Bezár
kibomlo kibomlo

Heti mérleg

Bajnokverés Tamás Nándor első NB I-es meccsén három saját neveléssel, Skribek-bemutatkozás duplával, Damásdi is átesett a tűzkeresztségen – heti mérleg a Puskás Akadémián.

Légiósaink

HNK Hajduk Split (horvát I. osztály):
Gyurcsó Ádám (bajnoki:58. percig )


Válogatott

U15

Bakti Balázs (Hollandia ellen: 35. percig; Spanyolország ellen: 35. perctől; Írország ellen: 55. perctől), Farkas Bendegúz (Hollandia ellen: 26. percig; Spanyolország ellen: 35. percig; Írország ellen: 70 perc), Gruber Zsombor (Hollandia ellen: 35. percig; Spanyolország ellen: 35. percig; Írország ellen: 35. percig), Kocsis Dominik (Hollandia ellen: 35. percig; Spanyolország ellen: 70 perc; Írország ellen: 35. perctől), Perfetto Gabriel (Hollandia ellen: 35. perctől; Spanyolország ellen: 45. perctől; Írország ellen: 55. perctől)

NB I

Puskás Akadémia FC:
Bokros Szilárd (bajnoki: 90 perc), Szolnoki Roland (bajnoki: 90 perc), Tamás Nándor (bajnoki: 89. percig)

DVTK:
Szabó Bence (bajnoki: 71. percig), Tajti Mátyás (bajnoki: 54. perctől), Tamás Márk (bajnoki: 90 perc)

DVSC:
Damásdi Alex (bajnoki: 61. percig)

Kisvárda Master Good:
Izing Martin (bajnoki: pados)

Újpest FC:
Gundel-Takács Bence (bajnoki: pados), Zsótér Donát (bajnoki: 62. perctől)

NB II

Aqvital FC Csákvár:
Csonka Bonifác (bajnoki: 90 perc), Deutsch László (bajnoki: 63. percig), Galambos Ádám (bajnoki: 84. perctől), Kiprich Dávid (bajnoki: 90 perc), Mészáros Dávid (bajnoki: 90. perc), Molnár Csaba (bajnoki: 84. percig), Nándori Botond (bajnoki: 71. perctől), Papp Máté (bajnoki: pados), Skribek Alen (bajnoki: 71. percig, két gól), Tóth Balázs (bajnoki: 90 perc)

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő:
Óvári Zsolt (bajnoki: 60. percig)

Békéscsaba 1912 Előre:
Király Patrik (bajnoki: 79. percig)

BFC Siófok:
Elek Bence (bajnoki: 90 perc), Lorentz Márton (bajnoki: 90 perc), Réti Patrik (bajnoki: 46. perctől, gól)

BSS Monor:
Farkas Norbert (bajnoki: 90 perc)

Budafoki MTE:
Balogh Péter (bajnoki: 90 perc), Vaszicsku Gergő (bajnoki: 90 perc), Vég Bence (bajnoki: pados)

Budaörs:
Fényes Szabolcs (bajnoki: 90 perc), Tányéros Ádám (bajnoki: 90 perc)

Ceglédi VSE:
Oldal Tibor (bajnoki: 80. percig), Rétyi Tamás (bajnoki: 46. percig)

Credobus Mosonmagyaróvár:
Sziklási Gergely (bajnoki: pados)

Dorogi FC:
Paudits Patrik (bajnoki: 58. perctől)

Duna Aszfalt TVSE:
Nyilas Elek (bajnoki: 65. percig)

Gyirmót FC Győr:
Horváth Roland (bajnoki: 80. perctől)

Kaposvári Rákóczi FC:
Vachtler Csaba (bajnoki: 90 perc)

Kazincbarcika:
Belényesi Csaba (bajnoki: 90 perc), Tóth László (bajnoki: 73. perctől)

Vasas FC:
Bévárdi Zsombor (bajnoki: 53. perctől), Tóth Bence (bajnoki: 90 perc)

Vác FC:
Pintér Bence (bajnoki: 83. perctől)

Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Burka Bendegúz Máté* (OE-KGK), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs* (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fülöp Gergő (TE), Gőbölös Norbert* (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU-HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik* (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Koller Áron (BGE-KVIK), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA), Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván* (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Orbán Zoltán (BME-GPK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), ), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tányéros Ádám*(ELTE-PPK) Tóth Barnabás (TE)*, Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs*(KJF), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTE-KTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté* (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence*(EKF-TTK)

 

 
Kéz a kézben

Először gyakoroltak együtt a Puskás Akadémia Sport- és Konferenciaközpontban a Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia és a...

Tovább olvasom
 
Győzelem és döntetlen Debrecenben

Az U16-osok nehéz meccsen törték fel a betömörülő védelmet, a sok helyzetet elhibázó U17-es csapatnak meg kellett elégednie...

Tovább olvasom
 
Csúcstechnológiás biomechanikai labort adtunk át

Garancia a tehetségfejlesztésre – a futballműhelyek közül elsőként csúcstechnológiás eszközöknek otthont adó...

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

DVSC-DLA - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17  1-1
DVSC-DLA - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16  0-1
Komárom VSE - Puskás Akadémia FC II  2-4
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 - ETO FC Győr  3-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17 - ETO FC Győr  2-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 - DVTK  3-1
Puskás Akadémia FC - Mezőkövesd Zsóry FC  1-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U13 - Veszprémi FC USE  2-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U12 - Veszprémi FC USE  3-0
PMFC - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15  1-0