Bezár
kibomlo kibomlo

Már a vb-re készülnek

Négy akadémistánk kapott meghívót az U18-as magyar válogatottba.

A Puskás Akadémiát Hosszú Zétény, Komáromi György, Ominger Gergő és Posztobányi Patrik képviseli a 2002-es korcsoport válogatottjában, amely a jövő héten Csehországba utazik a Vaclav Jezek-emléktornára. Az őszi világbajnokságra készülő utánpótlás-válogatottunk augusztus 20-án 17 órakor a csehekkel játszik, majd egy nappal később Lettország ellen lép pályára szintén 17 órakor. Az emléktorna helyosztóit augusztus 24-én rendezik

Az U18-as magyar válogatott Csehországba utazó kerete:

Kapusok: Hegyi Krisztián (West Ham United), Megyeri Gábor (Honvéd-MFA)

Védők: Buna Gábor (Honvéd-MFA), Dávid Zoltán (Békéscsaba), Balogh Botond (Parma), László Dávid (Honvéd-MFA), Orosz Donát (DVTK), Szabó Alex (Honvéd-MFA), Iyinbor Patrick (Ferencváros), Hosszú Zétény (Puskás Akadémia)

Középpályások: Kata Mihály (MTK Budapest), Ominger Gergő (Puskás Akadémia), Posztobányi Patrik (Puskás Akadémia), Major Sámuel (Salzburg), Kosznovszky Márk (Parma), Kovács Dominik (Honvéd-MFA)

Támadók: Komáromi György (Puskás Akadémia), Zuigéber Ákos (MTK Budapest), Molnár Rajmund (Benfica) , Hajdú Roland (Ferencváros), Németh András (Genk), Farkas Balázs Kesző (Győri ETO)
 

 
Magabiztosan vertük a Paksot

Az OTP Bank Liga 9. fordulójában Gyurcsó Ádám duplájával 4-2-re győztük le zöld-fehér vendégeinket.

Tovább olvasom
 
Presztízs győzelem

NB III-as együttesünk 2–1-re nyert a MOL Fehérvár FC II elleni Fejér megyei derbin.

Tovább olvasom
 
Legyőztük a listavezetőt

Ráadásul két korosztályban, U14-ben és U15-ben is jobbak voltunk a Kisvárdánál. 

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

MOL Fehérvár FC II - Puskás Akadémia FC II  1-2
ETO FC Győr - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U16  0-12
Puskás Akadémia III (megye II. osztály) - Bicske II  4-0
Kelen SC - Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14 (leány)  0-4
Felcsút SE U13 - PVSK  3-1
Felcsút SE U12 - PVSK  1-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U15 - Várda Labdarúgó Akadémia  2-0
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U14 - Várda Labdarúgó Akadémia  2-1
Puskás Akadémia FC - Paksi FC  4-2
Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U19 (leány) - FTC  0-4