Bezár
kibomlo kibomlo

Már a vb-re készülnek

Négy akadémistánk kapott meghívót az U18-as magyar válogatottba.

A Puskás Akadémiát Hosszú Zétény, Komáromi György, Ominger Gergő és Posztobányi Patrik képviseli a 2002-es korcsoport válogatottjában, amely a jövő héten Csehországba utazik a Vaclav Jezek-emléktornára. Az őszi világbajnokságra készülő utánpótlás-válogatottunk augusztus 20-án 17 órakor a csehekkel játszik, majd egy nappal később Lettország ellen lép pályára szintén 17 órakor. Az emléktorna helyosztóit augusztus 24-én rendezik

Az U18-as magyar válogatott Csehországba utazó kerete:

Kapusok: Hegyi Krisztián (West Ham United), Megyeri Gábor (Honvéd-MFA)

Védők: Buna Gábor (Honvéd-MFA), Dávid Zoltán (Békéscsaba), Balogh Botond (Parma), László Dávid (Honvéd-MFA), Orosz Donát (DVTK), Szabó Alex (Honvéd-MFA), Iyinbor Patrick (Ferencváros), Hosszú Zétény (Puskás Akadémia)

Középpályások: Kata Mihály (MTK Budapest), Ominger Gergő (Puskás Akadémia), Posztobányi Patrik (Puskás Akadémia), Major Sámuel (Salzburg), Kosznovszky Márk (Parma), Kovács Dominik (Honvéd-MFA)

Támadók: Komáromi György (Puskás Akadémia), Zuigéber Ákos (MTK Budapest), Molnár Rajmund (Benfica) , Hajdú Roland (Ferencváros), Németh András (Genk), Farkas Balázs Kesző (Győri ETO)
 

 
Így lettünk bronzérmesek!

David Vanecek, Josip Knezevic, Urblík József és a többiek összesen ötvenkétszer zörgették meg az ellenfelek...

Tovább olvasom
 
Hatvanhat éve történt a berni tragédia

1954. július 4-én az Aranycsapat 3–2-es vereséget szenvedett a németektől a svájci labdarúgó-világbajnokság Bernben...

Tovább olvasom
 
Portugál bekk az első fecske

Egyesületünk kettő plusz egy éves szerződést kötött Joao Nunesszel.

Tovább olvasom
Még több Hír
kibomlo kibomlo
Bezár

Események

Legfrissebb eredmények

Puskás Akadémia FC - Budapest Honvéd  2-1
Puskás Akadémia FC - Paksi FC  3-1
DVTK - Puskás Akadémia FC  1-2
DVSC - Puskás Akadémia FC  2-2
Puskás Akadémia FC - Kaposvári Rákóczi FC  2-1
ZTE FC - Puskás Akadémia FC  2-0
Puskás Akadémia FC - FTC  1-1
Puskás Akadémia FC - Aqvital FC Csákvár  5-0
Puskás Akadémia FC - Budafoki MTE  2-0
Herceghalom - Puskás Akadémia III (megye II. osztály)  1-3