Bezár
kibomlo kibomlo

Heti mérleg

Szépen termeltek volt és jelenlegi növendékeink a hétvégén: Zsótér Donát az NB I-ben, Skribek Alen, Paudits Patrik, Baracskai Roland és Tóth László a másodosztályban szerzett gólt – heti mérleg a Puskás Akadémián.

Légiósaink

HNK Hajduk Split (horvát I. osztály):
Gyurcsó Ádám (bajnoki: 64. perctől )

Válogatott

U19

Nándori Botond (Ciprus ellen: 90 perc), Timári Norman (Ciprus ellen: 46. percig) 

NB I

Puskás Akadémia FC:
Bokros Szilárd (bajnoki: 90 perc), Komáromi György (Magyar Kupa (02. 26.): 72. perctől), Nagy Zsolt (Magyar Kupa (02. 26.): 90 perc; bajnoki: 90 perc), Szolnoki Roland (Magyar Kupa (02. 26.): 90 perc; bajnoki: kiállítva a 85. percben), Tamás Nándor (bajnoki: 69. percig), Varga Ádám (Magyar Kupa (02. 26.): pados)

DVTK:
Szabó Bence (bajnoki: 90 perc), Tajti Mátyás (bajnoki: 53. perctől), Tamás Márk (bajnoki: 90 perc)

DVSC:
Damásdi Alex (Magyar Kupa (02. 26.): 62. percig; bajnoki: 46. perctől)

Újpest FC:
Zsótér Donát (bajnoki: 83. perctől, gól)

NB II

Aqvital FC Csákvár:
Baracskai Roland (bajnoki: 70. percig, gól), Csonka Bonifác (bajnoki: pados), Deutsch László (bajnoki: 33. perctől), Galambos Ádám (bajnoki: 78. percig), Mészáros Dávid (bajnoki: 90 perc), Molnár Csaba (bajnoki: 70. perctől), Nándori Botond (bajnoki: 33. percig), Papp Máté (bajnoki: 90 perc), Skribek Alen (bajnoki: 90 perc, gól), Szabó Máté (bajnoki: pados)

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő:
Óvári Zsolt (bajnoki: 61. percig)

Békéscsaba 1912 Előre:
Király Patrik (bajnoki: 90 perc)

BFC Siófok:
Elek Bence (bajnoki: 81. perctől), Lorentz Márton (bajnoki: 90 perc)

Budafoki MTE:
Vég Bence (bajnoki: pados)

Budaörs:
Fényes Szabolcs (Magyar Kupa (02.20.): 90 perc; bajnoki: 90 perc), Tányéros Ádám (Magyar Kupa (02.20.): 90 perc; bajnoki: 90 perc), Tóth Keve (Magyar Kupa (02.20.): pados; bajnoki: 90 perc), Végh Gábor (Magyar Kupa (02.20.): 61. percig; bajnoki: pados)

Ceglédi VSE:
Oldal Tibor (bajnoki: 75. percig), Rétyi Tamás (bajnoki: 90 perc)

Credobus Mosonmagyaróvár:
Sziklási Gergely (bajnoki: pados)

Dorogi FC:
Fodor Ákos (bajnoki: pados), Paudits Patrik (bajnoki: 75. percig, gól)

Duna Aszfalt TVSE:
Károly Bálint (Magyar Kupa (02.20.): 70. perctől)

Gyirmót FC Győr:
Horváth Roland (bajnoki: 88. perctől), Kamarás György (bajnoki: 58. perctől)

Kaposvári Rákóczi FC:
Vachtler Csaba (bajnoki: 90 perc)

Kazincbarcika:
Belényesi Csaba (bajnoki: 84. perctől), Tóth László (bajnoki: 78. percig, gól)

Vasas FC:
Bévárdi Zsombor (bajnoki: 76. perctől), Tóth Bence (bajnoki: 90 perc)

Vác FC:
Pintér Bence (bajnoki: pados)

WKW ETO FC Győr:
Tar Zsolt (bajnoki: 90 perc)

ZTE FC:
Bolla Bendegúz (bajnoki: 90 perc), Gajdos Zsolt (bajnoki: 84. perctől), Hudák Martin (bajnoki: pados)

NB III

FC Ajka:
Molnár Tibor (Magyar Kupa (02. 26.): 90 perc)

Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Burka Bendegúz Máté* (OE-KGK), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs* (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fülöp Gergő (TE), Gőbölös Norbert* (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU-HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik* (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Koller Áron (BGE-KVIK), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA), Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván* (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Orbán Zoltán (BME-GPK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), ), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tányéros Ádám*(ELTE-PPK) Tóth Barnabás (TE)*, Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs*(KJF), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTE-KTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté* (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence*(EKF-TTK)

 

 
Kilencven éves lenne Kocsis Sándor

1929. szeptember 21-én Budapesten született "Kocka", vagyis Kocsis Sándor, az Aranycsapat legendás hírű csatára....

Tovább olvasom
 
Bonyhádon kezdődik a kupakaland

Megkezdi szereplését a Magyar Kupa 2019/2020-as szezonjának kiírásában Hornyák Zsolt gárdája, első ellenfelünk...

Tovább olvasom
 
Taroltunk Telkiben

A nyugati regionális válogatott nyerte a Régióválogatottak Tornáját. A győzteseket hét lányakadémistánk...

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

ETO FC Győr - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19  2-1
VLS Veszprém - Puskás Akadémia FC II  1-0
Pusztavám-Jüllich - Puskás Akadémia III (megye II. osztály)  2-2
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17 - Vasas Kubala Akadémia  3-5
FTC - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15  2-3
Puskás Akadémia FC - Kaposvári Rákóczi BFLA  2-0
Vasas Kubala Akadémia - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16  0-2
FTC - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14  2-4
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 (leány) - MLE-Sportolda  9-0
Paksi FC - Felcsút SE U12  5-1