Bezár
kibomlo kibomlo

Szomszédvári rangadóval kezdünk

Az újonc Bicskei TC lesz NB III-as csapatunk ellenfele a bajnokság első fordulójában.

Az MLSZ versenybizottsága elkészítette a 2019–2020-as NB III-as idény három csoportjának sorsolását. A PAFC II az előző évekhez hasonlóan idén is a Nyugati csoportban fog szerepelni.

Az előző kiírásban harmadik helyen végző együttesünk hétfőn új vezetőedzővel, Szélesi Zoltánnal kezdte meg a felkészülést az új bajnoki esztendőre.

A pontvadászat első fordulójában, augusztus 4-én az újonc Bicskei TC-hez látogatnak Szélesi Zoltán tanítványai, majd egy héttel később (augusztus 11-én) az első hazai bajnokin a III. Kerületet fogadják. A mieink szintén III. Kerület vendégeként zárják az őszi küzdelmeket december elején.

Az őszi szezon további menetrendje:

augusztus 18. FC Nagykanizsa – PAFC II

augusztus 25. PAFC II – Mosonmagyaróvár

szeptember 1. BKV Előre – PAFC II

szeptember 8. PAFC II – Balatonlelle

szeptember 15. Veszprém – PAFC II

szeptember 29. PAFC II – Érdi VSE

október 6. Sárvár FC – PAFC II

október 12. PAFC II – Pápai Perutz FC

október 20. MOL Fehérvár FC II – PAFC II

október 27. PAFC II – Ménfőcsanak

november 3. Petőfi Sportkör Lipót – PAFC II

november 10. PAFC II – Komáromi VSE

november 17. Hévíz – PAFC II

november 24. PAFC II – Bicskei TC

december 1. III. Ker. TVE – PAFC II

 

 
Egyensúlyba hoznánk a mérleget

Első ZTE elleni NB I-es győzelmére készül csapatunk az OTP Bank Liga 27. fordulójában.

Tovább olvasom
 
Gólmatiné

Tekintsék meg NB III-as támadónk, Vizler László találatait.

Tovább olvasom
 
Otthon győztek Sallaiék

A magyar válogatott játékos ötvenhét percet játszott.

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia FC - FTC  1-1
Puskás Akadémia FC - Aqvital FC Csákvár  5-0
Puskás Akadémia FC - Budafoki MTE  2-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14 - FTC  3-0
Puskás Akadémia FC - Mezőkövesd Zsóry FC  0-0
Credobus Mosonmagyaróvár - Puskás Akadémia FC II  1-0
Felcsút SE U12 - Paksi FC  0-1
Felcsút SE U13 - FTC  1-2
Herceghalom - Puskás Akadémia III (megye II. osztály)  1-3
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 - Vasas Kubala Akadémia  1-2