Bezár
kibomlo kibomlo

Heti mérleg

Kleinheislerék legyőzték a bajnokot, Belényesi-, Paudits-, Skribek- és Vachtler-gól az NB II-ben – heti mérleg a Puskás Akadémián. 

Légiósaink

HNK Hajduk Split (horvát I. osztály):
Gyurcsó Ádám (bajnoki: 90 perc)

NK Osijek (horvát I. osztály):
Kleinheisler László (bajnoki: 90 perc)

FK Csíkszereda (román III. osztály):
Magyari Szilárd (bajnoki: 70. percig, két gól), Papp Zsombor (bajnoki: 90 perc)

 NB I

Puskás Akadémia FC:
Bokros Szilárd (bajnoki: pados), Nagy Zsolt (bajnoki: 90 perc), Spandler Csaba (pados), Szolnoki Roland (bajnoki: 90 perc)

DVTK:
Szabó Bence (bajnoki: 80. percig), Tajti Mátyás (bajnoki: 80. perctől), Tamás Márk (bajnoki: 90 perc), Tóth Barnabás (bajnoki: 33. percig)

DVSC:
Damásdi Alex (bajnoki: pados)

Újpest FC:
Zsótér Donát (bajnoki: 69. percig)

NB II

Aqvital FC Csákvár:
Baracskai Roland (bajnoki: 90 perc), Deutsch László (bajnoki: 90 perc), Galambos Ádám (bajnoki: pados), Kiprich Dávid (bajnoki: 90 perc), Mészáros Dávid (bajnoki: 79. percig), Molnár Csaba (bajnoki: pados), Nándori Botond (bajnoki: 82. perctől), Papp Máté (bajnoki: 79. perctől), Skirbek Alen (bajnoki: 90 perc, gól), Szabó Máté (bajnoki: 67. perctől), Tóth Balázs (bajnoki: pados)

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő:
Óvári Zsolt (bajnoki: 61. perctől)

BFC Siófok:
Izing Martin (bajnoki: 90 perc), Lorentz Márton (bajnoki: 90 perc), Réti Patrik (bajnoki: 72. perctől)

BSS Monor:
Farkas Norbert (bajnoki: 90 perc)

Budaörs:
Fényes Szabolcs (bajnoki: 90 perc), Tányéros Ádám (bajnoki: 90 perc), Tóth Keve (bajnoki: 90 perc)

Ceglédi VSE:
Oldal Tibor (bajnoki: 79. percig), Rétyi Tamás (bajnoki: 90. perctől)

Credobus Mosonmagyaróvár:
Sziklási Gergely (bajnoki: 90 perc)

Dorogi FC:
Fodor Ákos (bajnoki: 90 perct), Paudits Patrik (bajnoki: 81. percig, gól)

Duna Aszfalt TVSE:
Károly Bálint (bajnoki: 80. perctől)

Gyirmót FC Győr:
Horváth Roland (bajnoki: 76. percig), Kamarás György (bajnoki: 59. perctől)

Kaposvári Rákóczi FC:
Vachtler Csaba (bajnoki: 90 perc, gól)

Kazincbarcika:
Belényesi Csaba (bajnoki: 90 perc, gól)

Vasas FC:
Bévárdi Zsombor (bajnoki: 79. perctől), Tóth Bence (bajnoki: 90 perc)

Vác FC:
Pintér Bence (bajnoki: 90 perc)

ZTE FC:
Bolla Bendegúz (bajnoki: 90 perc), Gajdos Zsolt (bajnoki: 60. percig), Hudák Martin (bajnoki: 60. perctől)


NB III

PAFC II
Ásványi Balázs (bajnoki: pados), Ganbold Ganbajar (bajnoki: pados), Kocsis Bence (bajnoki: 90 perc), Koch Attila (bajnoki: pados), Kovács Tamás (bajnoki: 90 perc, gól), László Noel (bajnoki: 61. perctől), Major Gergő (bajnoki: 90 perc), Mim Gergely (bajnoki: 61. percig, gól), Papp Kristóf (bajnoki: 77. perctől), Papp Milán (bajnoki: 90 perc), Radics Márton (bajnoki: 90 perc), Radó Dániel (bajnoki: 77. percig), Sipos Zoltán (bajnoki: 82. percig), Tamás Nándor (bajnoki: 90 perc), Varga Ádám (bajnoki: 90 perc), Vörös Tamás (bajnoki: 82. perctől)

