Bezár
kibomlo kibomlo

Heti mérleg

Kleinheisler-gól és gólpassz a horvát bajnokságban, Paudits-dupla a magyar másodosztályban, Komáromi- és Skribek-gól az NB III-ban - heti mérleg a Puskás Akadémián.

Légiósaink

NK Osijek (horvát I. osztály):
Kleinheisler László (bajnoki: 46. perctől, gól; El-selejtező: 46. percig)

HNK Hajduk Split (horvát I. osztály):
Gyurcsó Ádám (bajnoki: pados)

KFC Komárno (szlovák II. osztály):
Ásványi Balázs (bajnoki: 90 perc)

FK Csíkszereda (román II. osztály):
Csonka Bonifác (bajnoki: 90 perc), Fodor Ákos (bajnoki: 90 perc), Magyari Szilárd (bajnoki: 57. percig)


NB I

Puskás Akadémia FC:
Nagy Zsolt (bajnoki: 90 perc), Radics Márton (bajnoki: 90 perc), Spandler Csaba (bajnoki: 72. perctől), Szolnoki Roland (bajnoki: 90 perc), Tóth Balázs (bajnoki: pados)

DVTK:
Szabó Bence (bajnoki: 80. perctől), Tajti Mátyás (bajnoki: 80. percig, gól), Tamás Márk (bajnoki: 90 perc)

Kaposvári Rákóczi FC:
Vachtler Csaba (bajnoki: 46. percig)

Újpest FC:
Zsótér Donát (bajnoki: 74. percig)

ZTE FC:
Hudák Martin (bajnoki: 76. perctől)


NB II

Aqvital FC Csákvár:
Baracskai Roland (bajnoki: 64. percig, gól), Deutsch László (bajnoki: 90 perc), Galambos Ádám (bajnoki: pados), Kiprich Dávid (bajnoki: 90 perc, gól), Kocsis Bence (bajnoki: 76. percig), Mim Gergely (bajnoki: 76. perctől), Mészáros Dávid (bajnoki: 90 perc), Nándori Botond (bajnoki: 83. perctől), Sipos Zoltán (bajnoki: pados), Tányéros Ádám (bajnoki: 90 perc)

Békéscsaba 1912 Előre:
Károly Bálint (bajnoki: pados), Király Patrik (bajnoki: 90 perc)

BFC Siófok:
Lencsés Bálint (bajnoki:pados), Lorentz Márton (bajnoki: 90 perc)

Budafoki MTE:
Horváth Roland (bajnoki: 81. percig), Szabó Máté (bajnoki: 76. percig, gól), Vaszicsku Gergő (bajnoki: pados)

Budaörs:
Fényes Szabolcs (bajnoki: 90 perc), Molnár Csaba (bajnoki: 90 perc), Tóth Keve (bajnoki: 90 perc)

Dorogi FC:
Paudits Patrik (bajnoki: 82. percig, két gól)

Duna Aszfalt TVSE:
Nyilas Elek (bajnoki: 90 perc), Varga Ádám (bajnoki: 90 perc)

Kazincbarcika:
Oldal Tibor (bajnoki: 73. percig)

Nyíregyháza Spartacus FC:
Papp Máté (bajnoki: pados)

Szeged-Csanád-Grosics Akadémia:
Gajdos Zsolt (bajnoki: 65. perctől)

Szolnoki MÁV FC:
Kotula Máté (bajnoki: 90 perc), Papp Szilárd (bajnoki: 90 perc)

Vasas FC:
Daróczi Zoltán (bajnoki: 60. perctől), Tóth Bence (bajnoki: 90 perc), Tóth László (bajnoki: 60. perctől)

WKW ETO FC Győr:
Tar Zsolt (bajnoki: pados)

