Bezár
kibomlo kibomlo

Heti mérleg

Nándori Botond első gólját szerezte a Csákvárban, Szabó Máté bemutatkozott az NB II-ben, Nagy Zsolt újra PAFC-mezben – heti mérleg a Puskás Akadémián.

Légiósaink

HNK Hajduk Split (horvát I. osztály):
Gyurcsó Ádám (bajnoki: 84.perctől )


Válogatott

U17

Hosszú Zétény (Skócia ellen: 90 perc; Angila ellen: 90 perc), Kalmár Benedek (Skócia ellen: 58. perctől; Anglia ellen: pados), Komáromi György (Skócia ellen: 90 perc; Anglia ellen: 89. percig), Posztobányi Patrik (Skócia ellen: 90 perc; Anglia ellen: 86. percig), Sipos Gábor (Skócia ellen: 75. perctől; Anglia ellen: 86. perctől), Vaits Marcell (Skócia ellen: 90 perc; Anglia ellen: pados)


NB I

Puskás Akadémia FC:
Bokros Szilárd (bajnoki: 90 perc), Nagy Zsolt ( bajnoki: 80. perctől), Szolnoki Roland (bajnoki: 90 perc), Tamás Nándor (bajnoki: 80. percig)

DVTK:
Szabó Bence (bajnoki: 85. percig), Tajti Mátyás (bajnoki: 69. perctől), Tamás Márk (bajnoki: 90 perc)

DVSC:
Damásdi Alex (bajnoki: 58. perctől

Újpest FC:
Zsótér Donát (bajnoki: 64. perctől)

NB II

Aqvital FC Csákvár:
Csonka Bonifác (bajnoki: 55. percig), Deutsch László (bajnoki: 54. percig), Galambos Ádám (bajnoki: pados), Kiprich Dávid (bajnoki: 90 perc), Mészáros Dávid (bajnoki: 90 perc), Molnár Csaba (bajnoki: pados), Nándori Botond (bajnoki: 54. perctől, gól), Papp Máté (bajnoki: pados), Skribek Alen (bajnoki: 65. percig), Szabó Máté (bajnoki: 65. perctől), Tóth Balázs (bajnoki: 90 perc)

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő:
Óvári Zsolt (bajnoki: 90 perc, gól)

Békéscsaba 1912 Előre:
Király Patrik (bajnoki: 67. percig)

BFC Siófok:
Elek Bence (bajnoki: 90 perc), Lorentz Márton (bajnoki: kiállítva a 81. percben), Réti Patrik (bajnoki: 90 perc)

BSS Monor:
Farkas Norbert (bajnoki: 90 perc, gól)

Budafoki MTE:
Vaszicsku Gergő (bajnoki: 90 perc)

Budaörs:
Fényes Szabolcs (bajnoki: 90 perc), Tányéros Ádám (bajnoki: 90 perc), Tóth Keve (bajnoki: 82. percig), Végh Gábor (bajnoki: 82. perctől)

Ceglédi VSE:
Oldal Tibor (bajnoki: 90 perc, gól), Rétyi Tamás (bajnoki: pados)

Dorogi FC:
Paudits Patrik (bajnoki: 44. perctől)

Gyirmót FC Győr:
Horváth Roland (bajnoki: pados), Kamarás György (bajnoki:63. perctől)

Kaposvári Rákóczi FC:
Vachtler Csaba (bajnoki: 90 perc)

Kazincbarcika:
Belényesi Csaba (bajnoki: 90 perc), Tóth László (bajnoki: 67. percig)

Vasas FC:
Bévárdi Zsombor (bajnoki: 51. percig), Tóth Bence (bajnoki: 90 perc)

Vác FC:
Pintér Bence (bajnoki: pados)

WKW ETO FC Győr:
Tar Zsolt (bajnoki: 90 perc)

ZTE FC:
Bolla Bendegúz (bajnoki: 90 perc), Gajdos Zsolt (bajnoki: pados), Hudák Martin (bajnoki: pados)

Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Burka Bendegúz Máté* (OE-KGK), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs* (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fülöp Gergő (TE), Gőbölös Norbert* (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU-HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik* (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Koller Áron (BGE-KVIK), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA), Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván* (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Orbán Zoltán (BME-GPK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), ), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tányéros Ádám*(ELTE-PPK) Tóth Barnabás (TE)*, Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs*(KJF), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTE-KTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté* (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence*(EKF-TTK)

 
Keddtől Copa Alma Felcsúton

Akadémiánkon rendezik a Real Madrid alapítványának nemzetközi focitáborát. 

Tovább olvasom
 
Egy éjszaka Csepelen

A Múzeumok Éjszakája rendezvény keretein belül a mai nap folyamán a Puskás Intézet jóvoltából, az Aranycsapat...

Tovább olvasom
 
Családi szezonindító

A hétfői munkakezdés után csütörtökön családi délutánnal vette kezdetét a csapatépítés első...

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15 - Ajax Amszterdam  2-0
AZ Alkmaar - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15  3-1
Paris Saint-Germain - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15  0-2
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15 - AZ Alkmaar  3-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15 - Manchester City  2-1
Chivas Guadalajara - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15  2-1
Feyenoord - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15  2-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17 - CR Flamengo  2-4
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17 - Panathinaikosz  2-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17 - NK Osijek  0-1