányéros Ádám (bajnoki: 90 perc)

Cegléd:
Damásdi Alex (bajnoki: 90 perc, gól), Nyilas Elek (bajnoki: 92. percig), Valkovszki Péter (bajnoki: pados)

Csákvár:
Bokros Szilárd (bajnoki: 24. perctől, gól; Magyar Kupa: 90 perc), Csonka Bonifác (bajnoki: 24. percig; Magyar Kupa: pados), Daróczi Zoltán (bajnoki: pados; Magyar Kupa: 75. percig), Fényes Szabolcs (Magyar Kupa: 90 perc), Kiprich Dávid (bajnoki: 53. perctől; Magyar Kupa: 90 perc), Magyari Szilárd (Magyar Kupa: 59. perctől), Mészáros Dávid (bajnoki:53. percig), Molnár Csaba (bajnoki: pados; Magyar Kupa: 90 perc), Molnár Tibor (bajnoki: 63. percig), Nagy Zsolt (bajnoki: 90 perc; Magyar Kupa: 75. perctől), Oldal Tibor (bajnoki: 90 perc), Papp Máté (bajnoki: pados), Rétyi Tamás (bajnoki: 90 perc; Magyar Kupa: pados), Tar Zsolt (90 perc)

Dorog:
Kamarás György (bajnoki: 84. perctől; Magyar Kupa: 91. percig, gól)

Kazincbarcika:
Belényesi Csaba (bajnoki: 90 perc), Gábor Péter (bajnoki: 90 perc)

Kisvárda:
Izing Martin (bajnoki: 90 perc)

Nyíregyháza:
Gajdos Zsolt (bajnoki: 90 perc, gól)

Siófok:
Bévárdi Zsombor (bajnoki: 73. percig; Magyar Kupa: 90 perc), Elek Bence (bajnoki: 90 perc ;Magyar Kupa: 90 perc, gól), Farkas Norbert (Magyar Kupa: 90 perc), Lorentz Márton(bajnoki: 90 perc; Magyar Kupa: 90 perc, két gól)

Szolnok:
Papp Szilárd (bajnoki: 90 perc), Tóth László (bajnoki: 90 perc)

Vác:
Nagy Sándor (Magyar Kupa: pados)

Zalaegerszeg:
Paudits Patrik (bajnoki: 66. perctől; Magyar Kupa: 55. perctől), Végh Gábor (bajnoki: 61. perctől, Magyar Kupa: 55. perctől)

 

NB III

Dunaújváros:
Király Bence (Magyar Kupa: 90 perc), Tóth Tibor (Magyar Kupa: 90 perc, gól)

Gyöngyös:
Domonyi Roland (Magyar Kupa: 90 perc), Gyulay Gergely (Magyar Kupa: 90 perc), Suscsák Máté (Magyar Kupa: 58. perctől)

Rákosmente:
Balaskó Csaba (Magyar Kupa: 90 perc)

Vecsés:
Csordás Szabolcs (Magyar Kupa: 90 perc)

Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Dávid (PPKE ÁJK), Barta Ákos (SZIE), Gőbölös Norbert* (PPKE ITK), Guruz Dávid (MET), Hibácska András (NYME), Huszár Gergely* (SZIE), Hudák Martin* (Semmelweis,TE), Illés Gábor (EKF), Iski Gábor (BGF), Kardos Bálint (SZE), Keszi Erik* (EKF-TTK), Király Bence* (NYME), Kovács Tamás* (PTE BTK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE), Macsicza Dávid* (Grand View University, USA), Mercz Mihály (PPKE ITK), Mészáros Dávid* (BGF KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE ÁJK), Militár Iván* (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (ÓE), Nagy Ákos (SZTE), Nagy Károly (BCE-KTK), Orbán Gáspár (ELTE ÁJK), Orbán Zoltán (BME), Pápai Patrik (PPKE ÁJK), Papp Máté* (Semmelweis TE), Papp Bence (Semmelweis TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGF), Rakic Stefan (ELTE), Sándor László (BGF), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Sipos Krisztián Attila (SZIE), Tányéros Ádám (ELTE PPK) Tóth Barnabás (Semmelweis TE)*, Tóth Tibor* (DUF), Vakulya Balázs (SZTE), Vég Bence* (PTE), Zimermann Zoltán Máté* (ELTE ÁJK) *aktív labdarúgó


 

 
Február 20-án kezdünk a Zetével a kupában

Elkészült a Magyar Kupa nyolcaddöntőjének pontos menetrendje, együttesünk február 20-án, délután ötkor idegenben játssza...

Tovább olvasom
 
Balhé Sallaiék bajnokiján

Nem bírtak magukkal a ciprusi drukkerek, többször is félbe kellett szakítani az AEL–APOEL mérkőzést.

Tovább olvasom
 
Az egész magyar fociért dolgozunk

Szalai László az utánpótlásképzés szakmai igazgatója szerint a változások hosszú távon fogják...

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Szülinaposok ma, holnap

Holnap ünnepli születésnapját:

Legfrissebb eredmények

Slavia Praha - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U13  1-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U13 - MSK Zilina  1-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U13 - Hajduk Split  2-1
Puskás Akadémia FC - Újpest FC  2-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15 - PMFC  3-4
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14 - PMFC  7-0
Puskás Akadémia FC - Swietelsky Haladás  1-3
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U13 - NK Osijek  0-4
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U12 - NK Osijek  3-3
Kisvárda Master Good - Puskás Akadémia FC  0-1
array(1) { ["q"]=> string(9) "news/7994" }