Csepel FC:
Molnár Krisztián (bajnoki: pados)

Dunaújváros:
Tóth Tibor (bajnoki: 93. percig)

FC Ajka:
Molnár Tibor (bajnoki: pados)

FC Dabas:
Kiss Dávid (bajnoki: 83. perctől)

Hódmezővásárhelyi FC:
Huszár Gergő (bajnoki: 11. percig), Csordás Simon (bajnoki: 90 perc, gól)

Iváncsa KSE:
Büki Baltazár (bajnoki: 68. percig), Kertai Dániel (bajnoki: kiállítva: a 63. percben)

Jászberényi FC:
Ludasi Martin (bajnoki: 46. perctől)

Komárom VSE:
Schiller Patrik (bajnoki: 90 perc), Vincze Viktor (bajnoki: 51. perctől)

Kozármisleny FC:
Havasi Dániel (bajnoki: 56. percig), Tóth Márk (bajnoki: 27. percig)

Paksi FC II:
Lőrincz Attila (bajnoki: 76. percig)

Pápai Perutz FC:
Vallejos Dominique (bajnoki: 90 perc)

Pénzügyőr SE:
Burka Bendegúz (bajnoki: kiállítva a 89. percben), Czuczi Márton (bajnoki: 90 perc), Suscsák Máté (bajnoki: pados)

PMFC:
Ayrton De Oliveira (bajnoki: 90 perc), Péter Bence (bajnoki: 87. perctől), Valkovszki Péter (bajnoki: 60. percig)

Rákosmente KSK:
Balaskó Csaba (bajnoki: 90 perc), Lovász Bence (bajnoki: 87. perctől)

Sajóbábony VSE:
Mezőssy Levente (bajnoki: 53. perctől)

Sényő-Carnifex FC:
Barcsay Márk (bajnoki: 80. perctől, gól)

Szeged-Grosics Akadémia:
Erdei András (bajnoki: 75. perctől)

SZEOL SC:
Góra Márk (bajnoki: pados), Lévai Norbert (bajnoki: 66. perctől, gól)

Szolnoki MÁV FC:
Kotula Máté (bajnoki: pados), Papp Szilárd (bajnoki: kiállítva a 89. percben)

Taksony SE:
Parázs Botond (bajnoki: 81. percig)

Termálfürdő Tiszaújváros:
Molnár Máté (bajnoki: 90. percig)

THSE-Szabadkikötő:
Gál Tamás (bajnoki: 75. perctől)

MOL Vidi FC II:
Komódi Kevin (bajnoki: pados), Tarnóczi Roland (bajnoki: 90 perc)

Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Burka Bendegúz Máté* (OE-KGK), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs* (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fülöp Gergő (TE), Gőbölös Norbert* (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik* (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Koller Áron (BGE-KVIK), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA), Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván* (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Orbán Zoltán (BME-GPK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), ), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tányéros Ádám*(ELTE-PPK) Tóth Barnabás (TE)*, Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs*(KJF), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTE-KTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté* (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence*(EKF-TTK)

 

 

 
Nehéz, de szép feladat

A harmincszoros bajnok, címvédő Ferencvárosi TC-t fogadja együttesünk vasárnap este hatkor a Pancho Arénában az OTP Bank Liga 4....

Tovább olvasom
 
Irány a pálya!

Szombaton négy utánpótláscsapatunk kezdi meg szereplést a korosztályos bajnokságokban.

Tovább olvasom
 
Bajnokaspiráns látogat hozzánk

NB III-as csapatunk a Mosonmagyaróvárt fogadja a 4. fordulóban. 

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

FC Nagykanizsa - Puskás Akadémia FC II  2-1
Puskás Akadémia III (megye II. osztály) - Pákozd  9-1
MTK Budapest - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19  0-5
Vasas SC (NB II) - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 (leány)  1-8
Puskás Akadémia FC II - III. KER TVE  1-2
Pátka - Puskás Akadémia III (megye II. osztály)  1-7
Puskás Akadémia FC - MOL Fehérvár FC  0-2
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14 - FK TSC  9-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17 - Bős (U19)  7-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 - Bős (U17)  9-0