Bezár
kibomlo kibomlo

Heti mérleg

Légiósaink közül Kleinheisler, Gyurcsó, Sallai, és Magyari is pályára lépett, a korosztályos válogatottakban több akadémistánk is érdekelt volt - heti mérleg a Puskás Akadémián. 

Légiósaink

SC Freiburg (német I. osztály):
Sallai Roland (bajnoki: 46. perctől)

HNK Hajduk Split (horvát I. osztály):
Gyurcsó Ádám (33. forduló: 46. perctől; 34. forduló: 76. percig)

NK Osijek (horvát I. osztály):
Kleinheisler László (bajnoki: 36. percig)

FK Csíkszereda (román III. osztály):
Magyari Szilárd (bajnoki: 90 perc)

Válogatott

U18
Ásványi Balázs (Svájc ellen: 90 perc ), Körmendi Kevin (Svájc ellen: 90 perc), Radics Márton (Svájc ellen: 46. perctől), Skribek Alen (Svájc ellen: 75. percig)

U17
Kalmár Benedek (Oroszország ellen: 76. percig; Spanyolország ellen: pados), Komáromi György (Oroszország ellen: 54. perctől; Spanyolország ellen: 65. perctől), Posztobányi Patrik (Oroszország ellen: pados; Spanyolország ellen: 90 perc), Ominger Gergő (Oroszország ellen: 90 perc; Spanyolország ellen: 90 perc, gól)

U16
Pataki Márk (Venezuela ellen: pados), Gazdag Vajk (Venezuela ellen: 69. perctől), Szujó Attila (Venezuela ellen: pados)


NB I

Puskás Akadémia FC:
Nagy Zsolt (bajnoki: 90 perc), Spandler Csaba (bajnoki:90 perc), Szolnoki Roland (bajnoki: 90 perc)

DVTK:
Tajti Mátyás (bajnoki: 66. percig), Tamás Márk (bajnoki: 90 perc), Tóth Barnabás (bajnoki: 46. percig)

DVSC:
Damásdi Alex (bajnoki: pados)


NB II

Aqvital FC Csákvár:
Baracskai Roland (bajnoki: 90 perc), Deutsch László (bajnoki: 90 perc), Galambos Ádám (bajnoki: 63. percig), Kiprich Dávid (bajnoki: 90 perc), Mészáros Dávid (bajnoki: 90 perc), Molnár Csaba (bajnoki: 76. perctől, gól), Oroszi Dániel (bajnoki: 81. perctől), Papp Máté (bajnoki: 90 perc), Szabó Máté (bajnoki: 81. percig), Tóth Balázs (bajnoki: pados)

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő:
Óvári Zsolt (bajnoki: 73. percig)

BFC Siófok:
Izing Martin (bajnoki: 90 perc), Lorentz Márton (bajnoki: 90 perc), Réti Patrik (bajnoki: 90 perc)

BSS Monor:
Farkas Norbert (bajnoki: 90 perc, gól)

Budafoki MTE:
Vaszicsku Gergő (bajnoki: 90 perc)

Budaörs:
Tányéros Ádám (bajnoki: 90 perc), Tóth Keve (bajnoki: pados), Végh Gábor (bajnoki: 57. percig)

Ceglédi VSE:
Rétyi Tamás (bajnoki: 72. perctől)

Credobus Mosonmagyaróvár:
Sziklási Gergely (bajnoki: 90 perc)

Dorogi FC:
Fodor Ákos (bajnoki: 90 perc), Paudits Patrik (bajnoki: 90 perc, gól)

Duna Aszfalt TVSE:
Károly Bálint (bajnoki: 91. perctől)

Gyirmót FC Győr:
Horváth Roland (bajnoki: 79. perctől), Kamarás György (bajnoki: pados)

Kaposvári Rákóczi FC:
Vachtler Csaba (bajnoki: 90 perc, gól)

Kazincbarcika:
Belényesi Csaba (bajnoki: 90 perc)

Vasas FC:
Bévárdi Zsombor (bajnoki: pados), Tóth Bence (bajnoki: 90 perc)

WKW ETO FC Győr:
Tar Zsolt (bajnoki: 90 perc)

ZTE FC:
Bolla Bendegúz (bajnoki: 90 perc), Hudák Martin (bajnoki: pados)


