Bezár
kibomlo kibomlo

Heti mérleg

Sallai Roland a ciprusi élvonalban, Tajti Mátyás a spanyol negyedosztályban lett bajnok – heti mérleg a Puskás Akadémián.

Légiósaink

APOEL (ciprusi I. osztály)
Sallai Roland (bajnoki: 90 perc)

FK Asztana (kazah I. osztály)
Kleinheisler László (bajnoki: 9. forduló: 75. percig; 10. forduló: 90 perc)

HNK Hajduk Split (horvát I. osztály, kölcsönben a Pogon Szczecin-től):
Gyurcsó Ádám (bajnoki: 34. forduló: 90 perc, gól; 35. forduló: 90 perc)

Atl. Malagueno (spanyol IV. osztály):
Tajti Mátyás (bajnoki: 83. perctől)

Válogatott:

U18
Laky László (Wales ellen: pados ; Kazahsztán ellen: 90 perc )

NB I

Puskás Akadémia FC:
Spandler Csaba (bajnoki: 90 perc )

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő:
Kamarás György (Magyar Kupa: pados)

DVTK:
Tamás Márk (bajnoki: kiállítva az első percben)

Újpest FC:
Gundel-Takács Bence (bajnoki: 90 perc; Magyar Kupa: pados), Zsótér Donát (bajnoki: 54. percig; Magyar Kupa: pados)

Videoton FC:
Szolnoki Roland (bajnoki: pados), Tóth Bence (bajnoki: 87. perctől)

 

NB II

Aqvital FC Csákvár:
Bokros Szilárd (bajnoki: 90 perc), Csonka Bonifác (bajnoki: pados), Kiprich Dávid (bajnoki: 90 perc), Mészáros Dávid (bajnoki: pados), Molnár Csaba (bajnoki: 59. perctől), Oldal Tibor (bajnoki: 70. percig), Rétyi Tamás (bajnoki: 77. perctől), Tamás Nándor (bajnoki: 77. percig), Tar Zsolt (bajnoki: 90 perc)

BFC Siófok:
Bévárdi Zsombor (bajnoki: 90 perc), Elek Bence (bajnoki: 92. percig, gól), Lorentz Márton (bajnoki: 90 perc)

Békéscsaba 1912 Előre:
Király Patrik (bajnoki: 90 perc)

Budaörs:
Fényes Szabolcs (bajnoki: pados), Tányéros Ádám (bajnoki: 90 perc)

Ceglédi VSE:
Damásdi Alex (bajnoki: 90 perc), Nyilas Elek (bajnoki: 90 perc, gól)

Dorogi FC:
Zima Ádám (bajnoki: 90 perc)

Gyirmót FC Győr:
Horváth Roland (bajnoki: 90 perc)

Kazincbarcika:
Belényesi Csaba (bajnoki: 90 perc)

MTK Budapest:
Sziklás Gergely (bajnoki: pados)

Nyíregyháza Spartacus FC:
Szabó Bence (bajnoki: 82. perctől)

Szolnoki MÁV FC:
Tóth László (bajnoki: 79. percig)

Zalaegerszeg:
Hudák Martin (bajnoki: 90 perc)

NB III

PAFC II:
Daróczi Zoltán (bajnoki: 90 perc), Deutsch László (bajnoki: 90 perc), Erdei András (bajnoki: 70. perctől), Keszi Erik (bajnoki: 90 perc), Komódi Kevin (bajnoki: 46. perctől), Oroszi Dániel (bajnoki: 77. perctől), Péter Bence (bajnoki: pados), Radó Dániel (bajnoki: pados), Szabó Máté (bajnoki: pados), Timári Norman (bajnoki: 77. percig), Tóth Balázs (bajnoki: 90 perc), Tóth Keve (bajnoki: 90 perc), Varga Ádám (bajnoki: pados)

BKV Előre:
Kara Dániel (bajnoki: pados)

Dunaújváros:
Tóth Tibor (bajnoki: 90 perc)

FC Ajka:
Vallejos Dominique (bajnoki: 90 perc)

FC Dabas:
Sárközi Norbert (bajnoki: 46. percig), Kiss Dávid (bajnoki: 69. percig)

