Bezár
kibomlo kibomlo

Heti mérleg

Újabb Gyurcsó-gólpassz a horvát a bajnokságban, Farkas Norbert betalált az NB II-ben, három növendékünk az olaszverő U18-as válogatottban – heti mérleg a Puskás Akadémián. 

Légiósaink

HNK Hajduk Split (horvát I. osztály):
Gyurcsó Ádám (bajnoki: 90 perc)

NK Osijek (horvát I. osztály):
Kleinheisler László (bajnoki: 90 perc)

FK Csíkszereda (román III. osztály):
Magyari Szilárd (bajnoki: 80. percig, gól), Papp Zsombor (bajnoki: 90 perc)

Válogatott

U18
Kocsis Bence (Olaszország ellen: 82. percig), Körmendi Kevin (Olaszország ellen: 89. perctől), Skribek Alen (Olaszország ellen: 72. percig)

NB I

Puskás Akadémia FC:
Nagy Zsolt (bajnoki: 90 perc), Spandler Csaba (bajnoki: 80. perctől), Szolnoki Roland (bajnoki: 90 perc)

DVTK:
Szabó Bence (bajnoki: 90 perc), Tamás Márk (bajnoki: 90 perc), Tóth Barnabás (bajnoki: 91. perctől)

DVSC:
Damásdi Alex (bajnoki: 90 perc; Magyar Kupa: 75. perctől)

Újpest FC:
Zsótér Donát (bajnoki: 90 perc)

NB II

Aqvital FC Csákvár:
Baracskai Roland (bajnoki: 90 perc), Csonka Bonifác (bajnoki: pados), Deutsch László (bajnoki: 90 perc), Galambos Ádám (bajnoki: 57. percig), Mészáros Dávid (bajnoki: 90 perc), Molnár Csaba (bajnoki: pados), Nándori Botond (bajnoki: pados), Papp Máté (bajnoki: pados), Skirbek Alen (bajnoki: 46. percig), Szabó Máté (bajnoki: 46. perctől), Tóth Balázs (bajnoki: pados)

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő:
Óvári Zsolt (bajnoki: 90 perc)

Békéscsaba 1912 Előre:
Király Patrik (bajnoki: 90 perc)

BFC Siófok:
Izing Martin (bajnoki: 90 perc), Lorentz Márton (bajnoki: 90 perc), Réti Patrik (bajnoki: 68. perctől)

BSS Monor:
Farkas Norbert (bajnoki: 82. percig, gól)

Budafoki MTE:
Vaszicsku Gergő (bajnoki: 21. percig)

Budaörs:
Fényes Szabolcs (bajnoki: 90 perc), Tányéros Ádám (bajnoki: 90 perc), Tóth Keve (bajnoki: pados), Végh Gábor (bajnoki: 57. percig)

Ceglédi VSE:
Oldal Tibor (bajnoki: 90 perc), Rétyi Tamás (bajnoki: 90 perc)

Credobus Mosonmagyaróvár:
Sziklási Gergely (bajnoki: 90 perc)

Dorogi FC:
Fodor Ákos (bajnoki: 78. perctől), Paudits Patrik (bajnoki: 78. percig)

Duna Aszfalt TVSE:
Károly Bálint (bajnoki: 72. perctől)

Gyirmót FC Győr:
Horváth Roland (bajnoki: 90 perc), Kamarás György (bajnoki: 79. perctől)

Kaposvári Rákóczi FC:
Vachtler Csaba (bajnoki: 90 perc)

Kazincbarcika:
Belényesi Csaba (bajnoki: 90 perc)

Vasas FC:
Bévárdi Zsombor (bajnoki: 89. perctől), Tóth Bence (bajnoki: 90 perc)

Vác FC:
Pintér Bence (bajnoki: 90 perc)

ZTE FC:
Bolla Bendegúz (bajnoki: 90 perc), Gajdos Zsolt (bajnoki: 68. perctől), Hudák Martin (bajnoki: 57. percig)


