Bezár
kibomlo kibomlo

Heti mérleg

Skribek-dupla a III. KER. TVE ellen, Tamás Nándor-, Bévárdi és Végh-gól az NB II-ben – heti mérleg a Puskás Akadémián.

Válogatott

U16
Mayer János (Olaszország ellen: 41. perctől), Nagy Sámuel (Olaszország ellen: 52. perctől), Sós Máté (Olaszország ellen: 52. percig)

NB I

Puskás Akadémia FC:
Bokros Szilárd (bajnoki: 89. perctől), Szolnoki Roland (bajnoki: 90 perc)

DVTK:
Szabó Bence (bajnoki: 90 perc), Tajti Mátyás (bajnoki: 88. percig), Tamás Márk (bajnoki: 90 perc)

MOL Vidi FC:
Tóth Bence (bajnoki: pados)

Újpest FC:
Gundel-Takács Bence (bajnoki: pados), Zsótér Donát (bajnoki: 82. percig)

NB II

Aqvital FC Csákvár:
Daróczi Zoltán (bajnoki: 90 perc), Deutsch László (bajnoki: pados), Galambos Ádám (bajnoki: 90 perc), Kiprich Dávid (bajnoki: 90 perc), Mészáros Dávid (bajnoki: 77. percig), Molnár Csaba (bajnoki: 88. perctől), Nagy Zsolt (bajnoki: 90 perc), Oroszi Dániel (bajnoki: pados), Tamás Nándor (bajnoki: 90 perc, gól), Tóth Balázs (bajnoki: 90 perc)

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő: 
Farkas Norbert (bajnoki: 90 perc), Kamarás György (bajnoki: pados)

Békéscsaba 1912 Előre:
Király Patrik (bajnoki: 22. perctől)

BFC Siófok:
Elek Bence (bajnoki: 90 perc), Lorentz Márton (bajnoki: 90 perc), Réti Patrik (bajnoki: 66. percig)

BSS Monor:
Czuczi Márton (bajnoki: 90 perc)

Budafoki MTE:
Balogh Péter (bajnoki: 90 perc), Vaszicsku Gergő (bajnoki: 90 perc), Vég Bence (bajnoki: 93. perctől)

Budaörs:
Tányéros Ádám (bajnoki: 90 perc), Végh Gábor (bajnoki: 61. percig, gól)

Ceglédi VSE:
Nyilas Elek (bajnoki: 80. percig), Oldal Tibor (bajnoki: 90 perc), Rétyi Tamás (bajnoki: 90 perc)

Credobus Mosonmagyaróvár:
Lőrincz Attila (bajnoki: 60. perctől), Sziklási Gergely (bajnoki: pados)

Dorogi FC:
Paudits Patrik (bajnoki: 63. perctől), Zima Ádám (bajnoki: pados)

Gyirmót FC Győr:
Horváth Roland (bajnoki: pados)

Kaposvári Rákóczi FC:
Vachtler Csaba (bajnoki: 90 perc)

Kazincbarcika:
Belényesi Csaba (bajnoki: 83. perctől), Tóth László (bajnoki: 93. percig)

Vasas FC:
Bévárdi Zsombor (bajnoki: 74. percig, gól)

Vác FC:
Pintér Bence (bajnoki: pados)

WKW ETO FC Győr:
Baracskai Roland (bajnoki: pados)

ZTE FC:
Hudák Martin (bajnoki: 90 perc)

NB III

PAFC II

Ásványi Balázs (bajnoki: pados), De Oliveira Ayrton (bajnoki: pados), Ganbold Ganbayar (bajnoki: 90 perc), Koch Attila (bajnoki: pados), Kocsis Bence (bajnoki: 83. percig), Kovács Tamás (bajnoki: 90 perc), Körmendi Kevin (bajnoki: 83. perctől), Major Gergő (bajnoki: 78. percig), Mim Gergely (bajnoki: 67. percig), Papp Kristóf (bajnoki: pados), Papp László (bajnoki: 67. perctől), Papp Milán (bajnoki: 90 perc), Radics Márton (bajnoki: 90 perc), Radó Dániel (bajnoki: 90 perc), Sipos Zoltán (bajnoki: 90 perc), Skribek Alen (bajnoki: 90 perc, két gól), Szabó Máté (bajnoki: 78. perctől), Varga Ádám (bajnoki: 90 perc)