NB III

PAFC II
Ganbold Ganbajar (bajnoki: 60. perctől), Kiszely Dominik (bajnoki: 60. percig), Koch Attila (bajnoki: 90 perc), Kocsis Barnabás (bajnoki: pados), Komáromi György (bajnoki: 90 perc, gól), Körmendi Kevin (bajnoki: 60. perctől), Laky László (bajnoki: 90 perc), Magyar Zsolt (bajnoki: 90 perc), Ominger Gergő (bajnoki: 90 perc), Papp László (bajnoki: 60. percig), Papp Kristóf (bajnoki: 46. perctől), Papp Milán (bajnoki: 90 perc), Papp Zsombor (bajnoki: pados), Posztobányi Patrik (bajnoki: 46. percig), Skribek Alen (bajnoki: 90 perc, gól), Tamás Nándor (bajnoki: 90 perc)

Bicskei TC:
Zelizi Patrik (bajnoki: 90 perc)

BSE:
Péter Bence (bajnoki: 46. percig)

Ceglédi VSE:
Mikler Dániel (bajnoki: pados)

Credobus Mosonmagyaróvár:
Farkas Norbert (bajnoki: 90 perc), Sziklási Gergely (bajnoki: pados)

DVSC II:
Damásdi Alex (bajnoki: 92. percig)

ESMTK:
Lipcsei Ádám (bajnoki: 90 perc)

FC Dabas:
Czuczi Márton (bajnoki: 90 perc)

Greenplan Balatonlelle SE:
Parázs Botond (bajnoki: 90 perc)

Iváncsa KSE:
Pintér Bence (bajnoki: 46. percig)

Jászberényi FC:
Ludasi Martin (bajnoki: 90 perc)

Kelen SC:
Balogh Péter (bajnoki: 90 perc), Dankó Márton (bajnoki: 90 perc), Megyesi Tamás (bajnoki: pados)

Komárom VSE:
Schiller Patrik (bajnoki: 90 perc), Vincze Viktor (bajnoki: 84. perctől)

KTE Hufbau:
Fehér Csanád (bajnoki: 54. percig)

MOL Fehérvár FC II:
Tarnóczi Roland (bajnoki: 90 perc)

Ózdi Kohász SE:
Keményffy Máté (bajnoki: 85. percig), Lévai Norbert (bajnoki: 90 perc)

PMFC:
Ayrton De Oliveira (bajnoki: pados)

Rákosmente KSK:
Balaskó Csaba (bajnoki: 82. perctől), Lovász Bence (bajnoki: 90 perc)

Sárvár FC:
Kertai Dániel (bajnoki: 90 perc), Valkovszki Péter (bajnoki: 90 perc)

Sényő-Carnifex FC:
Barcsay Márk (bajnoki: 90 perc)

Termálfürdő Tiszaújváros:
Molnár Máté (bajnoki: 90 perc)


Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Burka Bendegúz Máté* (OE-KGK), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fülöp Gergő (TE), Gőbölös Norbert (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Koller Áron (BGE-KVIK), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA),Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Orbán Zoltán (BME-GPK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), ), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tányéros Ádám* (ELTE-PPK) Tóth Barnabás * (TE), Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs (KJF), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTEKTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence* (EKF-TTK)

 
Gyász

Gyászol a Puskás-család: örökre távozott közülünk akadémiánk egykori növendéke, Orbán Zoltán.

Tovább olvasom
 
Győzelem – Puskás-góllal

Az U18-as magyar válogatott 3–2-re győzött Lettország ellen. A második magyar találatot akadémistánk, Ominger Gergő szerezte.

Tovább olvasom
 
Csákvári „csikó”

Ismét akadémistánk szállította a győzelmet másodosztályú partnerklubunknak, az Aqvital FC Csákvárnak, amely...

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

FC Nagykanizsa - Puskás Akadémia FC II  2-1
Puskás Akadémia III (megye II. osztály) - Pákozd  9-1
MTK Budapest - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19  0-5
Vasas SC (NB II) - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 (leány)  1-8
Puskás Akadémia FC II - III. KER TVE  1-2
Pátka - Puskás Akadémia III (megye II. osztály)  1-7
Puskás Akadémia FC - MOL Fehérvár FC  0-2
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14 - FK TSC  9-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17 - Bős (U19)  7-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16 - Bős (U17)  9-0