NB III

PAFC II
Bokros Szilárd (bajnoki: 90 perc), Ganbold Ganbajar (bajnoki: 66. perctől), Kocsis Bence (bajnoki: 90 perc, két gól), Kiszely Dominik (bajnoki: 52. perctől), Kovács Tamás (bajnoki: 90 perc), Laky László (bajnoki: pados), László Noel (bajnoki: 66. percig), Major Gergő (bajnoki: 90 perc), Mim Gergely (bajnoki: 52. percig, gól), Papp Kristóf (bajnoki: pados), Papp Milán (bajnoki: 90 perc), Radics Márton (bajnoki: 90 perc), Radó Dániel (bajnoki: pados), Sipos Zoltán (bajnoki: 60. perctől), Tamás Nándor (bajnoki: 90 perc, gól), Varga Ádám (bajnoki: 90 perc)

Csepel FC:
Molnár Krisztián (bajnoki: 52. percig)

FC Ajka:
Molnár Tibor (bajnoki: pados)

FC Dabas:
Kiss Dávid (bajnoki: 72. perctől)

Hódmezővásárhelyi FC:
Huszár Gergő (bajnoki: 90 perc), Csordás Simon (bajnoki: 90 perc)

Iváncsa KSE:
Büki Baltazár (bajnoki: 90 perc), Kertai Dániel (bajnoki: 90 perc)

Komárom VSE:
Schiller Patrik (bajnoki: 90 perc), Vincze Viktor (bajnoki: 84. perctől)

Kozármisleny FC:
Havasi Dániel (bajnoki: 63. percig), Tóth Márk (bajnoki: 63. percig)

Paksi FC II:
Lőrincz Attila (bajnoki: 78. percig)

Pápai Perutz FC:
Vallejos Dominique (bajnoki: 92. percig)

Pénzügyőr SE:
Czuczi Márton (bajnoki: 90 perc), Suscsák Máté (bajnoki: pados)

PMFC:
Ayrton De Oliveira (bajnoki: 90 perc), Péter Bence (bajnoki: 87. perctől), Valkovszki Péter (bajnoki: 78. percig)

Rákosmente KSK:
Balaskó Csaba (bajnoki: 90 perc), Lovász Bence (bajnoki: pados), Pintyi Roland (bajnoki: pados)

Sajóbábony VSE:
Mezőssy Levente (bajnoki: 78. perctől)

Sényő-Carnifex FC:
Barcsay Márk (bajnoki: 58. percig)

Szeged-Grosics Akadémia:
Erdei András (bajnoki: 76. percig)

SZEOL SC:
Lévai Norbert (bajnoki: pados)

Szolnoki MÁV FC:
Kotula Máté (bajnoki: 52. perctől), Papp Szilárd (bajnoki: 90 perc)

Taksony SE:
Parázs Botond (bajnoki: pados)

Termálfürdő Tiszaújváros:
Molnár Máté (bajnoki: 90 perc)

THSE-Szabadkikötő:
Gál Tamás (bajnoki: pados)

MOL Vidi FC II:
Dankó Márton (bajnoki: pados), Komódi Kevin (bajnoki: 46. percig), Tarnóczi Roland (bajnoki: 90 perc)

Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Burka Bendegúz Máté* (OE-KGK), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs* (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fülöp Gergő (TE), Gőbölös Norbert* (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik* (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Koller Áron (BGE-KVIK), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA), Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván* (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Orbán Zoltán (BME-GPK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), ), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tányéros Ádám*(ELTE-PPK) Tóth Barnabás (TE)*, Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs*(KJF), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTE-KTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté* (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence*(EKF-TTK)

 
Keddtől Copa Alma Felcsúton

Akadémiánkon rendezik a Real Madrid alapítványának nemzetközi focitáborát. 

Tovább olvasom
 
Egy éjszaka Csepelen

A Múzeumok Éjszakája rendezvény keretein belül a mai nap folyamán a Puskás Intézet jóvoltából, az Aranycsapat...

Tovább olvasom
 
Családi szezonindító

A hétfői munkakezdés után csütörtökön családi délutánnal vette kezdetét a csapatépítés első...

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15 - Ajax Amszterdam  2-0
AZ Alkmaar - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15  3-1
Paris Saint-Germain - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15  0-2
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15 - AZ Alkmaar  3-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15 - Manchester City  2-1
Chivas Guadalajara - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15  2-1
Feyenoord - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15  2-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17 - CR Flamengo  2-4
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17 - Panathinaikosz  2-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17 - NK Osijek  0-1