Füzesgyarmati SK:
Nagy Sándor (bajnoki: pados), Sipos Krisztián (bajnoki: 70. perctől), Varga Márkó (bajnoki: 90 perc)

Gyirmót FC Győr II:
Horváth Roland (bajnoki: 90 perc)

Gyöngyösi AK:
Gyulay Gergely (bajnoki: pados)

Hódmezővásárhelyi FC:
Huszár Gergő (bajnoki: 90 perc)

Iváncsa KSE:
Büki Baltazár (bajnoki: 90 perc), Kertai Dániel (bajnoki: 90 perc), Zelizi Patrik (bajnoki: pados)

Jászberényi FC:
Ludasi Martin (bajnoki: 90 perc)

Kaposvári Rákóczi FC:
Gábor Péter (bajnoki: pados)

Kozármisleny FC:
Tóth Márk (bajnoki: 90 perc)

MTK Budapest II:
Takács Ronald (bajnoki: 90 perc)

Pénzügyőr SE:
Czuczi Márton (bajnoki: 90 perc), Havasi Dániel (bajnoki: 63. percig)

PMFC:
Károly Bálint (bajnoki: 69. percig)

SZEOL SC:
Lévai Norbert (bajnoki: 90 perc)

Szentlőrinc SE:
Berdó Valentin (bajnoki: 85. percig)

Tiszafüredi VSE:
Keményffy Máté (bajnoki: 90 perc)

Vecsési FC:
Csordás Szabolcs (bajnoki: 90 perc)

Videoton FC II:
Bolla Bendegúz (bajnoki: 90 perc, gól), Burka Bendegúz (bajnoki: pados), Lőrincz Attila (bajnoki: 77. percig), Réti Patrik (bajnoki: 90 perc), Tarnóczi Roland (bajnoki: 90 perc), Tóth Bence (bajnoki: 90 perc)


Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Fülöp Gergő (TE), Gőbölös Norbert* (PPKE-ITK), Guruz Dávid (MET), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (NYME), Huszár Gergely* (SZIE-GKZ), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGF), Kardos Bálint (SZE), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik* (EKF-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Macsicza Dávid* (Grand View University, USA), Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván* (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (ÓE), Nagy Ákos (SZTE), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Orbán  Zoltán (BME-GPK), Oroszi Dániel* (RE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), Papp Máté* (TE), Papp Bence (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE), Sándor László (BGE-KVIK), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE), Suscsák Máté* (EKE-TTK), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), (Tányéros Ádám (ELTE-PPK) Tóth Barnabás (TE)*, Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE), Várszegi Ádám (SZTE-ÁOK),Vég Bence* (PTE), Zimermann Zoltán Máté* (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence (EKF-TTK)
*aktív labdarúgó

 
Búcsú egy nagyszerű embertől

Vasárnap délután a csákvári temetőben több százan kísérték utolsó útjára nemrégiben elhunyt...

Tovább olvasom
 
Kocsis Sándorra emlékezünk

Harminckilenc éve, 1979. július 22-én halt meg az Aranycsapat csatára, a Kocka becenévre hallgató Kocsis Sándor. Hagyatékának...

Tovább olvasom
 
A Loki nyert az idénynyitón

A debreceniek örülhettek a Pancho Arénában, miután cserejátékosuk, Ezequiel Calvente fejesével 1–0-ra nyerték az OTP Bank...

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Nagymegyer - Puskás Akadémia FC II  0-1
Puskás Akadémia FC - DVSC  0-1
Puskás Akadémia FC II - Bős  3-0
Puskás Akadémia FC - HNK Gorica (horvát, I. osztály)  0-0
Puskás Akadémia III (megye II. osztály) - Alcsútdoboz  7-5
Puskás Akadémia FC - NK Aluminij (szlovén, I. osztály)  0-1
Puskás Akadémia FC - FK Proleter (szerb, I. osztály)  2-1
Puskás Akadémia FC - FC Voluntari (román, I. osztály)  1-1
Puskás Akadémia FC - FC Komarno  4-2
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U12 - Illés Lurkó UFC  3-0
array(1) { ["q"]=> string(9) "news/8351" }