Bezár
kibomlo kibomlo

Heti mérleg

Sallai újra a pályán, Tajti - és Zsótér-találat az NB I-ben, három Gajdos-gól a másodosztályban, újabb két akadémistáink mutatkozott be az NB III-ban - heti mérleg a Puskás Akadémián. 

Légiósaink

SC Freiburg (német I. osztály):
Sallai Roland (Német Kupa: 61. percig)

NK Osijek (horvát I. osztály):
Kleinheisler László (bajnoki: 81. percig)

KFC Komárno (szlovák II. osztály):
Ásványi Balázs (bajnoki: 90 perc)

FK Csíkszereda (román II. osztály):
Csonka Bonifác (bajnoki: 90 perc), Fodor Ákos (bajnoki: pados), Magyari Szilárd (bajnoki: 46. perctől)


Válogatott

U17

Gazdag Vajk (Horvátország ellen: 78. perctől; Csehország ellen: 46. percig; Ciprus ellen: 81. perctől), Mayer János (Horvátország ellen: pados; Csehország ellen: 70. perctől; Ciprus ellen: 70. perc), Pataki Márk (Horvátország ellen: 90 perc; Csehország ellen: pados; Ciprus ellen: 90 perc), Szujó Attila (Horvátország ellen: pados; Csehország ellen: 90 perc; Ciprus ellen: 90 perc)


NB I

Puskás Akadémia FC:
Nagy Zsolt (bajnoki: 90 perc), Radics Márton (bajnoki: 79. percig), Spandler Csaba (bajnoki: pados), Szolnoki Roland (bajnoki: 90 perc), Tamás Nándor (bajnoki: 79. perctől), Tóth Balázs (bajnoki: pados)

DVTK:
Szabó Bence (bajnoki: 77. perctől), Tajti Mátyás (bajnoki: 90 perc, gól), Tamás Márk (bajnoki: pados)

Kaposvári Rákóczi FC:
Vachtler Csaba (bajnoki: 90 perc)

Újpest FC:
Zsótér Donát (bajnoki: 82. percig, gól)


NB II

Aqvital FC Csákvár:
Baracskai Roland (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc, gól), Deutsch László (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 62. percig), Galambos Ádám (hétvégi bajnoki: 62. perctől), Kiprich Dávid (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: 90 perc), Kocsis Bence (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: 56. percig), Major Gergő (hétközi bajnoki: 61. percig; hétvégi bajnoki: pados), Mim Gergely (hétközi bajnoki: 66. percig; hétvégi bajnoki: pados), Mészáros Dávid (hétközi bajnoki: 90 perc, gól; hétvégi bajnoki: 90 perc, gól), Nándori Botond (hétközi bajnoki: pados), Sipos Zoltán (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc), Skribek Alen (hétvégi bajnoki: kiállítva a 92. percben), Tányéros Ádám (hétközi bajnoki: 90 perc, gól; hétvégi bajnoki: 90 perc)

Békéscsaba 1912 Előre:
Király Patrik (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc)

BFC Siófok:
Izing Martin (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc), Lencsés Bálint (hétvégi bajnoki:pados), Lorentz Márton (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc)

Budafoki MTE:
Horváth Roland (hétközi bajnoki: 90 perc, gól; hétvégi bajnoki: 76. percig), Szabó Máté (hétközi bajnoki: 75. percig, gól; hétvégi bajnoki: 90 perc, gól), Vaszicsku Gergő (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: pados)

Budaörs:
Fényes Szabolcs (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: pados), Molnár Csaba (hétközi bajnoki: 77. percig; hétvégi bajnoki: 56. percig), Molnár Tibor (hétközi bajnoki: 55. percig, gól; hétvégi bajnoki: 56. perctől), Tóth Keve (hétközi bajnoki: 46. perctől; hétvégi bajnoki: 90 perc)

Dorogi FC:
Paudits Patrik (hétközi bajnoki: 89. percig; hétvégi bajnoki: 90 perc)

Duna Aszfalt TVSE:
Nyilas Elek (hétközi bajnoki: 80. percig; hétvégi bajnoki: 90 perc), Timári Norman (hétvégi bajnoki: pados), Varga Ádám (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc)

