Bezár
kibomlo kibomlo

Az Eszék verte ki Gyurcsóékat a kupából

A klubunktól kölcsönben Eszéken szereplő Ezekiel Henty és egykori akadémistánk, Gyurcsó Ádám is betalált a Horvát Kupa negyeddöntőjében lejátszott NK Osijek–Hajduk Split összecsapáson, amelyen 2–1-es sikerével a hazai csapat jutott a legjobb négy közé.

Déli szomszédainknál már az országos kupa negyeddöntőit játszották szerda délután – legjobb nyolc küzdelmeinek számunkra legizgalmasabb mérkőzése az NK Osijek–Hajduk Split csata volt, amelyben a hazai oldalon Ezekiel Henty, a dalmátoknál Gyurcsó Ádám vett részt.

Eszéki partnercsapatunk az első félidő derekán Petar Bockaj találatának köszönhetően került előnybe, s fórját az elmúlt szezonban még a Puskás Akadémiát erősítő Henty révén még a 39. percben meg tudta duplázni – a nigériai támadó egy jobbról érkező centerezést lőtt jobbal a bal alsóba.

A második játékrészben, egészen pontosan a 64. percben Gyurcsó egy ötösön belülről szerzett találattal hozta vissza Hajduk reményeit, ám a találkozót 2–1-re az Osijek nyerte, így a Rijeka, a Zapresic és a Dinamo Zagreb társaságában jutott a legjobb négy közé.

Horvát Kupa, negyeddöntő

NK Osijek–Hajduk Split 2–1 (2–0)

Gól: Bockaj (27.), Henty (39.), ill. Gyurcsó (64.)

Fotó: www.hajduk.hr

 

 
Nehéz, de szép feladat

A harmincszoros bajnok, címvédő Ferencvárosi TC-t fogadja együttesünk vasárnap este hatkor a Pancho Arénában az OTP Bank Liga 4....

Tovább olvasom
 
Irány a pálya!

Szombaton négy utánpótláscsapatunk kezdi meg szereplést a korosztályos bajnokságokban.

Tovább olvasom
 
Bajnokaspiráns látogat hozzánk

NB III-as csapatunk a Mosonmagyaróvárt fogadja a 4. fordulóban. 

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

FC Nagykanizsa - Puskás Akadémia FC II  2-1
Puskás Akadémia III (megye II. osztály) - Pákozd  9-1
MTK Budapest - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19  0-5
Vasas SC (NB II) - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 (leány)  1-8
Puskás Akadémia FC II - III. KER TVE  1-2
Pátka - Puskás Akadémia III (megye II. osztály)  1-7
Puskás Akadémia FC - MOL Fehérvár FC  0-2
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14 - FK TSC  9-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17 - Bős (U19)  7-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 - Bős (U17)  9-0