Csepel FC:
Molnár Krisztián (bajnoki: 72. perctől)

Dunaújváros:
Tóth Tibor (bajnoki: 90 perc)

ESMTK:
Keményffy Máté (bajnoki: 86. perctől)

FC Ajka:
Molnár Tibor (bajnoki: 55. perctől, gól)

FC Dabas:
Sárközi Norbert (bajnoki: 52. perctől), Kiss Dávid (bajnoki: pados)

Iváncsa KSE:
Büki Baltazár (bajnoki: 73. percig), Kertai Dániel (bajnoki: 90 perc)

Jászberényi FC:
Ludasi Martin (bajnoki: 90 perc)

Komárom VSE:
Schiller Patrik (bajnoki: 90 perc), Vincze Viktor (bajnoki: 63. perctől)

Kozármisleny:
Tóth Márk (bajnoki: 82. percig)

Pápai Perutz FC:
Havasi Dániel (bajnoki: 79. perctől), Vallejos Dominique (bajnoki: 79. percig)

Pénzügyőr SE:
Burka Bendegúz (bajnoki: 90 perc), Gábor Péter (bajnoki: 90 perc)

PMFC:
Péter Bence (bajnoki: 68. percig), Valkovszki Péter (bajnoki: 46. percig)

Putnok FC:
Mezőssy Levente (bajnoki: 90. perctől), Varga Márkó (bajnoki: 86. perctől)

Rákosmente KSK:
Balaskó Csaba (bajnoki: 90 perc), Lovász Bence (bajnoki: pados)

Sényő-Carnifex FC:
Barcsay Márk (bajnoki: 90 perc)

Szeged-Grosics Akadémia:
Erdei András (bajnoki: 77. percig)

SZEOL SC:
Lévai Norbert (bajnoki: pados)

Szolnoki MÁV FC:
Kotula Máté (bajnoki: pados), Papp Szilárd (bajnoki: 90 perc)

Termálfürdő Tiszaújváros:
Molnár Máté (bajnoki: 90 perc)

THSE-Szabadkikötő:
Gál Tamás (bajnoki: 77. perctől)

MOL Vidi FC II:
Komódi Kevin (bajnoki: 73. percig), Tarnóczi Roland (bajnoki: 90 perc)

Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Burka Bendegúz Máté* (OE-KGK), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác¬* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs* (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fülöp Gergő (TE), Gőbölös Norbert* (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik* (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Koller Áron (BGE-KVIK), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA), Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván* (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Orbán Zoltán (BME-GPK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), ), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tányéros Ádám*(ELTE-PPK) Tóth Barnabás (TE)*, Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs*(KJF), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTE-KTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté* (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence*(EKF-TTK)

 

 
Rendhagyó „futballóra” a váli iskolában

Első csapatunk négy játékosa a váli Vajda János Általános iskolában találkozott együttesünk ifjú...

Tovább olvasom
 
„Három a kislány”

Mindhárom korosztályos lánycsapatunk az első helyről várhatja a tavaszi folytatást.

Tovább olvasom
 
Közlemény

A Puskás Akadémia FC vezetősége a Paks elleni mérkőzést követően felmentette vezetőedzői pozíciójából...

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia FC - Paksi FC  1-1
Pénzügyőr SE - Puskás Akadémia FC II  0-6
DVTK - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17  1-2
DVTK - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16  0-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 (leány) - Kőbányáért FNLA  31-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15 - Békéscsaba Labdarúgó Akadémia  6-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14 - Békéscsaba Labdarúgó Akadémia  4-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 - DVTK  3-0
Kisvárda Master Good - Puskás Akadémia FC  1-0
Budapest válogatott - Puskás Akadémia FC II  0-2