Bezár
kibomlo kibomlo

Heti mérleg

Nagy Zsolt gólja a Honvéd ellen az NB I-ben, U17-eseink az Eb-csoportgyőztes magyar válogatottban, Sallai visszatért Freiburgban – heti mérleg a Puskás Akadémián.

Légiósaink

SC Freiburg (német I. osztály):
Sallai Roland (bajnoki: 72. perctől)

FK Csíkszereda (román III. osztály):
Magyari Szilárd (bajnoki: 90 perc, gól)

Válogatott

U17
Kalmár Benedek (Portugália ellen: 85. perctől; Izland ellen: pados), Komáromi György (Portugália ellen: 67. percig; Izland ellen: 77. perctől), Ominger Gergő (Portugália ellen: 67. percig; Izland ellen: 77. perctől), Posztobányi Patrik (Portugália ellen: 90 perc; Izland ellen: 90 perc),

NB I

Puskás Akadémia FC:
Nagy Zsolt (bajnoki: 90 perc, gól), Spandler Csaba (pados), Szolnoki Roland (bajnoki: 90 perc)

DVTK:
Szabó Bence (bajnoki: kiállítva a 85. percben), Tajti Mátyás (bajnoki: 79. percig), Tamás Márk (bajnoki: 90 perc)

DVSC:
Damásdi Alex (bajnoki: pados)

Újpest FC:
Zsótér Donát (bajnoki: 90 perc)

NB II

Aqvital FC Csákvár:
Baracskai Roland (hétközi bajnoki: 89. percig; hétvégi bajnoki: 90 perc), Csonka Bonifác (hétvégi bajnoki: 90 perc), Deutsch László (hétvégi bajnoki: 90 perc), Galambos Ádám (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: pados), Kiprich Dávid (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: kiállítva a 70. percben), Mészáros Dávid (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: 76. percig), Molnár Csaba (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: 76. perctől), Nándori Botond (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: pados), Papp Máté (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: pados), Skirbek Alen (hétközi bajnoki: 74. percig; hétvégi bajnoki: 60. percig), Szabó Máté (hétközi bajnoki: 74. perctől; hétvégi bajnoki: 60. perctől), Tóth Balázs (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: pados)

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő:
Óvári Zsolt (hétközi bajnoki: 70. perctől)

Békéscsaba 1912 Előre:
Király Patrik (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 36. percig)

BFC Siófok:
Izing Martin (hétközi bajnoki: 73. perctől; hétvégi bajnoki: 90 perc), Lorentz Márton (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc), Réti Patrik (hétközi bajnoki: 73. percig; hétvégi bajnoki: 58. perctől)

BSS Monor:
Farkas Norbert (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc)

Budaörs:
Fényes Szabolcs (hétközi bajnoki: 46. perctől; hétvégi bajnoki: 90 perc), Tányéros Ádám (hétközi bajnoki: 61. percig; hétvégi bajnoki: 90 perc), Tóth Keve (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: 90 perc), Végh Gábor (hétközi bajnoki: 90 perc)

Ceglédi VSE:
Oldal Tibor (hétközi bajnoki: 73. percig, gól; hétvégi bajnoki: 91. percig), Rétyi Tamás (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: 94. perctől)

Credobus Mosonmagyaróvár:
Sziklási Gergely (hétközi bajnoki: 50. percig; hétvégi bajnoki: 90 perc)

Dorogi FC:
Fodor Ákos (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: 76. perctől), Paudits Patrik (hétközi bajnoki: 60. perctől; hétvégi bajnoki: 90 perc)

Duna Aszfalt TVSE:
Károly Bálint (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: pados)

Gyirmót FC Győr:
Horváth Roland (hétközi bajnoki: 88. perctől; hétvégi bajnoki: 80. perctől), Kamarás György (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc)

Kaposvári Rákóczi FC:
Vachtler Csaba (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc)

Kazincbarcika:
Belényesi Csaba (hétközi bajnoki: 90 perc, gól; hétvégi bajnoki: 90 perc), Tóth László (hétközi bajnoki: 61. percig; hétvégi bajnoki: 76. perctől)

Vasas FC:
Bévárdi Zsombor (hétközi bajnoki: 54. perctől; hétvégi bajnoki: 79. perctől), Tóth Bence (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc)

Vác FC:
Pintér Bence (hétközi bajnoki: 66. percig; hétvégi bajnoki: 90 perc)

WKW ETO FC Győr:
Tar Zsolt (hétvégi bajnoki: pados)

ZTE FC:
Bolla Bendegúz (hétközi bajnoki: 90 perc), Gajdos Zsolt (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: 72. perctől), Hudák Martin (hétközi bajnoki: 78. perctől; hétvégi bajnoki: 84. perctől)


