Bezár
kibomlo kibomlo

Heti mérleg

Gyurcsó Ádám a horvát bajnokságban - és a kupában egyaránt pályára lépett, Kiprich-, Hudák gól a másodosztályban – heti mérleg a Puskás Akadémián.

Légiósaink

HNK Hajduk Split (horvát I. osztály):
Gyurcsó Ádám (bajnoki: 59. percig; Horvát Kupa: 50. perctől, gól )


NB I

Puskás Akadémia FC:
Bokros Szilárd (bajnoki: pados), Szolnoki Roland (bajnoki: 90 perc)

DVSC:
Damásdi Alex (Magyar Kupa: 58. percig)

DVTK:
Szabó Bence (bajnoki: 57. percig; Magyar Kupa: 46. percig), Tajti Mátyás (bajnoki: 90 perc; Magyar Kupa: 46. perctől), Tamás Márk (bajnoki: 90 perc; Magyar Kupa: 90 perc), Tóth Barnabás (bajnoki: 85. perctől; Magyar Kupa: 70. perctől)

Kisvárda Master Good:
Izing Martin (bajnoki: 85. perctől)

MOL Vidi FC:
Tóth Bence (bajnoki: pados; Magyar Kupa: 90 perc)

Újpest FC:
Gundel-Takács Bence (bajnoki: pados; Magyar Kupa: pados), Zsótér Donát (bajnoki: 79. percig; Magyar Kupa: 80. perctől)

NB II

Aqvital FC Csákvár:
Daróczi Zoltán (bajnoki: pados), Galambos Ádám (bajnoki: 90 perc), Kiprich Dávid (bajnoki: 90 perc, gól), Mészáros Dávid (bajnoki: 66. percig), Molnár Csaba (bajnoki: 66. perctől), Nagy Zsolt (bajnoki: 72. percig), Nándori Botond (bajnoki: 90 perc), Oroszi Dániel (bajnoki: pados), Tamás Nándor (bajnoki: 90 perc), Tóth Balázs (bajnoki: 90 perc)

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő:
Kamarás György (bajnoki: pados), Óvári Zsolt (bajnoki: 90. percig)

Békéscsaba 1912 Előre:
Király Patrik (bajnoki: 90 perc)

BFC Siófok:
Bolla Bendegúz (bajnoki: 80. percig; Magyar Kupa: 61. perctől, gól), Elek Bence (bajnoki: 90 perc; Magyar Kupa: 90 perc, két gól), Lorentz Márton (bajnoki: kiállítva az 55. percben; Magyar Kupa: 90 perc), Réti Patrik (bajnoki: 90 perc; Magyar Kupa: 90 perc, gól)

Budafoki MTE:
Balogh Péter (bajnoki: 90 perc; Magyar Kupa: pados), Vaszicsku Gergő (bajnoki: 90 perc; Magyar Kupa: 90 perc), Vég Bence (bajnoki: 78. perctől; Magyar Kupa: 82. percig)

Budaörs:
Tányéros Ádám (bajnoki: 90 perc; Magyar Kupa: 90 perc)

Ceglédi VSE:
Oldal Tibor (bajnoki: 90 perc), Rétyi Tamás (bajnoki: 90 perc)

Credobus Mosonmagyaróvár:
Sziklási Gergely (bajnoki: pados)

Dorogi FC:
Paudits Patrik (bajnoki: 69. perctől)

Gyirmót FC Győr:
Horváth Roland (bajnoki: 56. perctől)

Kaposvári Rákóczi FC:
Vachtler Csaba (bajnoki: 90 perc)

Kazincbarcika:
Belényesi Csaba (bajnoki: pados), Tóth László (bajnoki: 46. perctől)

Vasas FC:
Bévárdi Zsombor (bajnoki: 65. perctől)

Vác FC:
Pintér Bence (bajnoki: pados)

ZTE FC:
Gajdos Zsolt (bajnoki: 70. perctől), Hudák Martin (bajnoki: 70. percig, gól)

NB III

FC Ajka:
Molnár Tibor (Magyar Kupa: 67. percig)

Iváncsa KSE:
Büki Baltazár (Magyar Kupa: 90 perc, gól), Kertai Dániel (bajnoki: 90 perc)

Sényő-Carnifex FC:
Barcsay Márk (Magyar Kupa: 81. percig)

Termálfürdő Tiszaújváros:
Molnár Máté (Magyar Kupa: 90 perc)

Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Burka Bendegúz Máté* (OE-KGK), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs* (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fülöp Gergő (TE), Gőbölös Norbert* (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik* (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Koller Áron (BGE-KVIK), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA), Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván* (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Orbán Zoltán (BME-GPK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), ), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK),  Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tányéros Ádám*(ELTE-PPK) Tóth Barnabás (TE)*, Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs*(KJF), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTE-KTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté* (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence*(EKF-TTK)

 
A világbajnokságra készülnek

Nyolc akadémistánk kapott meghívót a különböző korosztályos nemzeti csapatok keretébe.

Tovább olvasom
 
Madarász Csákváron

Középpályásunk a másodosztályú Aqvital FC Csákvárnál folytatja kölcsönben.

Tovább olvasom
 
Válogatott akadémistánk

Palakovics Laurát is meghívták a női U19-es magyar válogatott összetartására.

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Nyúl SC - Puskás Akadémia FC II  1-9
Puskás Akadémia FC - WKW ETO FC Győr  2-2
Puskás Akadémia FC - Szombathelyi Haladás  2-0
Puskás Akadémia FC - Aqvital FC Csákvár  2-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15 - Ajax Amszterdam  2-0
AZ Alkmaar - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15  3-1
Paris Saint-Germain - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15  0-2
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15 - AZ Alkmaar  3-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15 - Manchester City  2-1
Chivas Guadalajara - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15  2-1