Bezár
kibomlo kibomlo

Heti mérleg

Kleinheisler László és Sallai Roland bombagóljaival győzött a magyar labdarúgó-válogatott Görögország ellen a Nemzetek Ligájában - heti mérleg a Puskás Akadémián.

Válogatott
Kleinheisler László (Finnország ellen: 90 perc; Görögország ellen: 90 perc, gól) Sallai Roland (Finnország ellen: 72. percig; Görögország ellen: 90 perc, gól)

U21
Spandler Csaba (Svédország ellen: 90 perc; Belgium ellen: 90 perc), Tóth Bence (Belgium ellen: 46. percig), Zsótér Donát (Svédország ellen: 90 perc; Belgium ellen: 90 perc)

U19
Ásványi Balázs (Szerbia ellen: 90 perc; Izrael ellen: 90 perc; Montenegró ellen: pados), Bokros Szilárd (Szerbia ellen: 90 perc; Izrael ellen: 90 perc; Montenegró ellen: 90 perc), Daróczi Zoltán (Szerbia ellen: pados; Izrael ellen: 78. percig; Montenegró ellen: pados), Nándori Botond (Szerbia ellen: pados; Izrael ellen: pados; Montenegró ellen: 80. perctől), Timári Norman (Szerbia ellen: 65. percig; Izrael ellen: 60. percig; Montenegró ellen: 46. perctől)

U17
Berekali Márk (Portugália ellen: pados; Norvégia ellen: 90 perc; Románia ellen: 51. perctől), Komáromi György (Portugália ellen: 68. percig; Norvégia ellen: 46. percig; Románia ellen: 73. percig), Ominger Gergő (Portugália ellen: 71. percig; Norvégia ellen: 46. perctől; Románia ellen: 90 perc); Posztobányi Patrik (Portugália ellen: 90 perc; Norvégia ellen: 46. percig; Románia ellen: 90 perc)

 

NB III

PAFC II

De Oliveira Ayrton (bajnoki: pados), Gáspár Máté (bajnoki: 90 perc), Keszi Erik (bajnoki: pados), Kocsis Bence (bajnoki: 80. percig, gól), Kovács Tamás (bajnoki: 90 perc), Körmendi Kevin (bajnoki: 90 perc), Magyar Zsolt (bajnoki: 71. percig), Mim Gergely (bajnoki: 71. perctől), Papp Kristóf (bajnoki: pados), Papp Milán (bajnoki: 80. perctől), Radics Márton (bajnoki: 90 perc), Radó Dániel (bajnoki: 90 perc), Sipos Zoltán (bajnoki: 90 perc), Skribek Alen (bajnoki: 90 perc), Szabó Máté (bajnoki: pados), Vaits Marcell (bajnoki: pados), Varga Ádám (bajnoki: 90 perc), Vörös Tamás (bajnoki: 90 perc)

Csepel FC:
Molnár Krisztián (bajnoki: 60. perctől, gól)

Dunaújváros:
Tóth Tibor (bajnoki: 90 perc, két gól)

ESMTK:
Keményffy Máté (bajnoki: pados)

FC Ajka:
Molnár Tibor (bajnoki: pados)

FC Dabas:
Kiss Dávid (bajnoki: pados), Sárközi Norbert (bajnoki: 67. percig)

Hódmezővásárhely:
Huszár Gergő (bajnoki: 90 perc)

Iváncsa KSE:
Kertai Dániel (bajnoki: 83. perctől )

Jászberényi FC:
Ludasi Martin (bajnoki: 46. percig)

Komárom VSE:
Schiller Patrik (bajnoki: 90 perc)

Kozármisleny FC:
Tóth Márk (bajnoki: 90 perc)

Pápai Perutz FC:
Havasi Dániel (bajnoki: 90 perc)

Pénzügyőr SE:
Burka Bendegúz (bajnoki: 90 perc), Gábor Péter (bajnoki: 90 perc)

PMFC:
Péter Bence (bajnoki: pados)

Putnok FC:
Mezőssy Levente (bajnoki: 65. perctől), Varga Márkó (bajnoki: 55. percig)

Rákosmente KSK:
Balaskó Csaba (bajnoki: 90 perc), Lovász Bence (bajnoki: 80. percig)

Sényő-Carnifex FC:
Barcsay Márk (bajnoki: 90 perc)

Szeged-Grosics Akadémia:
Erdei András (bajnoki: pados)

SZEOL SC:
Lévai Norbert (bajnoki: 77. perctől)

Szolnoki MÁV FC:
Papp Szilárd (bajnoki: 90 perc)

Taksony SE:
Nagy Sándor (bajnoki: pados)

THSE-Szabadkikötő:
Gál Tamás (bajnoki: 53. percig)

MOL Vidi FC II:
Komódi Kevin (bajnoki: 86. perctől), Tajti Balázs (bajnoki: 90 perc)

Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Fülöp Gergő (TE), Gőbölös Norbert* (PPKE-ITK), Guruz Dávid (MET), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (NYME), Huszár Gergely* (SZIE-GKZ), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGF), Kardos Bálint (SZE), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik* (EKF-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Macsicza Dávid* (Grand View University, USA), Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván* (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (ÓE), Nagy Ákos (SZTE), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Orbán Zoltán (BME-GPK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), Papp Máté* (TE), Papp Bence (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE), Sándor László (BGE-KVIK), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE), Suscsák Máté* (EKE-TTK), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), (Tányéros Ádám (ELTE-PPK) Tóth Barnabás (TE)*, Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE), Várszegi Ádám (SZTE-ÁOK),Vég Bence* (PTE), Zimermann Zoltán Máté* (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence (EKF-TTK)
*aktív labdarúgó

 
Így nyertünk a Kövesd ellen

Csapatunk szombaton 2–0-s sikert aratott a Mezőkövesd Zsóry FC vendéglátójaként – tekintse meg a találkozó...

Tovább olvasom
 
Ép testben ép lélek

U16-os gárdánk csapatkapitánya, Biben Barnabás kimagasló tanulmányi és sportteljesítményéért...

Tovább olvasom
 
A hatékonyság diadala

Josip Knezevic duplájával 2–0-ra vertük a Mezőkövesd Zsóry FC-t az OTP Bank Liga 18. fordulójában.

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia FC - Mezőkövesd Zsóry FC  2-0
Puskás Akadémia FC - Paksi FC  1-1
Pénzügyőr SE - Puskás Akadémia FC II  0-6
DVTK - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17  1-2
DVTK - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16  0-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 (leány) - Kőbányáért FNLA  31-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15 - Békéscsaba Labdarúgó Akadémia  6-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14 - Békéscsaba Labdarúgó Akadémia  4-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 - DVTK  3-0
Kisvárda Master Good - Puskás Akadémia FC  1-0