Bezár
kibomlo kibomlo

Heti mérleg

Suscsák dupla, Havasi-, Kiszely-, Magyar-, Schiller-gól az NB III-ban, az U15-ös korosztályos válogatottban több akadémistánk is érdekelt volt - heti mérleg a Puskás Akadémián.

Légiósaink

HNK Hajduk Split (horvát I. osztály):
Gyurcsó Ádám (bajnoki: 90 perc)

NK Osijek (horvát I. osztály):
Kleinheisler László (bajnoki: 74. percig)

FK Csíkszereda (román III. osztály):
Magyari Szilárd (bajnoki: 90 perc), Papp Zsombor (bajnoki: 90 perc)

 

Válogatott

U15:
Farkas Bendegúz (Szlovákia ellen: 80 perc), Gruber Zsombor (Szlovákia ellen: 70. perctől), Kocsis Dominik (Szlovákia ellen: 70. percig), Perfetto Gabriel (Szlovákia ellen: 59. perctől)

NB III

PAFC II
Kiszely Dominik (bajnoki: 90 perc, gól), Koch Attila (bajnoki: 90 perc), Kocsis Bence (bajnoki: 67. perctől), Körmendi Kevin (bajnoki: 90 perc), Laky László (bajnoki: pados), László Noel (bajnoki: pados), Magyar Zsolt (bajnoki: 67. perctől, gól), Major Gergő (bajnoki: 78. percig), Mim Gergely (bajnoki: 67. percig), Papp Kristóf (bajnoki: 90 perc), Papp Milán (bajnoki: 90 perc), Radics Márton (bajnoki: 90 perc), Radó Dániel (bajnoki: 78. perctől), Sipos Zoltán (bajnoki: 90 perc), Varga Ádám (bajnoki: 90 perc), Vörös Tamás (bajnoki: 67. percig)

Csepel FC:
Molnár Krisztián (bajnoki: 54. perctől)

Dunaújváros:
Tóth Tibor (bajnoki: 90 perc)

FC Ajka:
Molnár Tibor (bajnoki: pados)

Hódmezővásárhelyi FC:
Huszár Gergő (bajnoki: 90 perc)

Iváncsa KSE:
Büki Baltazár (bajnoki: 40. percig), Kertai Dániel (bajnoki: 40. percig)

Jászberényi FC:
Ludasi Martin (bajnoki: 90 perc)

Komárom VSE:
Schiller Patrik (bajnoki: 90 perc, gól), Vincze Viktor (bajnoki: 82. perctől)

Kozármisleny FC:
Havasi Dániel (bajnoki: 81. percig, gól)

MOL Vidi FC II:
Tarnóczi Roland (bajnoki: 46. percig)

Paksi FC II:
Lőrincz Attila (bajnoki: 46. perctől)

Pénzügyőr SE:
Burka Bendegúz (bajnoki: 90 perc), Czuczi Márton (bajnoki: 90 perc), Suscsák Máté (bajnoki: 90 perc, két gól)

PMFC:
Ayrton De Oliveira (bajnoki: 90 perc), Valkovszki Péter (bajnoki: 90 perc)

Rákosmente KSK:
Balaskó Csaba (bajnoki: 79. percig), Lovász Bence (bajnoki: 90 perc), Pintyi Roland (bajnoki: 79. perctől)

Sajóbábony VSE:
Mezőssy Levente (bajnoki: 90 perc)

Sényő-Carnifex FC:
Barcsay Márk (bajnoki: 70. percig)

Szeged-Grosics Akadémia:
Erdei András (bajnoki: 81. percig)

SZEOL SC:
Lévai Norbert (bajnoki: pados)

Szolnoki MÁV FC:
Kotula Máté (bajnoki: 84. perctől), Papp Szilárd (bajnoki: 90 perc)

Taksony SE:
Parázs Botond (bajnoki: 62. percig)

Termálfürdő Tiszaújváros:
Molnár Máté (bajnoki: 77. percig)

THSE-Szabadkikötő:
Gál Tamás (bajnoki: 82. perctől)


Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Burka Bendegúz Máté* (OE-KGK), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs* (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fülöp Gergő (TE), Gőbölös Norbert* (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik* (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Koller Áron (BGE-KVIK), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA), Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván* (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Orbán Zoltán (BME-GPK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), ), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tányéros Ádám*(ELTE-PPK) Tóth Barnabás (TE)*, Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs*(KJF), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTE-KTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté* (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence*(EKF-TTK)

 
Kubalát és Puskást méltatta a bolgár világklasszis

A FC Barcelona magyarjait és Puskás Ferencet méltatta Hriszto Sztoicskov, akivel Pancho Aréna-beli látogatása során...

Tovább olvasom
 
Heti mérleg

Kleinheisler László és Sallai Roland kezdőként lépett pályára klubcsapatában, Kleinheisler gólt is szerzett a...

Tovább olvasom
 
Beavatás

A hagyományokhoz hűen idén is megtartottuk akadémiánkon a gólyaavatót.

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Budapest Honvéd-MFA - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19  2-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 (leány) - Kelen SC  7-1
Budapest Honvéd-MFA - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17  0-1
Budapest Honvéd-MFA - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16  4-3
FTC - Puskás Akadémia FC  2-2
Dabas-Gyón FC - Puskás Akadémia FC  0-3
Vasas Kubala Akadémia - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19  0-0
III. KER. TVE - Puskás Akadémia FC II  1-1
Puskás Akadémia FC - Mezőkövesd Zsóry FC  1-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 - FTC  1-3