Bezár
kibomlo kibomlo

Kitömtük a Siófokot!

Két korosztályos csapatunk a Balaton-partiakkal játszott.

U-13 I. osztály Dél-Nyugat, 3. forduló

U13 PFLA – U13 Siófoki Bányász SE 4–0 (1–0)

Papp Zs. – Horváth K., Hurtyák, Ásványi B., Kopácsi B. – Antal, Kern, Kopácsi Á. – Tóth Gy – Sallai D., Vajda M.

Csereként pályára lépett: Barkóczy, Csáki, Bertók, Ambach, Krupa, Balabás.

G.: Kopácsi Á (22.), Ásványi D. (45.), Vajda M. (51., 54.)

Vezette: Kupi (Kerkuska, Török B.)



 


U-12 I. osztály Dél-Nyugat, 3. forduló

U12 PFLA – U12 Siófoki Bányász SE 7–0 (3–0)

Radvánszki – Hosszu B., Nagy G., Cserkuti – Ilyés H., Major F. – Mondovics – Kovács T., Kőszegi

Csereként pályára lépett: Mohácsi, Dinók, Szarka, Hegyi, Rakonczai, Barna D.

G.: Cserkuti (2., 36.), Mondovics (11., 27.), Kovács T. (41.), Rakonczai (46.), Szarka (54.)

Vezette: Sziksz (Cérna)

„Nagyszerű mérkőzést játszottak a srácot. Már a találkozó elején sikerült vezetést szereznünk, ami megkönnyítette a dolgunkat. Sok helyzetet dolgoztunk ki, amelyekből hetet értékesítettünk, végig a kézben tartottuk a mérkőzést, megérdemelten tartottuk itthon a három pontot” – mondta U12-es vezetőedzőnk, Kádár László.

Kégaléria!

 

 
A helyzetkihasználás döntött

U16-os csapatunk 3–1-es vereséget szenvedett.

Tovább olvasom
 
Pontszerzés emberhátrányban

Németh Antal vezette korosztályos válogatottunk gól nélküli döntetlennel kezdett az elitkörben.

Tovább olvasom
 
Szomszédok ellen az Eb-ért

Csütörtökön Szlovákia ellen idegenben, vasárnap Horvátország ellen hazai pályán játszik Európa-bajnoki...

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 - MTK Budapest  1-3
Airnergy FC-BMTE - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 (leány)  3-3
Pénzügyőr SE - Puskás Akadémia FC II  3-3
Mány - Puskás Akadémia III (megye II. osztály)  3-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17 - MTK Budapest  2-0
FTC - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15  3-3
Siófoki Bányász SE - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U13  0-7
Siófoki Bányász SE - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U12  0-6
Gyirmót SE Győr - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 (leány)  0-2
Puskás Akadémia FC - MTK Budapest  3-2