Kazincbarcika:
Oldal Tibor (hétközi bajnoki: 61. percig; hétvégi bajnoki: 81. perctől)

Nyíregyháza Spartacus FC:
Papp Máté (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: 90 perc, gól)

Szeged-Csanád-Grosics Akadémia:
Gajdos Zsolt (hétközi bajnoki: 90 perc, két gól; hétvégi bajnoki: 75. percig, gól)

Szolnoki MÁV FC:
Kotula Máté (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: 90 perc), Papp Szilárd (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc)

Vasas FC:
Daróczi Zoltán (hétközi bajnoki: 82. perctől; hétvégi bajnoki: 64. perctől), Tóth Bence (hétközi bajnoki: 90 perc; hétvégi bajnoki: 90 perc)

WKW ETO FC Győr:
Tar Zsolt (hétközi bajnoki: pados; hétvégi bajnoki: pados)

NB III

PAFC II
Ganbold Ganbajar (bajnoki: 75. percig), Kiszely Dominik (bajnoki: 90 perc), Koch Attila (bajnoki: 90 perc), Kocsis Barnabás (bajnoki: pados), Komáromi György (bajnoki: 90 perc), Körmendi Kevin (bajnoki: 90. perctől), László Noel (bajnoki: pados), Nagy Zalán (bajnoki: 75. perctől), Ominger Gergő (bajnoki: 90 perc), Papp László (bajnoki: 90. percig), Papp Kristóf (bajnoki: 90 perc), Papp Milán (bajnoki: 90 perc, gól), Papp Zsombor (bajnoki: 90 perc), Posztobányi Patrik (bajnoki: 90 perc), Sipos Gábor (bajnoki: 79. perctől), Vaits Marcell (bajnoki: pados)

Bicskei TC:
Radó Dániel (bajnoki: 90 perc), Zelizi Patrik (bajnoki: 90 perc)

BSE:
Péter Bence (bajnoki: 46. percig)

Ceglédi VSE:
Mikler Dániel (bajnoki: pados)

Credobus Mosonmagyaróvár:
Farkas Norbert (bajnoki: 90 perc)

DVSC II:
Bévárdi Zsombor (bajnoki: 90 perc), Damásdi Alex (bajnoki: 77. percig)

ESMTK:
Lipcsei Ádám (bajnoki: 90 perc)

FC Dabas:
Czuczi Márton (bajnoki: 90 perc), Kiss Dávid (bajnoki: pados)

Greenplan Balatonlelle SE:
Parázs Botond (bajnoki: 90 perc)

Iváncsa KSE:
Pintér Bence (bajnoki: 90 perc)

Jászberényi FC:
Ludasi Martin (bajnoki: 65. percig)

Kelen SC:
Balogh Péter (bajnoki: 90 perc), Dankó Márton (bajnoki: 90 perc), Megyesi Tamás (bajnoki: pados)

Komárom VSE:
Schiller Patrik (bajnoki: 90 perc), Vincze Viktor (bajnoki: pados)

KTE Hufbau:
Fehér Csanád (bajnoki: 90 perc)

MOL Fehérvár FC II:
Tarnóczi Roland (bajnoki: 75. percig)

Ózdi Kohász SE:
Keményffy Máté (bajnoki: 90 perc), Lévai Norbert (bajnoki: 90 perc, gól)

PMFC:
Ayrton De Oliveira (bajnoki: pados)

Rákosmente KSK:
Balaskó Csaba (bajnoki: 76. perctől), Lovász Bence (bajnoki: 90 perc)

Sárvár FC:
Kertai Dániel (bajnoki: 90 perc), Valkovszki Péter (bajnoki: 90 perc)

Sényő-Carnifex FC:
Barcsay Márk (bajnoki: 90 perc)

Szentlőrinc SE:
Tóth Attila (bajnoki: 69. perctől)

Termálfürdő Tiszaújváros:
Molnár Máté (bajnoki: 76. percig, két gól)

VLS Veszprém:
Dobsa Gergő (bajnoki: 90 perc)