NB III

PAFC II
Ganbold Ganbajar (bajnoki: 79. perctől), Kiszely Dominik (bajnoki: 70. perctől), Kocsis Bence (bajnoki: pados), Koch Attila (bajnoki: pados), Kovács Tamás (bajnoki: 90 perc), Körmendi Kevin (bajnoki: 61. percig), Laky László (bajnoki: pados), Magyar Zsolt (bajnoki: 61. perctől), Major Gergő (bajnoki: 90 perc), Mim Gergely (bajnoki: 90 perc), Papp Kristóf (bajnoki: 90 perc), Papp Milán (bajnoki: 90 perc), Radics Márton (bajnoki: 79. percig), Radó Dániel (bajnoki: pados), Sipos Zoltán (bajnoki: 90 perc), Tamás Nándor (bajnoki: 90 perc), Varga Ádám (bajnoki: 90 perc), Vörös Tamás (bajnoki: 70. percig)

Csepel FC:
Molnár Krisztián (bajnoki: 66. percig)

Dunaújváros:
Tóth Tibor (bajnoki: 90 perc)

FC Ajka:
Molnár Tibor (bajnoki: 82. perctől, gól)

FC Dabas:
Kiss Dávid (bajnoki: 46. percig)

Hódmezővásárhelyi FC:
Csordás Simon (bajnoki: 90 perc, gól)

Iváncsa KSE:
Büki Baltazár (bajnoki: 54. percig), Kertai Dániel (bajnoki: 90 perc)

Jászberényi FC:
Ludasi Martin (bajnoki: 79. percig)

Komárom VSE:
Schiller Patrik (bajnoki: 90 perc, gól), Vincze Viktor (bajnoki: 87. perctől)

Kozármisleny FC:
Havasi Dániel (bajnoki: 60. perctől)

Paksi FC II:
Lőrincz Attila (bajnoki: 85. percig)

Pénzügyőr SE:
Burka Bendegúz (bajnoki: 86. percig), Czuczi Márton (bajnoki: 90 perc), Suscsák Máté (bajnoki: 60. percig)

PMFC:
Ayrton De Oliveira (bajnoki: 90 perc), Valkovszki Péter (bajnoki: 90 perc)

Rákosmente KSK:
Balaskó Csaba (bajnoki: 90 perc), Pintyi Roland (bajnoki: 81. perctől)

Sajóbábony VSE:
Mezőssy Levente (bajnoki: pados)

Sényő-Carnifex FC:
Barcsay Márk (bajnoki: 71. percig)

Szeged-Grosics Akadémia:
Erdei András (bajnoki: 58. perctől)

SZEOL SC:
Lévai Norbert (bajnoki: 90 perc)

Szolnoki MÁV FC:
Kotula Máté (bajnoki: 81. perctől), Papp Szilárd (bajnoki: 90 perc)

Taksony SE:
Parázs Botond (bajnoki: 90 perc)

Termálfürdő Tiszaújváros:
Molnár Máté (bajnoki: 90. perc, gól)

THSE-Szabadkikötő:
Gál Tamás (bajnoki: 84. perctől)


Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Burka Bendegúz Máté* (OE-KGK), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs* (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fülöp Gergő (TE), Gőbölös Norbert* (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik* (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Koller Áron (BGE-KVIK), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA), Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván* (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Orbán Zoltán (BME-GPK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), ), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tányéros Ádám*(ELTE-PPK) Tóth Barnabás (TE)*, Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs*(KJF), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTE-KTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté* (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence*(EKF-TTK)

 
A világbajnokságra készülnek

Nyolc akadémistánk kapott meghívót a különböző korosztályos nemzeti csapatok keretébe.

Tovább olvasom
 
Madarász Csákváron

Középpályásunk a másodosztályú Aqvital FC Csákvárnál folytatja kölcsönben.

Tovább olvasom
 
Válogatott akadémistánk

Palakovics Laurát is meghívták a női U19-es magyar válogatott összetartására.

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Nyúl SC - Puskás Akadémia FC II  1-9
Puskás Akadémia FC - WKW ETO FC Győr  2-2
Puskás Akadémia FC - Szombathelyi Haladás  2-0
Puskás Akadémia FC - Aqvital FC Csákvár  2-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15 - Ajax Amszterdam  2-0
AZ Alkmaar - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15  3-1
Paris Saint-Germain - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15  0-2
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15 - AZ Alkmaar  3-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15 - Manchester City  2-1
Chivas Guadalajara - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15  2-1