NB III

PAFC II
Ásványi Balázs (bajnoki: pados), Ganbold Ganbajar (bajnoki: 46. perctől), Kocsis Bence (bajnoki: 90 perc), Koch Attila (bajnoki: pados), Kovács Tamás (bajnoki: 90 perc), Körmendi Kevin (bajnoki: pados), Laky László (bajnoki: 90 perc), László Noel (bajnoki: 83. percig), Magyar Zsolt (bajnoki: 83. perctől), Major Gergő (bajnoki: 90 perc), Mim Gergely (bajnoki: 66. percig), Papp Kristóf (bajnoki: pados), Papp Milán (bajnoki: 90 perc), Radics Márton (bajnoki: 46. percig), Sipos Zoltán (bajnoki: 90 perc), Tamás Nándor (bajnoki: 90 perc), Vörös Tamás (bajnoki: 66. perctől)

Csepel FC:
Molnár Krisztián (bajnoki: pados)

Dunaújváros:
Tóth Tibor (bajnoki: 90 perc, gól)

FC Ajka:
Molnár Tibor (bajnoki: pados)

Hódmezővásárhelyi FC:
Csordás Simon (bajnoki: 90 perc)

Iváncsa KSE:
Büki Baltazár (bajnoki: 68. perctől)

Jászberényi FC:
Ludasi Martin (bajnoki: 90 perc)

Komárom VSE:
Schiller Patrik (bajnoki: 90 perc), Vincze Viktor (bajnoki: pados)

Kozármisleny FC:
Havasi Dániel (bajnoki: 69. perctől)

MOL Vidi FC II:
Tarnóczi Roland (bajnoki: 50. percig)

Paksi FC II:
Lőrincz Attila (bajnoki: 85. percig)

Pápai Perutz FC:
Vallejos Dominique (bajnoki: 32. percig)

Pénzügyőr SE:
Czuczi Márton (bajnoki: 90 perc), Suscsák Máté (bajnoki: pados)

PMFC:
Ayrton De Oliveira (bajnoki: 90 perc), Valkovszki Péter (bajnoki: 78. percig, két gól)

Rákosmente KSK:
Balaskó Csaba (bajnoki: 87. percig), Lovász Bence (bajnoki: 90 perc), Pintyi Roland (bajnoki: 87. perctől)

Sajóbábony VSE:
Mezőssy Levente (bajnoki: 90 perc, gól)

Sényő-Carnifex FC:
Barcsay Márk (bajnoki: 90 perc)

Szeged-Grosics Akadémia:
Erdei András (bajnoki: pados)

SZEOL SC:
Lévai Norbert (bajnoki: pados)

Szolnoki MÁV FC:
Kotula Máté (bajnoki: 90 perc)

Taksony SE:
Parázs Botond (bajnoki: pados)

Termálfürdő Tiszaújváros:
Molnár Máté (bajnoki: 90. perc)

THSE-Szabadkikötő:
Gál Tamás (bajnoki: pados)


Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Burka Bendegúz Máté* (OE-KGK), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs* (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fülöp Gergő (TE), Gőbölös Norbert* (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik* (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Koller Áron (BGE-KVIK), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA), Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván* (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Orbán Zoltán (BME-GPK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), ), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tányéros Ádám*(ELTE-PPK) Tóth Barnabás (TE)*, Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs*(KJF), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTE-KTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté* (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence*(EKF-TTK)

 
Döntetlen a bajnok ellen

Nagy Zsolt kapásgóljára Davide Lanzafame válaszolt. 1–1-es döntetlent játszottunk a bajnok Ferencvárossal a 2018/19-es szezon...

Tovább olvasom
 
Meglepő vereség a fővárosban

NB III-as csapatunk 3–0-ra kikapott a BKV Előre vendégeként, a bajnokság 28. fordulójában.

Tovább olvasom
 
Gyurcsó remekelt, a Hajduk győzött

Volt akadémistánk gólt lőtt, kiosztott két gólpasszt, csapata pedig 4–1-re nyert.

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia FC - FTC  1-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 - Budapest Honvéd-MFA  0-1
KTE Labdarúgó Akadémia - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15  1-5
KTE Labdarúgó Akadémia - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14  0-2
Balatonfüredi FC - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 (leány)  0-9
Puskás Akadémia FC II - Csepel FC  0-0
Puskás Akadémia III (megye II. osztály) - Csór Truck-Trailer  0-2
FTC - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19  1-1
Haladás-Viktória - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14 (leány)  2-5
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15 - Kaposvári Rákóczi BFLA  3-1