Egykori akadémistáink a felsőoktatásban

Balogh Botond (TE), Balogh Dávid (SZTE-ÁJK), Barta Ákos (SZIE-YMÉK), Burka Bendegúz Máté* (OE-KGK), Czuczi Márton* (ELTE-BTK), Csonka Bonifác* (BGE-KKK), Csordás Szabolcs (TE), Dian András (SZTE-JGYPK), Domonyi Roland* (EKE-TTK), Erdei András* (SZTE-JGYPK), Fülöp Gergő (TE), Gőbölös Norbert (PPKE-ITK), Guruz Dávid (METU- HFTGK), Heitler Tamás* (SZE-AK), Hibácska András (SOE-SKK), Huszár Gergely* (SZIE-GTK), Hudák Martin* (TE), Illés Gábor (EKF-TTK), Iski Gábor (BGE-KKK), Kardos Bálint (SZE-GIVK), Kavalecz Márk (TE), Keszi Erik (EKE-TTK), Király Bence* (OE-AMK), Koller Áron (BGE-KVIK), Kovács Tamás* (PTE-BTK), Kummer Máté (SZE-DFK), Lengyel Gábor (BGF), László Noel* (BME-GTK), Lengyel Gábor (BGE-PSZK), Lipcsei Ádám* (PPKE-BTK), Lorentz Márton* (BCE-GTK), Lovász Bence* (BGE-PSZK), Macsicza Dávid* (Central Methodist University, USA),Manesses Gergely (SZTE-GTK), Mercz Mihály (PPKE-ITK), Mészáros Dávid* (BGF-KVIK), Mészáros János Szabolcs (ELTE-ÁJK), Militár Iván (Old Dominion University, USA), Molnár Tamás (OE-BGK), Nagy Ákos (SZIE-GTK), Nagy László Balázs (BCE-GTK), Orbán Gáspár (ELTE-ÁJK), Orbán Zoltán (BME-GPK), Oroszi Dániel* (TE), Pápai Patrik (PPKE-ÁJK), ), Papp Bence (TE), Papp Kristóf* (BCE-TK), Papp Máté* (TE), Perger Ádám (Wirtschaftuniversitat, Wien), Pesti Dávid* (BGE-KVIK), Péter Bence*(PTE-ETK), Radó Dániel* (TE), Rakic Stefan (ELTE-ÁJK), Sándor László (Vrije Universiteit, Amsterdam), Sárközi Norbert* (Semmelweis TE), Singer Róbert (BME-GTK), Sipos Krisztián Attila (SZIE-GTK), Suscsák Máté* (TE), Szamosi Zsolt (EKE-TTK), Szeidl Bence (KJF), Sziklási Gergely* (EKE-TTK), Szucskó Zsolt (METU-HFTGK), Tányéros Ádám* (ELTE-PPK) Tóth Barnabás * (TE), Tóth-Bucsek Levente (BME-GTK), Tóth Keve (BCE-TK), Tóth Tibor* (BME-GTK), Vakulya Balázs (SZTE-TTIK), Varga Balázs (KJF), Várszegi Dávid (SZTE-ÁOK), Vég Bence* (PTEKTK), Vincze Viktor* (SZE-ESK), Zimermann Zoltán Máté (ELTE-ÁJK), Zsigmond Bence* (EKF-TTK)

 

 
Kubalát és Puskást méltatta a bolgár világklasszis

A FC Barcelona magyarjait és Puskás Ferencet méltatta Hriszto Sztoicskov, akivel Pancho Aréna-beli látogatása során...

Tovább olvasom
 
Heti mérleg

Kleinheisler László és Sallai Roland kezdőként lépett pályára klubcsapatában, Kleinheisler gólt is szerzett a...

Tovább olvasom
 
Beavatás

A hagyományokhoz hűen idén is megtartottuk akadémiánkon a gólyaavatót.

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Budapest Honvéd-MFA - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19  2-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 (leány) - Kelen SC  7-1
Budapest Honvéd-MFA - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17  0-1
Budapest Honvéd-MFA - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16  4-3
FTC - Puskás Akadémia FC  2-2
Dabas-Gyón FC - Puskás Akadémia FC  0-3
Vasas Kubala Akadémia - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19  0-0
III. KER. TVE - Puskás Akadémia FC II  1-1
Puskás Akadémia FC - Mezőkövesd Zsóry FC  1-1
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 - FTC  1-3